Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 325326327328329 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 08:55
...ne postoji ništa ljepše od ovoga...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 09:03
smile227smile64
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 09:17
raj na zemlji smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 10:15
 Vrt kakav se samo poželjeti može!!!!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 10:23
To će biti najljepša web stranica. Možda bi osim na apartmanima mogla zarađivati i na razgledavanju vrta.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 12:35
koja divota,prekrasno
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 15:51

Ponekad mi nedostaje riječi za opisati divne emocije koje me preplave kad tvoje slikice gledam... Vrt ti je predivan!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 19:50
kao i uvijek uživam u tvojim slikama a kako i nebi kad to radiš tako profesionalno, atek vrt ostala sam bez rijeći prelijepo ...smile93
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 20:33
Uživala sam šetajući se po tvom vrtuTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 21:43
Ovakav vrt se zaista rijetko kad viđa. Mogu samo maštati o tome kakav je uživo. Nemam riječi kojima bih iskazala pohvale vrtu i vlasnici.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 22:07
Carol ja stalno skupljam stare stvari i uvijek im nađem neku namjenu, uglavnom za cvijeće, lijevak je inače ogroman i jako težak.

Kamenjar neću te ja vezati samo dođi i uživaj.

Belina, dođi opet.

Belica teško bi to izvela LOL, hvala na posjeti.

Bromi znaš koliko sam ovih dana mislila na tebe i ekipu iz KT, trebali smo doći u svatove, a ono mlada se predomislila Confused, katastofa, sad opet ništa do zime.

Ivna ma samo reci ja ću izguliti brnistra koliko hoćeš, samo se teško primaju kod rasađivanja, a mogu skupiti i sjeme, samo javi...

Antonija brnistra je žuka, žutika. Ma ona je kod nas pravi korov kojeg se teško rješiti, ali predivno izgleda i jako lijepo miriši.

Sara draga, meni uvijek kažu da može biti gore i bolje, nisam te zaboravila Embarrassed

Otok zanaš kako ono kažu u poslolara najgore postole, tako i kod mene web stranica, ali glavno da sam odlučila napraviti novu.

Toni, Maris, Tea, Enrikova nona, Tikvić, Stefica, Anaida , Fany, Mali kaktus hvala na posjeti.

Za Ivnu i za sve koji vole poljsko cvijeće brnistra i buhač u starom lončiću












život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 22:11
krasnan aranžman
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 23:46
hvala draga na divnom buketu,a za vrt samo mogu reči smile227
i žalit što ga nisam vidjela uživosmile79
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 10:05
[QUOTE=Lantana]
Kamenjar

QUOTE]

Sve je jako lijepo, ali ova sličica je baš smile227
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 18:59

Uživala sam šetajući po tvom vrtu.
Panoramici su takvi da sam ostala bez riječi od ljepote, a slike su toliko dobre da bi svaka bez problema mogla završiti u časopisu.
Stvarno sam oduševljena tolikom ljepotom na jednom mjestu i to još na tako posebnom mjestu kao što je tvoj otok.

             smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 21:07
draga Lantana, slažem se sa tobom, može biti i bolje i gore...ali ne i ljepše...znam da me nisi zaboravilaWink.
pusaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 23:18
Drage moje, hvala vam na posjeti.

Jučer i danas puše orkanska bura, sve je slupala što joj se našlo na udaru, ali navikli smo mi već na nju, neka se samo izludira, ne vozi katamaran, a ja sutra idem na sud u Split, ključni sam svjedok po točki 4. i 5. ma što to značilo, mom bivšem optuženom direktoru. Kako ono kaže onaj stari u Ruži vjetrova "Nikad mira, nikad mira".

Pa kad smo već kod ruža imam još nešto slika prije ove bure, ove godine su tako bile bujne, rascvjetane

Penjačica Don Juan






Druga penjačica neznam ime


Ovo bi trebala biti Ingrid Bergman






ovima neznam ime




Najduže traje i najljepše miriše








Ovako je izledalo prije bure




  
život je more
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 23:29
smile79
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 02:51


Gledajuči i uživajući na veliko u tvojim slikama, tražim poznata mjesta i samo si mislim, tu smo se slikale, tu    . . . tu, sam sjela sa tikvić tu s Mirom..... tu nam je Mirko mahao za sretan put ....( e ta se ne zaboravlja , hehehe)  i s tim mislima idem na spavanje !!!

Ali moram reči, ova slikica  gore, koje bogatstvo !! Pa još kad se razbuja !!  Prekrasno !!

Pozdrav tebi, TM i molim te, pozdravi mi ....moju žutu !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 13:41
predivne ruže smile211
Neka se sve zeleni
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 325326327328329 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,609 sekundi.