Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nisini gušti
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nisini gušti

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2014 u 19:57
Nisa, kod tebe proljeće nije samo zakucalo na vrata, mada je tek danas kalendarski stiglo, već je naveliko ušlo u tvoj vrt. Ovo su prve tako velike hoste, gotovo da su već rastvorene, moje poneke su tek malo provirile iz zemlje, a druge su još uvijek nevidljive. Klivija je divna i puno mladica je pustila. Balkon ti ocrtava svako godišnje doba, ma predivno. Kod tebe naprosto sve odiše jednom nenametnutom ljepotom.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 07:32
Moon smile79
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 07:35

kamenjar se okitio

 
 
 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 07:37
stidljiv cvjetak bergenije
 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 07:39
ružmarin je prepun pčela
 
 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 08:06
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

ružmarin je prepun pčela
 
 

Iako sam oduševljena tvojim kamenjarom, ponavljam sliku ovog puzavog ruzmarina, jer je stvarno fenomenalan.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 11:50
Hvala Tikvić, ružmarin je  zahvalan grm i u proljeće kad se okiti prelijep
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 15:33
Kantica, što li je već...
I hoste kada kreću jako lijepo izgledaju! Meni su one, ne znam, nekak elegantne!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 18:41
Koji krasan ružmarin!
ne mogu 
vjerovati svojim očima!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 20:45
Puno  boja, krasnog cvijeća, dobrih fotografija, baš sam uživala Clap
život je more
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 20:56


Nisa,i ja se pridružujem tikvić vezano uz ružmarim, predivan, rascvjetani grm, nije niti čudo da ga pčele vole.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 21:29
ova sarenolisna perunika je zaista dekorativna ,predivna je ..a ruzmarin tvoj je zaista bogat cvjeticima ,iako nisam bas neki ljubitelj ruzmarina ovaj tvoj me zadivio
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 22:19

Prekrasno je, a ne mogu vjerovati kako ti je hosta već velika !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 22:53

Draga kamenjar ti je extra smile58a slike su tako profi - kao iz elitnih magazina smile64

Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 10:56
Draga Nisa puzajuc ruzmarin je super!!!Ja imam isto ruzmarin al ne puzajuc,di si ga nabavila?
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 22:00
Bugicaza5, dobro došla, drago mi te vidjeti u mom vrtu
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 22:11
Floramye, otprilike kantica, ali posluži i kao vaza! U pravu si za hoste; ja nisam mjerodavna, stvarno ih volim, pa im lijepim razne epitete
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 07:05
Nemogu vjerovati da sam ja tek jutros otkrila ovaj tvoj divni vrt :). No morat ćeš mi oprostiti jer mene dugo nije bilo  na forumu. Uživala sam gledajući od 1 stranice, i samo mogu reći : To je to ! Kamen, gužva, cvijeće... divno, naprosto divno Nisa. Po fotkama sam  uspjela poloviti da smo negdje na moru...

Radujem se novim slikama i šetnjama jer ovdje ću sigurno pokoju jutarnju kavicu ispijati .

Thumbs Up
belica,zagreb
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 07:55
Ah,tvoj kamenjar...prepun,cvetan,mirisan!Clap
Proleće je tu!Uživaj u njemu!smile78
The impossible is often the untried.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2014 u 17:41
Svaki put ispočetka ostanem paf i kažem pa ovo je opet ljepše nego prošle slike, a ja mislila to je nemoguće. Jer i one prošle su prekrasne. Obožavam tvoj vrt, kamenjar i sve ostalo. Prava uživancija. smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,468 sekundi.