Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 55>
Korisnik
Poruka
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 14:50
Idemo Slave,nedostaje nam tvoja kreativnost.
smile143
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:19
Evo se ti pojavila, pa ja došla odmah vidit ima li koji novi rad....đe'su ba, đe'su?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 20:53

Evo razgledavam u tvojoj galeriji ali nažalost neke slike ne mogu otvorit.Ali sve šta sam uspila vidit mi je predobro.Jaja,boca sa lavandom super oslikana,zadnja tacna uf,kutija za unučicu uf,uf ali kompletić sa macama me oborija sa nogu  smile71

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:00
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:17
hvala vam drage moje curice na vašoj brizi,od srca vam hvala.imala sam puno problema ovih dana ali sjetim se i citiram onu od Kami-ako ti život ponudi limun-a ti napravi limunadu!ovo su radovi od prije dva-tri tjedna-rađeni za sajam u Biogradu na kojem je sudjelovala i naša udruga,vjerovatno vas je MareDelMNare izvjestila o tim događanjima.poslije toga zbog svojih problema nisam bila u stanju raditi ali pomalo dolazim na svoje i kako sam i kalendarski jučerašnjim danom kročila u novu godinu života ostavit ću sve loše iza sebe,dići glavu i kreniti dalje.jao jedva da sam našla svoju stranicu,sad moram naći vremena ispregledati isve vaše radove,u friško sam već povirila a sad krećem na stranice!i još jednom-veliko vam hvala na podršci!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:26
a joj!pa vi meni čestitali rođendan a on bio juče!hvala vam curice moje,ne znam kako je došlo do te greškice ali svejedno je,puno,puno vam hvala i puno vas,puno sve volim,vi ste najbolje curice na svijetu!
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:29
Prekrasni su ti radovi! Neznam od ovoliko blaga šta bi izdvojila, možda tacnu sa "magom" jer me vrati u neke lipe mirne dane!
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:35
evo nam nase Slavice sa krasnim radovima,slaba sam na kutije pa su mi one favoriti,joj ma sve mi je fino,dobro nam dosla draga Slavice.smile120
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 02:45
Nešto sam vidila, nešto nisam...al svakako je teško komentirati kad vidiš ovako puno radova.
Samo, prva pomisao mi je bila, kad sam vidila staklene zdjelice...kako izgledaju nagurane jedna na drugu u onoj butigi.
Bila sam nešto izdvajala...jednu kutiju...predzadnja slika lijevo (mislim da sam ti je i na sajmu primjetila)-ona mi je super.
Odlično si sredila i ove male...znam da je bio i neki okvir ili tanjurić..pa okrugla kutija, daske...ma ko će više pohvatat nit!
E, da! Od limuna nastavi i dalje pravit limunadu!    
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 08:12
Prvo posto ti je bio jucer i opet sretan rodjendan.
Radovi su ti fantasticni, nema sto nema, bas ne mogu puno izdvojiti, sve mi se svidja.
Ja kao i ti malo sam posustala znas zbog cega, a neki dan sam sredila oko, i imala malu operaciju.
Zivot tece dalje kao i rijeka, nastavi ti a ja cu te
slijediti.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 11:31
smile99sretan rođendan! Radovi odlični....
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 12:07
draga moja slavićice radovi su ti melem za oči, samo gdje nađe one gljivičice, baš su mrak, kada planiraš u Brod? jedva čekam da se vidimo, velika pusasmile78
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 12:39
hvala vam svima!Mumice tu salvetu mi je poslala naša Kami(hvala Kami),predivna je ,imam još pola strašno sam ju štadjela i veliki i mali tanjur izvuči iz pola salvete!smile79
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 23:07
smile89 pregrst prekrasnih radova (na staklu su posebno njezni), nemogu nista izdvojiti sve mi se svidja.Bravo Slavice smile169
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:37
koliko prekrasnih radovaaaaa,
ne znam štra mi je ljepše, oni nježni tanjuri, tacne, kutijice...
oni ljiljani na tacni su salveta ili decoupage papir?

sazakašnjenjem želim SRETAN ROĐENDAN!
za dobre želje ionako nikad nije kasno.smile82
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 10:46
i opet pregršt predivnih radova kod tebe... totalno, ali totalno sam oduševljena tacnom sa ljiljanima...maestralno si  je odradila...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 11:12
Kako puno lijepih radova. I ja bi izdvojila tacnu, baš mi je savršena.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 12:56
Valentine%20hand%20heart ...gore glavu Slavice, i ružno i lijepo redovno se izmjenjuju u našim životima, s velikim zakašnjenjem želim ti svako dobro i da što prije izguraš loše stvari od sebe Single%20Rose   ... hvala Bogu na ovom divnom hobiju, pasiji, ovisnosti... svakako ju nazivamo, no kakogod, silno pomaže... pregršt radova si napravila i teško je izdvajati, sve mi je prelijepo, posebno ona prva genijalna tacna jadranskih motiva, te ova s ljiljanima, izuzetno lijepo dotjerane daskice, kutijice, bočice, staklene zdjelice, tanjuri, tacne... sve, sve odiše tvojom nadarenošću i spretnošću.... drži se Heart%20Glasses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:54
Dobra ti noć Slavice,napokon da ti kažem da ovo brdo tvojih radova je melem za oči.Posjećivala sam ti str.ali mi se nije dalo pisati zbog "kranka"a i drugih gluposti,pomalo hvatam konce i palim motore.Mjesec dana u stanu kao u zatvoru,nešto sam radila,ali mi smeta vrućina,ovdje je pakao.Tacne i daske su prima.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 21:12










Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.