Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 184>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 20:51
wow koji dobar sanduk Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 20:57
Još samo da ga stignem napunit. Teren mi je više od 50 km daleko i idemo kako uskladimo sa poslom MM.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 22:55
Smrcko večeras dok sam bila u šetnji sa Reom u gradu sam u jednom dvorištu vidjela Shocked da se spremaju procvjetati perunike šarenog lista - kao tvoje. Prema tome mislim da još ima nade da i tvoje procvjetaju....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 00:48
Nadam se da budu cvjetale. A ako i ne nema veze, dogodine će. Možda zbog presađivanja da se nešto poremeti. Danas sam čula za božur da se smije samo u jesen presadit ili ako je presađen u proljeće ipak mu u jesen napravti premještanje da bi u proljeće cvao.Embarrassed
Meni su te perunike lijepe i bez cvata. 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 08:36
Meni velke ljubičaste perunike 3 godine nisu cvale - a ove godine su pjevale od ljepote.... A, opet, neke manje sam posadila lani u jesen i već sada imaju pupoljke... Tko bi znao o čemu cvijeće razmišlja Wink 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 10:50
samo da prijavim obilazak, bravo za sanduk. Ja neću stići ove godine ali planiram ga napraviti na jesen. Sad ne posao jednostavno gazi i sva sreća da sam stigla večinu toga uopće posaditi (mislim na povrtnjak)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 15:38
smrrrrrckoooo ??!!! Jesmo li te umorile ili previše zadržale?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 19:58
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

smrrrrrckoooo ??!!! Jesmo li te umorile ili previše zadržale?


 Ma zašto bi me umorile? Išla sam biljke odmah smjestiti u zemlju što je trebalo. Naravno odmah su mi susjede prišle da vide što ja to radim i nikad priči kraja. Došao je MM i uvalio mi se u novu fotelju za surfanje. Ima tjedan da sam je kupila, a on nije imao priliku od mene i brata niti sjesti minutu.
Mogu poručiti svima da ne uzimaju skaj ili koji je već vragić materijal fotelje, ugriju se leđa kao na termoforu.
Svima za pelcerićesmile78, sad imam posla treba im pripremiti terenEmbarrassed.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 20:03
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Meni velke ljubičaste perunike 3 godine nisu cvale - a ove godine su pjevale od ljepote.... A, opet, neke manje sam posadila lani u jesen i već sada imaju pupoljke... Tko bi znao o čemu cvijeće razmišlja Wink 


Ma moram prvo pitati što je to, i cvate li uopće? Nisam se ni sjetila pitati susjedu. Kad sam na terenu samo jurcam, svaka mi je minuta dragocjena.
I meni je jako slično perunikama. Svejedno je lijepo, i bez cvjeta.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 20:06
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

samo da prijavim obilazak, bravo za sanduk. Ja neću stići ove godine ali planiram ga napraviti na jesen. Sad ne posao jednostavno gazi i sva sreća da sam stigla večinu toga uopće posaditi (mislim na povrtnjak)


I ja imam malo vremena, tamo sam uglavnom vikendom. Uz to svako malo netko od susjeda navrati tako da se radi isprekidano. Da smo tamo svaki dan , sve bi bilo sređeno. Koliko se stigne stigneEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 20:27
Baš je tako, tako puno biljaka i želja, a malo vremena. Vidjela si kako vrijeme brzo prođe  na kavi, a tako je i u dvorištu kad si s biljkama.
Nadam se da se nisi skuhala na suncu do doma, mi smo začas došle, jer nije bilo gužve. Baš mi je drago što si bila s nama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 20:43
Hvala tebi što si me dovela do stanice, ma brza sam ti ja. Pogotovo kad sam brinula o biljčicama imala sam dupli korak.LOLWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 23:05
Ovo su pelcići koji čekaju na presađivanje za vikend.ClapNaravno mravi su navalili da vide što se tu radi , morala sam poprašiti neopitroidom.Embarrassed


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 23:21
Ovu ljusku sam našla na terenu. Znači imam i ja ptićeWink


Jabukica napreduje


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 23:46
Vidim ja da ćeš ovaj vikend biti posebno vrijedna! Big%20smile
A jajašce je baš cakano, ja nikad nisam uspjela vidjeti kod mog gnijezda te ljuskice.

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 23:49
Iako je zemlja prosijavana puna je kamenja.
Ovo su neke vrste salate... Valjda će preživjet s obzirom da sam mazila puževe sa kućicom.Malo je nakrivo red, bit će bolje drugi put.




Rotkvice


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 23:52
Ovo je špinat ili blitva.



Kapula ljubičasta. Pola sam posadila prije 2 tjedna, a pola ću za vikend posaditi.

 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 23:54
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Vidim ja da ćeš ovaj vikend biti posebno vrijedna! Big%20smile
A jajašce je baš cakano, ja nikad nisam uspjela vidjeti kod mog gnijezda te ljuskice.



Da bit će akcija možda već sutraWink. Mislim da je vjetar donio ljuske jaja na teren. Moram potražiti gnijezdo i slikati, ako je blizu.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 06:13
Smrcko, dobra ti zabava. Lani ti je vrt već bio lijep, veselim se sličicama ovoga ljeta!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 07:27
Vidim da se i ti veseliš svakoj biljčici koja ti nikne, to je baš pravo veselje, uvijek se iznova čudim toj osobini naše majčice prirode, sve niče, a još malo pa ćemo imati i što jesti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.