Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mačkove slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mačkove slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 36>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 20:36
Krasno je vani, ali ovo unutra je za svaku pohvalu Clap.  
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 20:46
Mačak,prekrasno,tako mi je ovih dana lijepo gledati vrtove koji su se počeli šarenitiTongue
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 23:14
ahoj draga, vidjela sam te iz daljine da se šuljaš mojim vrtom, pa sam odmah išla skočiti u tvoj pretpostavljajući da si nešto pripremila...krasne su ti proljetnice, no sobni ukrasi su me oduševili. Bravo draga!Clap
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 23:18
smile57
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 08:15
za nove slicice
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 08:23
Odoše kozice u povijest!Wink
 
A proljeće se rasteplo po tvom vrtu na sve strane....Cveteki se šarene... baš lijepoClapClapClap. Vjerujem da uživaš nakon karantene!
 
Svaka čast za kućno cvijeće, t.j. zajednički uradak mame i kćeri. Veselo i šareno i u kućiThumbs%20UpBig%20smile!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 08:58
Je, uspješno smo prebrodili kozice. Jedino sin ima pokoji ožiljak, ali to je još malada koža pa se nadam da će nestati s vremenom. Juče sam sadila i čistila. Imam i u kući na prozoru plitice posijanjih biljkica, pa se nadam još šarenijem vrtu. Baš sam i iz Decore naručila vrtne fuksije i još neke biljkice i baš im se radujem!!!!
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 09:33

Macak, jako lijepo dvoriste imas! Reci mi jesi li zadovoljna ukrasnom korom iz Baumaxa...ja sma ju htjela kupiti ali mi je ova iz MBM-a djelovala puno ljepse ali i doooosta skuplje? Jeli ti oko one hoste kora iz Baumaxa???

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 10:07
rado virim po vrtovima, jer je svugdje lijepo i šareno!Tongue
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 08:30
Maso ona kora oko hosta je baš ta skupa. MM mi je kupio jednu vreču koja je koštala 90kn. Za malčiranje većih površina po meni je ok i ta iz Baumaxa. Ona je sitnija, tamna. Doduše i brže strune od ove skupe. Prošle godine sam ju sipala oko ruža, ove godine bih ju morala ponovo nasuti. Ima je, ali se stanjila i ove godine neće biti koristi od nje. Danas su mi radovu u planu pa poslikam kad raspem tu iz Baumax-a.
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 10:27
E pa da, znaci mozda i ne vrijedi kupovati tu jeftiniju... hvala ti na odgovoru!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 21:01
Danas sam dan provela u cvijetnjaku, malčirala kopala sadila....
Evo rezultata:



Mala proljetnica:


Tepih od ljubica, imam ih pun travnjak:



Panj nakon zime, poslije će biti ljepši:



Oko ovog sam se danas najviše naradila, a uopće se ne vidi. Stavljala sam onu malu zelenu ogradicu, ali tako da se što manje vidi. Na slici viri samo malo s lijeve strane. Pokušavam spriječiti travnjak da mi ulazi u gredicu:


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 21:04
smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 21:14




Ovo su dvije hortenzije, crvena i bijela. Ova bliža je crvenu i nju sam danas pomicala, bila je posađena ranije pa nakon nje bijela i sad sam ih lijepo rasporedila:



Hostičnjak, stari malč skinut, okopano, jedna hosta razdijeljena, dodano gnojivo, vraćen malč i dopunjen novim, vidi se samo šumska ivica koju sam za probu posadilaTongue



Maso možeš vidjeti jeftini malč.

Do ružičnjaka nisam stigla:








Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 21:17
Prinova:


U kamenjar se doselila ljubica, sama od sebe:







Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 21:19
I za kraj lupinus


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 21:38
Baš je lijepo kad se priroda budi i vrteki poprimaju veseli štih!

Nemoj se srditi Angry, al morala sam staviti jednu svoju sliku! Wink
Soba od tvoje kćerkice me onak malo podsjetila na sobu koju smo pripremili za našeg Lovru!




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 21:47
Super! Volim kad ljudi urede dječiju sobicu. Ja sam s kčeri bila trudna kad je MM oslikavao oblake, pa smo lunjali po Zagrebu da nađemo plafonjeru sunce, pa dodali male zvjezdice da svjetle u mraku....

Kad Lovro stiže?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 08:38
ruzica da ti se primi i sto prije procvjeta
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 20:41
smile113
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.