Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 322323324325326 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 22:30
ja svratila malo napojiti dušu tvojim proljećem.....prelijepo....svesmile55
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 04:54
Već se veselim idućem proljeću! LOL
A ovi otoci timijana mi odmah "vrate" mirise Brača..
Time is something you can never get back..
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 09:07
Tvoj vrt mjesecima čitam u nastavcima kao prekrasnu bajku i stalno se ponovno vraćam na već pročitane dijelove. Za mene on i jest samo neostvariva bajka, nedostižan san. Oprosti što sam poput uhode šetala okolicom tvog doma ne javljajući se, no nisam znala izabrati prave riječi kojima bih izrekla svoje oduševljenje. Ponekad ti zavidim, često se oduševljavam, ali uvijek uživam u onom što vidim. Doista ti se divim na idejama i energiji koju ulažeš u održavanje ovog prelijepog okoliša.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 09:43
 Poslije Anaide  ja nemam što reći. Kao da mi je zavirila u dušu i pročitala moje misli.
Često svratim, ali ne ostavim trag, jer niti jedna riječ koju bi napisala ne može  opisati moje divljenje. Sretna sam, što sam imala čast, da prošetam kroz svu tu ljepotu.smile79
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 15:51
Kad god tvoje slike vidim, sve mi se nekako čini ljepše tog dana, i brige su manje i tuge su tanje.. Jer darovana nam je takva ljepota, tako blizu.. Zato volim kad staviš nove slike.
 
(Tikvić je zamijenila mene i Andinu, lijepe riječi iznad nje nisu moje, to je naša Andina pisala, ali i ja sam sada stigla sa sličnim dojmovima...)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 20:23
Kod tebe je timijan tako lijepo procvao,imam dojam da se miris osjeti do mene.Padina prekrasnaaaa
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 10:23
Prekrasna ...i ko kaze da na kamenu i strmini nemozes imat preedivan vrt(moji jedni poznanici) ..Prekrasno je ,a timjan ...wauuuuuuu
Velika gorica
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 22:47
Ovo je pravi raj za ocismile64
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 23:05
Mada sam već bla u tvom vrtu i vidjela ove slikice, morala sam se vratiti ijer sam prošli puta zaboravila da te pitam kako ti je samo ovo uspjelo?

 
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 23:14
lantana draga kod tebe je u svako doba godine lijepo i prekrasno, baš za odmoriti oči i nahraniti dušu


Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2012 u 11:09
To se zove pravi kamenjar!! PrekrasnoSmileSmile Do Zagreba se osjeti miris mora i grmova u cvatuClap
Neka se sve zeleni
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2012 u 22:26
tako prirodno, tako veličanstveno bujno, tako savršeno  jednostavno i krasnoSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 23:30
Hvala vam svima na posjeti. Istina je da je padinu od cijelog vrta bilo najteže ukrotiti, ali tamo su biljke koje se same zasijavaju i tako je svake godine sve bujnije, najveći je posao počupati travu, a ni nju već ne gulim jer je svaka druga zaštićena, tako na padini ima stotine čepljeza, one žute pucalice, muškatne kadulje, makova, anisa, koromača...

Moon onaj ostić se sam rasijao, sada raste iz gomile. Svaki put kad iznikne novi ostić uvijek ima neku novu nijansu boje.

Mari ti mene uvijek nasmiješ od srca, dobro si rekla, i da znaš amarilisi kod nas rastu bolje od krumpira. Wink

Andina hvala ti na lijepim riječima. Znaš i ja sam nekad mislila da je meni takvo što nedostižno, ali ako nešto voliš i radiš to iz ljubavi onda je uspjeh zagarantiran.  Želim ti da zajedno sa svojim đacima napraviš vrt u kojem će svi uživati!

Malo sam nešto presađivala sukulente (kaktusi još nisu došli na red) i evo malo slika sukulenata

Lamparanthus


Aptenia (sirotica)


Sedum


Pustinjska ruža


Esheveria


kaktus


Aoenium


Tu ima švašta






Ovo mi je novi pitar, pirja (ljevak) koji ima preko sto godina, bacili iz starog podruma, služio je cijelo stoljeće za pretakanje vina, sada u njemu rastu ove ljepotice koje sam kao male dobila od Otok, ovu zimu su skoro stradale, ali spasila sam ih na vrijeme, oporavljaju se...




Za kraj malo morskog ugođaja, pogled kroz kamenu gromadu u koju je isklesana rupa





život je more
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 23:33

Prekrasne slike, a ova zadnja je stvarno posebna  Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 23:53
Draga Lantana, uživam navratiti u tvoj prekrasan vrt i na Bol naravnoSmile Lijepe uspomnene nisim iz tvog vrta, Bola i na vas i sada kada je sve u cvatu opet uživam! Hvala ti na krasnim slikama Heart
Rijeka

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 00:00
Sad moram istaknuti ovo: "pogled kroz kamenu gromadu u koju je isklesana rupa"....fantastično
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 00:06
Pozdrav Lantana... sjajne biljčice, predivan ugođaj, predivne fotografije...
Hvala ti Tongue 
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 06:14
Pogled je prekrasan.. Očarala si nas tom krasnom fotografijom!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 06:19
baš kao što su cure već rekle, vrt, cvijeće, sukulenti, pogled jednostavno mame uzdisaje. more, more 
belica,zagreb
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 07:40
Vidim da ste obavili proljetne radove, pošišali, odsjekli, ono što se smrzlo, presadili; sve mi sada izgleda tako puno cvjetića, (nakon snježnih slika koje su isto sakrivale i čuvale predivne gazanije, njevicu, ostiće).
Predivne proljetne slike uređenog vrta, stazica i cvjetića oko njih.

Puno šaljem tebi i TM.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 322323324325326 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,672 sekundi.