Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - gerberi1 - decoupage galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


gerberi1 - decoupage galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 41>
Korisnik
Poruka
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 06:49
wooooo 0vo se zove poso snova
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 08:29

smile71    smile227    smile71

svaka čast na odrađenom poslu...

molim te,
kako se točno zove ljepilo s kojim radiš na posuđu
i koji je proizvođač?

premazuješ ljepilom čitavu površinu
ili samo dio gdje je motiv?


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 14:56
Vauuu, stvarno pre, pre, pre, predivno.
Daj nam molim te opiši cijeli postupak kako radiš na keramici. Meni sve to što radim odozgor izgleda malo neuredno i neravno.
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 21:40
hvala drage tete salvete...evo kako ja radim--akrilnom bojom premazem posudje(ako nije vec bijelo),normalno lijepim salvetu preko i pustim da se osusi..poslije premazujem lakom cijelu povrsinu ako sam prije toga posudje bojala akrilnom(znaci ako su posude od stakla,onda premazujem cijelu povrsinu),neke zdjele su vec bile bijele pa sam lakirala samo dio gdje sam ljepila salvetu....kad se lak osusi stavim ga u pecnicu na 130 90 minuta i to je to...lak je od njemackog prozvodjaca C. KREUL PORZELLAN POTCH....moze se nabaviti u hobby trgovinama....ja sam radila na keramici,staklu,porculanu i sve je ok...nadam se da sam vam bar malo pomogla...Smile
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 21:43
evo jos malo radova...ovo sam danas zavsila uz farbanje kuhinje....
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 21:45
evo jednog dijela kuhinje...slike nisu bas najbolje ali slikacu sve zajedno kad bude gotovo....
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 21:45
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 21:47
i jos jedna...
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 21:55
DIVAN RAD ,SALOVETA JE PREKRASNA I BAS MI NEKAKO ODGOVARA ZA SERVIS ,TAKO ROMANTIĆONO
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2012 u 06:23

Clap    Thumbs%20Up    Clap

i hvala ti
na detaljnom pojašnjenju... Heart


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2012 u 08:27
ajme super sve i suđe i kuhnja i podpisujem Klaru hvala
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2012 u 10:58
Savršeno napravljeno!
Ja sam odustala od laka za porculan, ali nakon ovoga moram ponovno pokušati!!!
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2012 u 16:59
Stvarno si se potrudila i rezultati su odlični Clap
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2012 u 18:04
hvala vam na lijepim rijecima podrske....sad me trenutno uhvatilo da radim sa tim lakom,puno je jednostavnije i efikasnije...imam jos komada od servisa koji nisu zavrseni a kuhinja ceka donji dio za farbanje....trenutno sam nabavila frosti koji je isto tako ucinkovit u pecenju pa moram probat s njim raditi...slikice slijede ...smile79
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 21:03
dobro vece....evo napokon da stavim neke nove radove...neke sam radila sa novim tehnikama a neke su stare....za pocetak jedna kutija...
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 21:04
jos jedna...
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 21:06
ova je uradjena sa pastom sivom...
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 21:08
i zadnja...
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 21:10
evo jedne ljepotice...u zivo izgleda kao kraljevska boca...radjena je sa drvokitom,bijelim voskom,akrilnim lakom,i zlatnom bojom...
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 21:13
malo ruzica od fimo mase....
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.