Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ranč Vallis Aurea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ranč Vallis Aurea

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 37>
Korisnik
Poruka
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 22:59
Tončiiii, vratiiiii seee!!!!smile213
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 09:32
Pozdrav...

Nakon dugo vremena, evo mene opet vama...

Preko ljeta obuzele su me druge stvari : uzgoj i razmnožavanje kornjača čančara, uzgoj i održavanje tropskog akvarij a diskusima, sakupljanje Coca-Cola predmeta i sl. tako da sam skoro zaboravio na ovaj forum...

Zanesen tim drugim stvarima zanemario sam biljke i okoliš u kojem živim...

ALI...pošto je proljeće sve bliže želja za cvijećem mi se sve više vraća, a tako se i ja vraćam na ovaj forum...

Na ranču je ove godine bilo dosta novosti...

Kupili smo pony konja koji je već kod nas 5-6 mjeseci, iako sad razmišljamo o njegovoj prodaji zato što treba netko svako jutro ići kod njega, a ograničeni smo zbog škole ili posla...

Što se tiće cvijeća, nije bilo ništa novo od mojeg zadnjeg posta...

Ove godine pokušat ću vam objaviti cijelu cvijetnu sezonu na ranču, a i objavit ću vam slike diskusa i kornjača o kojima sam vam pričao...

uglavnom sad nemam slika iako jedna visibaba samo što se nije otvorila tako da će to vjerojatno biti moja prva slika ove godine na forumu...

Veselim se našem ponovnom druženju i vašim komentarima...


Pozdrav...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 09:35

Antune dobrodošao natrag !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 10:27
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 11:24
 Veselim se tvom povratku!
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 11:25
Pozz antune,uspijela sam prelistati svih 33 stranica i oduševila sam se...od cvijeć,povrća,voća i životinja sve je smile227Imaš raznovrsnog cvijećaThumbs%20Up ali i prekrasnu kolekciju perunikaClapTo i ja želim napraviti sa svojim ljiljanima ali ću morati joć malo pričekati jer je to neizvedivo u stanuThumbs%20DownPuno ste toga napravili i divim vam se smile141
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 12:34
Kornjače reče pa kako sam to previdjela odoh tražiti što si pisao o njima Smile
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 20:15
Hvala vam svima na dobrodošlicama natrag...

Možda već sutra padne pokoja slika..
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 10:00
Evo nekih slika:

Prvo vas pozdravljaju kornjače koje sad spavaju zimski san (hiberniraju)

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 10:02
Evo jedna slika kad je konj tek stigao na ranč...

Slabo se tu vidi, kad je tek stigao bio je jako mršav, sad je puno deblji, preko vikenda možda stavim nove slike...

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 10:05
smile141
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 10:06
Evo današnja slika ranča slikana s moje adrese...

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 10:07
I evo jedna visibaba koja nije na ranču nego u mom vrtu oko kuće, ali da ne stavljam tamo, ovdje ću stavljati sve slike...

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 10:14
Ja obožavam kornjačeHeartsmile213
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 11:41
I ja isto

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 12:07
Ajoj kornjače obožavam ih :) koja je to vrsta,kakvi im uvijeti trebaju.Imamala sam crvenouhe ali sam ih poklonila i sad mi žao,sad bi ove kopnene.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 17:19
Samo sam ti došla mahnutismile219
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 19:18
Arim hvala na posjeti...

vrsta je čančara tj. Testudo hermani, to je zaštičena vrsta i držanje je zabranjeno osim ako kupiš od registriranih i platiš kojih 400 kn za komad...

Moje su obje nabavljene slučajno i znam da ih protuzakonito imati ali što im mogu?

Da ih pustim ovdje, opet bi ih netko uzeo ili ne bi preživjele, a ne bi preživjele ni da ih vratim u prirodno stanište zato što su navikle na ljude i ne bi se snašle..

triša
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 21:06
E, Antune, tvoja visibaba ipak nije prva ove godine. Carol te je pretekla.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 09:28
Kako je guba ranc,odusevilo me,to se rijetko vidja kod nas.Voljela bi danoncno boravit na tom rancu...Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.