Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Franjicine kopanjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Franjicine kopanjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 51>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 21:56
Hej pa panj je super, baš takav s kamenom pravo je stanište za čuvarkuće .
Drago mi je da te "plavo" podsjeti na mene, jer i ja znam da je tvoja boja žuta, pa ustvari baš je zgodno tako imati neku svoju boju.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 22:45
Pusti Majčicu neka računa troškove. Ako treba malo se pospi pepelom, pa se sutra utješi novim troškom. Dok je ona vesela i ti si dobro.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 19:38
panj je super...kad imam prilike i ja rado dovucem kuci,panjic ili interesantan kamen
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 20:28
ma ti si sve to super iskombinirala i složila! svaka čast Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 08:48

Prava umjetnica! Bravo!Clap

Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 08:53
Krasni panjevi rasteju po tom našem Zagorju! Moram sljedeći put s tobom u berbu panjeva! U mojoj okolici ih više ni, ja sve pokupila i još mi ni dost!
Big%20smile
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 06:11
Franjce, kao i uvijek - priroda nam daruje ljepotu, na nama je da ju prepoznamo i donesemo doma!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 15:21
Potpuno nenamjerno sam jutros skoro ubila susjeda. Počela sam saditi iriseke sa ZG kavice prije 7 sati ujutro i jadnik kad me ugledao sav se zamantao. Veli da je mislio da mu se pričinjava jer se zna kako volim subotom i nedjeljom spavati do 9 sati (pa iz prethodno navedenih razloga upravo tipkajuća ne podnaša razgovore ispod svog balkona prije te ure!) Siroti, skoro ga je šlagiralo kad me vidio s motičicom u ruci.
Malo sam pokupila lišća, pregledala grmeke ljubica i ciklama, provjerila položenu magnoliju i jasno - fotkala
U bušovu kopanjicu ne stane više ništa pa fala dragom Bogu mogu malo po zagorskom panjokamenu gurati u zemljicu, pa sam tako udomila Brbine sukulentiće
pa onda jedan dio dignuto i na malo viši nivo
Pijenje kavice s MKM, sva je sretnička jer planiramo kupiti joj jaknu i hlaće, pa onda na plac te na kraju na Jelačić plac na koncert protiv nasilja. Sirotica, veseli se koncertu mada mi se čini kako bi bilo pametnije da bude kod sestre.
Uspjeli obaviti sve predviđeno, od prve pronašli fantastičnu jaknu, predivne bakrene boje a i materijal ima neki - glupo reći - ali mat bakreni sjaj. Stoji kao salivena, samterice braun...
MKM kod sestre u dućanu na čuvanju a ja na prosvjed. Stuštila se sva sila političara, zna se bit će novinara pa im nije teško, obećandić bunca o zakladi, jasno ako je netko drugi odradi i isfinancira (pa nije to plesna škola pa da država troši novce). Nisam ododljela a da ga ne upitam što će napraviti s roditeljima koji ne odgajaju svoju djecu pa nakon toga viču da ih treba kazniti sa 50 godina zatvora..cccc  cccc, nije imao pripremljen odgovor kao niti na pitanje na koji način će ukazati djeci kako postoje drugi načini za ubijanje dosade od cipelarenja i kad će poduzeti nešto za  otvaranje radionice/igraonice za djecu tog uzrasta kako ne bi bila prepuštena ulici. Zamislite, ni na to pitanje nije mogao suvislo odgovoriti a ja sam lijepo šmugnula tražiti društvo i ostavila jadnička novinarima na milost i nemilost.
Roditelji i obitelj Lukina su cijelo vrijeme bili među mladima, daleko, daleko od novinara i političara!
MKM sad lijepo u horizontali, ja bih se trebala primiti nekog pametnog posla no nožice me ne drže pa sam najprije mislila samo se malo odmoriti uz vas a sad vidim da ću i ja barem na 1 satu u horizontalu, pa nije psao zec, sve će me dočekati .
 
