Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 331332333334335 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2012 u 09:11
TEBI I SVIMA TVOJIM DRAGIMA!Glitter%20Text%20GeneratorE
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2012 u 13:58

Imaš krasan blagdanjski ugođaj i u vrtu i u kući !!

Podnica i kuke su super. Više mi se sviđaju od onih mojih va konobe Wink

Sretna ti nova!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 01:57

Draga Otok, želim ti sretnu i zdravu 2012 godinu! Isto tako cijeloj tvojoj obitelji!

Rijeka

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 03:47
SRETNA I VESELA TI BILA NOVA 2012.GODINA, DRAGA OTOK...
sutra je novi dan
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2012 u 12:04
Još jednom hvala svima na lijepim željama.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2012 u 12:21
Krasan je dan, sunčan, puše bura, a ja tražim cvjetiće po vrtu

Suručica se zabunila, lišća nema, ali ima par cvjetića



Zadnje kadifice



Pokoja lantana još cvate



Grevilea propupala



Mali plavi cvjetići



Krumpirko nije cvao kad je trebao, pa se sada pravi važan



Žuta se ulijenila, pa tek sada kreće sa cvatnjom



I malo zelenog











Lijepa nam je do sada ova zima, kad bi bar takva i ostala.





Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2012 u 12:31
Uz sve ovo i tulipančeki stigli u tvoj vrt - baš ti je danas lijep dan!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2012 u 13:09

Kad gedam tvoj vrt uopće nemam osjećaj da je zima  smile94.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2012 u 20:05
U tvom vrtu je baš živo, neka tako i ostane!smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2012 u 21:19
Jesen se je protegla u sječanj barem kod tebe u vrtu...Neka tako potraje do proljeća i cvijeće će uživati....SmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 10:45
predivnoThumbs%20Up
neka ti bude tako i dalje cvjetna 2012
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 20:31
smile213napokon i kod tebe malo...da ne misliš da sam te zaboravila
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 20:35
Kod tebe je puno lakše čekati proljeće kada zimu tako reći preskočiš
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 23:51
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

U našem K. nabavili sve za svinjokolju  Pig - veliki noževi, lonci za mast, preša za čvarke .... za koga? Pa tu nitko ne uzgaja svinje.
Ali ... ugledala sam kuke za vješanje mesa. I upalila mi se lampica. Odmah sam znala da mi trebaju baš te kuke. Kupili smo nove krevete, a podnice nisam bacila, bile su cijele. Kad sam ugledala te kuke znala sam što ću sa podnicom - objesiti na nju moje sukulente. Kupila sam jedno pakiranje od 10 kuka, isprobala, sve je štimalo. Drugi dan sam išla po još, kako to nitko nije kupovao već su bile na sniženju. Što li je samo prodavačica pomislila kad sam se pojavila na blagajni sa 50 kuka za vješanje mesa Embarrassed . Ipak je istina da svaka roba nađe svoga kupca.

Uglavnom, rezultat je tu. Ne vise kobase i slanina, ali vise teglice.
Ovako to izgleda - ispred ulaznih vrata, zaklonjeno od vjetra i kiše, zauzima malo mjesta













Jedan dio je tu, drugi je ostao u svom starom kantunu.

Slike su današnje.Prvi dan zime obdario nas je prekrasnim plavim nebom, a temperatura je dosegla 10 stupnjeva.

smile39smile93otok neces vjerovat al bas sam ovako izgledala LOLovo je nesto najslađe sto sam vidla,sama ideja a o sukulentima da ne pricam...i da,znaš,bas nesto gledam tvoje sukulente i pade mi na um misao,kad sam tek dosla tu,kako sam sa ceznjom gledala razno razne sukulente i zelila ih bar malo imat...danas ih gledam i puna radosti pomislim,,ovog imam,ovog imam ,ovog imam ..zahvaljujuci forumu zaljubila sam se u sukulente a kad nesto volis to si i priustis..e sad damije nabavit nesto sto ti nemas ,pa da tebi poklonim Smile

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 08:26
nek zima ti bude sto blaza pa da i mi uzivamo u setnji
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 10:49
Zapanjujuće koliko sukulenata imaš! A ja imam jedno pitanje, kako se zove sukulent, prvi na ovoj slici u najgornjem redu? Embarrassed 
Time is something you can never get back..
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 18:25
prošetala i uživala,iz mog bjelila  tople boje tvog vrta djeluju nestvarnosmile113
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 21:00
Krasna i ugodna šetnja!Clap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 22:02
Kad vidim kolko toga kod tebe cvate sada, dođe mi da SELIM NA MORE. Ružmarin je ko nebo.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 22:41
Makar znam reči da svako podneblje ima svoje prednosti i nedostatke, ipak ti zavidim na tvom rascvjetanom vrtu usred zime, i kak veli blue sky, puno je lakše čekati proljeće. One "kobasice" na podnici Thumbs%20Up, a ružmarin u svojoj raskošnoj plavoj haljini.........prekrasan. Moj je sav ubundan da se ne smrzne.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 331332333334335 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.