Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 55>
Korisnik
Poruka
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:11

moja verzija adventskog vijenčića je, kocka
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:14
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:16
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:19
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:28
evo ih još jednom svi na okupu. Sigurno ste primjetile da vladaju srebrna, zlatna i crvena. To je zato što je i moj bor već god u tom tonu. Da, pročitala sam da se neko sa tim ne slaže, ali ja ne odustajem. Ah, da i plastičan je , miiiiilost.

   
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:29
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:23
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:46
Hvala iris.
Linkovi su super
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:47
smile78Thanks Iris,ja ove godine nešto stvarno nemam inspiracije.Svaki dan počinjem i nikako da počnem... Čak mi se ni internet nešto ne da pretraživati za kakvim zgodnim idejama. Šta mogu ,lijena sam početiEmbarrassed.
Ali kad se zalaufam ,ići će to!
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:59
evo još jedan malecki kojega sam zaboravila

ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 20:07
O Sara, tebe je stvarno krenulo, ne nedostaje ti inspiracije kao meni !
Šta li će biti do Božića tek Wink ?!?
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 20:45
ivna malo me je krenulo, samo se bojim da neće dugo potrajati. Tako je to kod mene,
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 21:23
Jos imas tjedan dana do prve nedjelje do tad stignes puno napraviti a i prodati ili pokloniti sta vec radis s njima.Eda da ne zaboravim moj favorit je onaj veliki zlatni    bas je onako taman
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:27
konačno mogu stavljat slikice svojih vjenčića,nisu niš posebno jer sam u manjku materijala i ideja
ImageShack,
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:30
zaboravila sam kak se stavljaju slike,valjda bude sad dobro


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:32


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:34


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:35


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:36


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:38


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.