 
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 15:43
.....a ca ti bi da si se digla tako rano jos si znala da ces landrati okolo si se trebala odmoriti i ljeskariti u krevetu......Heart
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 19:32
prije dolaska na forum čula sam vijesti Nove TV na kojima je voditeljica rekla da je Bandića razljutila jedna građanka postavljajući mu neugodna pitanja o tome što je on učinio za mlade u gradu, kad ono pročitam da je to bila naša Franjica. Svaka ti čast!
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 21:03
Nisam gledala niti jedan dnevnik niti vijesti, MKM gleda isključivo HTV 1 a kako smo bile zajedno i ja s jednim uhom odslušala isto, sada ne znam zezate me ili stvarno obećandiću sve više popuštaju živci. Nitko njega nije potjerao, to je i inače njegov stil da se pofotka, bubne nešto da se uoči kako je prisutan i ode. Pa to je jedini način da bude prisutan na 10 mjesta gotovo istovremeno.
Možda sam u krivu - možda ima dvojnke pa ih raspoređuje po gradu, teško da bi toliko gluposti mogao izreči samo jedan čovjek!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 21:08
Franjice Thumbs%20Up
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 21:29
Andy Warhall bi te upucao kao mačku. Dođe tvojih 5 minuta slave da si na barem dva TV dnevnika i ti ne znaš za to. Nije zafrkancija. Poslije podne sam pročitala što si pisala, a kako je koncert bio prva vijest na RTL-u još sam bila skoncentrirana. Uhvatio me ispad smjeha i odmah sjela da javim forumu o tvojem poduhvatu. Jedino sam pogriješila da pogledaju na život je bajka, a mislim da si pisala na kopanjicama. I Bruna sam hitno ažurirala čim je ušao u kuću. Smijao se i on. Mislim nismo se smijali u smislu ruganja nego svaka čast.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2008 u 21:37
Usput, zašto sve te starice gledaju samo HTV 1??? Je moguće da ih toliko zanima politika, gospodarstvo i narodnjački programi.smile42
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 13:50
Koje uživanje (MKM spirlitanu kao mladenkicu MPS odvezao na Misu, on produžio na skvoš, MPK i njezin dragi dolaze poslije predavanja negdje oko 15,00 na ručak), olakšala si ručak i u protvan lijepo posložila krupno narezan krumpir, dodala šampinjone, krupno narezanu mrkvu, krupno narezanu tikvicu, sušeni pradajz iz maslinovog ulja, preko svega nasložila izrezano pile (osoljeno i sa gornje strane stavljena slatka crvena paprika), sve lijepo prekrila papirom za pečenje, par minuta prije samog posluživanja sve se dobro posipa parmezanom (danas ću probati na svoje komade mesa staitit ementaler da vidim efekat od tog), očistila nekoliko vrsta salate i sad imam  malo vremena samo za sebe
Ljudi kako je lijepo biti sam u kući i raditi samo ono što želiš!
Kruškica na livadici odbacila sve lišće, malo pograbljala, počupala neke sasušene cvijetove iz Trišinih cvjetnjaka), maknula stol i stolice (stvarno nisam toliki optimist pa da povjerujem kako ću još sjediti vani, ne zbog temperature nego jednostavno mi je dan prekratak).
Otuširana i lagano umorna malo tipkuckam s vama, malo lakiram neke radove od salvetica, sve nekako laganini, baš onako kako volim nedjeljom.
Bezobrazno i totalno nemajčinski, jedva čekam da se svi raziđu pa ću onda od 17 do 18 (povratak MKM) samo čitati, slušati glazbu i "peglati" krevet!
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 14:12
Pusti snovi, došao MPS pomoći mi nešto napraviti uz komentar pa kaj si cijeli dan na PC!!!!!!!!1
Ni ne vidi što je sve napravljeno i odrađeno... idemo slagati stvari na tavan do slijedećeg proljeća... ništa od odmora i uživanja
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 16:02
Oh kako razumijem ovaj nemajčinski dio. Anđelići dolepršaju u nedjelju cca oko 11,30 i počnu se odmarati. Naravno koplet ručak (juha, gl. jelo, salata i olač, a makine za suđe ni u prospektu. Onda se raziđu, a imaju gdje pa se skupe za večeru i onda kući. Još je MPK uvela običaj da se ovdije tušira pa ja vadim metarske dlake iz tuš kabine.

A komentar pa što si stalno za kompom je postao rutinski. Jesam pa što!!!!
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 20:28
Franjice super ti izgledaju one maćuhice, ma sve je zgodno, a oni panjevi su jako štosni.
A o vremenu provedenom ispred kompa - Moj je odgovor ovakav svima:
Želite da budem stretna? Tko bi se usudio reći da ne želi. E pa onda ne komentirajte, jer ispred kompa sam sretna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 20:36
Najstrašnije je što ne uspijem pročitati niti 10-i dio onoga što imam namjeru jer svi raspolažu mojim vremenom!
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 11:29
Joj Franjice svaka ti čast što se tiče provociranja Bandinja. Oduševila si me. Bravo!
smile55
Kopanjice su ti prekrasne!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.