Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 39>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 09:35
ti si i dalje na turbo pogonuWinkWink kad se ti odmaraš??
sve ti je prekrasno, ali malo misli na sebe- sjeti se što si ti govorila meniWinkLOL
a o tvome vrtu i okućnici i ostalim radovima se sve zna- prekrasno i bajkovitoSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 21:53
Mama,čekam da kiša padne pa ću se odmoritiWink
jučer sam od pola pet budna bila i nisam stigla ni komp upaliti.Lijep dan za kopanje,sađenje.....ispijanje kaviceEmbarrassed
Iskreno,ni ne sjećam se sveg što sam radila no nekako mi je jučerašnji dan strašno brzo prošao.Znam da sam još malo meda radila i to "na rate".nabrala ga pa sa susjedom kavu popila,stavim ga kuhati pa mi dođe mama i njene susjede...opet kava i prorjeđivanje vrtaWink,pa ga stavim kuhati(zadnja faza,sa šećerom) dođe druga susjeda.Ok tu kavu smo popile dok se je med hladio.Tako sam ja taj jadan med radila sve do 9 h.navečerWacko
Danas sam si isplanirala(to sam jučer planirala)dan odmora.U jutro su se planovi promijenili i otišli smo u vinograd.Konačno sam tamo napravila vrt i zasadila grašak,mrkvu,peršin,par gredica luka,papriku,paradajz,zelje,grah,krumpir...a ne znam šta još,rotkvicu...uglavnom veliku večinu sam posadila.Opljevila cvjetnjak i u 5 sati sam bila mrtva umorna(i još sad sam)Joj razveselile me ruže,procvale mini ruže u vinograduEmbarrassed.Uzela sam i aparat no zaboravila sam slikatismile180,kaj sad,ubijte mesmile51
I to je to,valjda bude kiše sutra ili prekosutra jer mi stvarno treba malo odmorasmile190
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 22:22
bogme treba...ja umorna od čitanja kaj si sve napravila, zaista imaš mlaznice...a ov s medom je legendarnoWinkLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 22:41
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Uzela sam i aparat no zaboravila sam slikatismile180,kaj sad,ubijte mesmile51
Sad nazad u vrt slikati i još nešto okopati kad ti tako dobro ide!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 10:28
žena se razletila na sto strana kuha,sadi,kopa pa sashka ti si ko multipraktik Wink stvarno si vrijednica,ali pokušaj izvlačenja od slikanja je originalan Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 20:03
Evo ja danas zasadila jučerašnji"ulov".još nalazim po kući cvieće koje treba iznjeti van pa sam i morski luk konačno iznjela i posadila.Od toliko tegli sad skužim da mi ih još fali.Imam no treba ih urediti malo jer su stare i zmazane,od kiše,trave i sl.a to ne mogu oprati.Pripremila sam ih no ni jučer ni danas nema kiše pa ih nisam napravila.Sad idem.
Konte,evo iskupila sam se za slike,nisu iz vinograda no kak je meni muka bilo šta slikati dobro da sam i dvorište uspjelaWacko
Hoya,za"kaznu"sam i jučer i danas malo kopkalaBig%20smile
Odoh sad maljat teglesmile78
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 21:29
Shaska od čega ti radiš med, šta si kuhala?
Nadam se da ti je konačno kiša opala, da se malo odmoriš Big%20smile, buš se zdošla ženo.....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:22
Shasha, vidim ne posustaješ, pa radiš med, pa sadiš sve živo, pa pljeviš, nije ni čudo da si fotić zaboravila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 23:00
bome si se iskupila Clap smile78 kaj morem kad volim gledati tvoj vrtek,zato te naganjam Wink ne zamjeriti 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 20:08
Bože, pa trebam u penziju kako bih savladala i pročitala što si sve radila, pa na čemu si ti to ženo!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 20:42
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Bože, pa trebam u penziju kako bih savladala i pročitala što si sve radila, pa na čemu si ti to ženo!



to se i ja pitam, ali mislim da je za sve zaslužna kavica...

vidiš da i med kuha između pauzi od kavica

smile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 23:27
Med od maslačka radim.Kiše nije bilo.Ok noćas je padala no čak nije ni pošteno zalila.
Teak,pa znaš mene,ništ bez kave ismile101
Danas nisam nešto vani radila,pokosila travu,opljevila rubove...cvijeće posijano je čist ok za presaditi pa sam malo presadila nadajući se onoj najavljenoj kiši.A je padala,pol sata no više je propadivalo nego padalo.
A ništ bum u jutro zaljevala.
Danas je bil dan peglanja(ne cijeli dan,samo poslijepodne)i spremanja.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 21:37
Samo da zabilježim......ja ništ ne radim
 
:ahah::ahah:
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:47
Kakooo laaaažeš  :ahah::ahah:. samo da nebi pisala
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 23:14
koja muljatorka smile156
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 18:07
Jooj ,znate kaj,došla sam tu,tog kobnog 13 lipnja,upisati da sam posijala anemone,ako slučajno niknu da znam kad sam ih sijala.Onda me nešt "lupilo" i napisala san ono gore.Mislila sam kasnije dopisati i zaboravilasmile42
Dakle,13-og sam posijala anemone!!!!(i još nešto no to sam zaboravila kak se zoveLOL)Baš me zanima hoće li išta niknuti iz sjemenjaWacko
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 23:32
Eto ga na,ni slučajno,još uvijek,nisu niknule ni anemone ni ono nekaj drugoWackoA možda još niknu,do jeseniLOL
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 19:03
Shasha, ak je i bio 13. nije bio petak, šta sad, ma niknuti će, mooora.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 21:00
Pratim ja to redovitoWink.Probala sam ,ako niknu ok ako ne,nikom ništa.Approve
Moram virnuti par str.u rikverc da vidim kad sam sanseveriju posijala.Sporo raste no bitno je da raste.Već ima 4listićaEmbarrassed
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 19:48
Budući da je kupovna zemlja,nadam se da u njoj nema "smeća"i da ono kaj sam sad vidjela da proviruje jesu anemoneeeeeesmile213
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.