Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 326327328329330 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 14:23
Koji vrt! A tek pogledi....predivno...vjerujem i da je sve prepuno mirisa ruža
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 14:45
ruže zamirisale do mene
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 14:57
Bez teksta sam nakon ovolike ljepote.

Hug
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 15:43
prošetala malo tvojim ružičnjakom ,predivnoo
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 15:48
Ova mi je posebno lijepa...


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 20:25
prekrasne ruže, prekrasan dom
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 21:04
o zaista lijepo,moje kasne ove godine tek formiraju pupoljke,valjda će počet cvjetat kad vi dođetesmile79
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 22:02
Tek sad sam vidjela i ove ruže prepredivno.Ja imam oko šezdeset različitih ruža i jednostavno ih obožavam.Nikada mi nije dosta pogleda na njih.Hvala na slikicama.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 22:33
mislim da nema turista koja ovdje nebi odmaralaClap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 10:24
tvoj vrt čuva jedan živopisni i neuništivi mir u svojoj ljepotiBig%20smile unatoč buri i svakakvom nevremenuThumbs%20Up slika s ivančicama mi je predivana, a sukulenti u staroj vajngli za desetClap
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 20:17
Koja ljepota,sanjat cu nocas ovaj preslatki dvorac tvoj....i ružeSmile
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 14:30
dodir ljepote, miris mora....
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 15:11
Sve je prelijepo, ruže bujne bogate cvatom imam osjećaj da osjetim njihov miris kroz ekranWink. Brnista i buhač, predobra kombinacijasmile227

Uvijek kažem da je po meni svibanj najljepši na Braču a to dokazuju i tvoje slike. Zrak opojno miriši od raznoraznog cvijeća, pomješan mirisom pitosporuma i agruma..... ma takve kombinacije parfema nigdje nema. Pozdravljam te draga moja otočanko.
Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 00:18
[QUOTE=Lantana] Hvala vam na posjeti smile79, posebno mi je drago da je nakon dugo vremena navratila naša Dzo smile78.


Hvala draga  smile79smile113
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 23:47
Hvala svima na posjeti smile79
Nekad mi se čini da imam toga cvijeća i previše, da samo sebi stvaram posao, a onda me uvijek iznova oduševi svaki novi cvijet. To je valjda ta bolest Wink
Danas sam malo slikala i svašta cvate, imam jedan kutak kojeg zovem CIF i u njemu su sve biljke koje nebi imala da nije CIF-a, a za neke nebi ni znala da nisam naučila na CIF. Pa evo malo mixa vaših, mojih, naših...

Penstemon


Hauchera


Mak sam zalutao


Hosta i Belinina trava


Hosta


Moranda


Alstroemeria


Astibla


Balončić


Heba


H... opet sam zaboravila


Aucuba


Abelia


Biserak


Kalistemon




Nigella




Pasiflora


Pitosporum - jako mirišljav cvijet


Lonciera


Maslina u cvatu


Buhač neumorno cvate


Plava kamenjarka (zna li netko ime)






Gillardia


Careopsis


Lantana


C. ruber


Moj ljubimac, koji nikako da pocrveni, a i bura ga je izmlatila


Amarilisi su ocvali, ovo je posljednji


Ima još  kaktusa i sukulenata u cvatu, ali to drugi put.
Kod Horti sam naučila da imam i anchusa azurea koja kod nas raste na divlje, ova je izrasla u mom kamenjaru, krasna azurna boja

anchusa azurea












život je more
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 23:50
Ova predzadnja slika mi je predivna
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 07:50
H.... je helichrysum petiolare, ali za njega ti ime nije važno, ne treba ga proučavati - posadiš i on raste, ništa mu ne treba, čak ni vode.

Sve su ti slike krasne, sad je najljepše doba, prije velikih vrućina i suše.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 08:06
Koliko prekrasnog cvijeća!!!!!!
Svaki put kad svratim u tvoj vrt, ja se nanovo odueševim.
Čini mi se da svi mi bolujemo od iste bolesti,ne možemo odoljeti niti jednom cvijetku, ali to je najlljepša  "bolest" i kamo sreće da svi ljudi od nje boluju, svijet bi bio daleko ljepši.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 08:31
potpisujem ovo što je napisala tikvić smile57
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 14:17
Mislim Lantana da ti je ta plava edraianthus graminifolius ali da bi identifikacija bila sigurna trebala bih ju pogledati uživo LOL
Opet je bilo lijepo prošetati po tvom posjedu Hug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 326327328329330 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,441 sekundi.