Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 55>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:38
smile227,lijepi su piramidal! Kako stavljaš mahovinu a da ne otpada sa vijenčića? Bar mi se čini da je to mahovina.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:39


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:41
Ivna,hvala ti,znali su mi biti i bolji,ali ove godine me neće baš inspiracija.
Mahovinu okolo vjenčića od slame omotam koncem.Naberem je u šumi,i lijepo se da poslije omatati.Danas moram još nabrat mahovine i čempresa jer imam još neke naruđbe,pa da to sutra napravim.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:46
E a onda to isto poslikaj ,jer niti mene neće inspiracija tako da ti "ukradem" koju idejicu ali ipak najviše volim kad su "svoji". Ovo s mahovinom je vidiš cool ali ja sam ju jedne godine koristila i na kraju mi se jako osipala pa me je užasno živciralo jer dekoraciju nisam smjela niti pogledati a ne daj Bože pomaknuti.Confused
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:53
Ja svake godine radim uglavnom sa mahovinom i skroz je dobra.Čvrsto je omotam,a dok je omatam još mi je kao malo mokra,poslije sa vrućim ljepilom stavim ukrase,vjenčić stavim na tanjur i mogu ga pomaknivat koliko hoću i niš ne pada dolje.Moram još svoj poslikat.
Od čega ih ti radiš.
Ja ne kupujem ukrase,koristim sve iz prirode,za jednog mi je mm rekao da je baš šumski jer je na mahovini još bilo onih malih gljiva kaj rastu po mahovini,pa sam ih samo ostavila gore.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 14:57
Pa niti ja ih nikad ne kupujem(ne mogu staviti slikice,imala sam hm... malu nezgodu s mobačem,no to je druga priča).Radim ih od svega i svačega,nešto kupim ali to su uvijek samo detaljčići,bršljan,sušeno voće,raznorazne bobice,nekad i borovina ali u zadnje vrijeme rijetko.Uglavnom ja sam sa bršljanom prezadovoljna ako radim na slami.Ali ni prošle ni ove godine glavni aranžman nije klasični,već na tanjuru kojeg sam presprejala u smeđe...
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:07
@piramidal krasni su ti aranžmani.


Tako topli, i ja imam u planu napraviti još koji u tom smjeru pa mi pogled na tvoje krasne slikice daje inspiraciju.
Naranča se suši, čašeri su ofarbani, sada još nešto zeleno...
@rosa2 to je za mene i moju obitelj, par komada malo kitnjastijih. A, kao što sam napisala sada ću na prirodne
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:13
Piramida baš su ti ljepi adventski vjenci, ja volim sve što je prirodno, pa mi se ovi tvoji zato sviđaju, najljepši mi je onaj s bijelim svijećama. Ja sam u VŽ kupila jedan napravljen od lišća, jako mi se svidio pa evo možda netko dobije inspiraciju, jednostavan, a efektan...



detalj, obojano lišće i neke perlice




život je more
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:51
Lantana ovo sa lišćem je odlično,super ideja!
Sara,meni je naranči nešto već i izgorilo,jer sam prejako ložila kamin,pa sam morala sve bacit u smeće.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:57
piramida predobri su ti vjenčići  smile92 
 
a i ova ideja sa lišćem mi se sviđa....baš bi mogla u berbu Big%20smile
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 22:15
Lantana,definitivno kradem ovu ideju!!!
Probat ću sama ovo napraviti,samo kakvo je to lišće?Confused
Piramido,ja sam svoje naranče a i limune sušila pokraj kamina i nisu izgorili,malo duže traje ali su prelijepe.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 22:55
Ivna meni lišće najviše lići na lovor, ali neznam kako su ga pofarbali, ali u krajnjoj varijanti mogli bi biti i zeleni listovi s crvenim detaljima.
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 23:17
Lišće se najlakše ofarba sprejem u boji, ja sam lani farbala neke grančice sa lišćem sa crvenim sprejem, onda sam još neke samo malo posprejala u zlatno.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 23:24
Evo, našla sam staru sliku



Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 12:31
Also dakle piramida ti si kao rođena za izradu božićnih aranžmana!!!
 
Svaki je lijep na svoj način i jednostavno se ne mogu odlučiti koji mi je najljepši.
Stavi nam još slika, jer i ja ih svake godine izrađujem, tako da mi daš koju ideju.
 
Lantana i ovaj "varaždinski" je zaista lijep i neobičan.
Otok, na tebe smo navikli da si puna inspiracije...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 17:51
Cure, aranžerke čestitam na vašim radovima, a prije svega na trudu i ljubavi  uloženima u njih.
 
Draga Lantana, vidiš to kak su moji Zagorci originalni i maštoviti, da u Varaždinu na placu kupiš vijenac i nosiš ga na Brač. Prekrasno.
 
U svakom slučaju, curke, nastavites objavljivanjem radova, nedjelja je blizu...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:29
evo moji radovi za sad...
adventski-prvi koji je gotov..ostalo na izradi... inace idu druge boje svijecice al nisam stigla promijeniti...Confused

vjencic za vrata...

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 11:03
Maslačak,bravo!!!!Ovaj prvi je prekrasan.To si na bambusu radila?I drugi koliko je klasičan-okrugli,toliko je i drugačiji.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 14:29
hvala...ovaj prvi je na banbusu..napravljena su jos 2 tako,naravno razliciti detalji al nisam stigla slikati...
volim prirodne materijale pa su ti recimo prirodni...
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 10:30
Ovo je moj adventski vjenac za ovu godinu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.