Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 329330331332333 381>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:27
      Ma kamo već bježiš? Shocked


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:34
Draga Viz,samo ti mozes naci ovakve smijesne i zanimljive slike.hahahhaha
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:37
Devojke,još ne spavate?Smile
The impossible is often the untried.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:39

 Jok, jok, ja još malo visim ovdje, mada bi već trebala biti u krpama, danas me izmučila gadna glavobolja..Ouch


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:44
Ni ja bolje ne prolazim ovih dana...ovo vreme čas toplo-čas hladno čudo praviOuch
Vid'la sam link na prethodnoj stranici...pa meni skoro sve fali tamo što su naveli od simptomaCry...moraću se pozabaviti tim biljčicama što ih preporučuju.Confused 
The impossible is often the untried.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:57
 Misliš li na Antiparazitni program ?  Ako misliš na to, nije baš da se s time možeš sama pozabaviti na svoju ruku...Ima točno propisano što i kada treba učiniti i koliko čega i kad se smije uzimati...




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 00:02
Ma,ne bih ja baš kompletan program sprovodila,ali bih u ishrani malo npr. pojačala upotrebu klinčića koga ionako obožavamThumbs Up...pelinkovac volim popiti čašicu,pa eto, mogla bih i dveWinkSmile i tako...LOL
The impossible is often the untried.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 00:02
 I ja sve češće razmišljam i dvoumim se oko toga, ali pošto je MM već odlučio i sprema se za to ( već je i pribavio sve potrebno ) teško da neću i ja to probati...Uostalom i mene često muče neke tegobe i tegobice, pa možda ovdje leži ako ne potpuno, bar djelomično riješenje istih...




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 00:04
 
Pa što odmah ne kažeš, dođeš kod mene i začas si ko u  apoteci...Imam raznih " pripravaka " za razne boljkice..LOLLOL

 




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 00:09
Trebamo se okrenuti i VRATITI prirodi...to je najveća istina! priroda je uvek tu za nas i samo se mi moramo za nju odlučiti i njoj prikloniti,živeti u skladu s njom i biće nam sigurno bolje nego što jeste... 
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 00:17
mislim da priroda propagira da sada treba ići na spavanje da bismo sutra bile vedre i čileLOL so...good night my dear friends   
The impossible is often the untried.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 00:20
  Točno tako....Neki dan sam se zgražala kad sam gledala nešto na Galileu....Dva istražitelja, istraživali su čudne,  nedozvoljene i prekomjerne supstance u mesu i povrću.....moram priznati pao mi je mrak na oči od saznanja što sve stavljaju u meso i čime šibaju povrće....Bili su prečesto spominjani Nitrati i Nitriti, ....U svakom slučaju i jedan i drugi su izrazito štetni za naše zdravlje...I jedan i drugi u nedozvoljenim količinama izazivaju karcinom...Jedni se koriste u povrću ( Nitrati, umjetna gnojiva ). Drugi se koriste kod konzerviranja mesa ( Natrijevi Nitriti ) .


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 00:27
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

mislim da priroda propagira da sada treba ići na spavanje da bismo sutra bile vedre i čileLOL so...good night my dear friends   

    
 

   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 16:40

  


   Curke jel netko probao Onion Rings? ( Pohani crveni luk )  U početku mi je to bilo smile96 i nezamislivo, a danas kad sam ga sama probala, moram reći ostala sam ovako smile50LOL


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 23:17
Daj nam recept monsteraaa 
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 00:38
                   Onion Rings
                                          ( recept sam posudila s Coolinarke Embarrassed )

                    Sastojci

Broj osoba: 
4 osobe
  •              Prilog

  •                   2velika luka
  •  
  •                      ulje za pečenje
  •     Smjesa za pohanje

  •                100grbijelog brašna
  •                       2 žumanjca
  •                    1 velika žlicaulja
  •                     150 mlmlijeka
  •                      1 bjeljanjak

  1. 1
    Prosij brašno u zdjelu i dodaj malo soli. Te napravi rupu u sredini i dodaj žumanjca i ulje.
  2. Pomješaj sve sa mlijekom u glatku smjesu i ostavi pokriveno da stoji na hladnom oko 30 min.
  3. Nasjeci luk na krugove, 1 cm debljine.
  4. Stavi grijati ulje negdje oko 1/3 da bude u tavi te grij na oko 190 stupnjeva.
  5. Zatim izmuti bjelanjak dok se ne pretvori u čvrstu pjenu i dodaj smjesi od žumanjaka.
  6. Zatim umoči luk u smjesu za pohanje i pohaj 3-4 min dok ne dobije zlatno žutu boju.
  7.                                                 Dobar tek ! EmbarrassedHeart
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 18:15
Inače ne volim luk u sirovom obliku ali ovo bih rado probala! smile212
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 20:05

       
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 20:10
 
Curke jel netko probao punjena pileća prsa?  Ja sam danas malo eksperimentirala i moram priznati svidilo nam se, samo što sam ja za punjenje uzela gljive, točnije šampinjone..Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 20:14
 
    A za desert kod nas danas su bili fini, sočni i ukusni 

   Muffini....Moram priznati zarazila sam se s tim kolačićima..

  Slikica nažalost nije moja, jer su moji Muffini nestali u hipu....LOLLOL




  


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 329330331332333 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.