Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje biljčice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje biljčice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 150>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 21:11
afrički ljiljanismile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 21:11
A  što to ja imam da vas dvije u ovim ljepotama nemate  , umjesto da mi nudite one bi sirotinje raščupale  Hoćete pelc od Hojine  lantaneWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 21:16
hvala Bromelija
 
Smrcko, buš se ugušila od smijeha! Ne bi da te imam na duši, ali za tvoju informaciju ja još uvijek nemam npr. dragoljub koji je tebi totalno raspojasan i već pruža pipke prema Vž a Hoyinih lantani ti imam ja koliko hočeš. Hočeš ti pelcer? Možda bude druga boja?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 21:30
Ne kontam , je li ono lantana ili ne? Ako je Hojina natrandžasta, od susjede roza, a koje još boje lantane imaju?Shocked


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 21:33
bijela, ljubičasta, žuta, crvena, crveno-žuta, plavo-ljubičasta..... ima svakakvih ali ja nemam ni jednu. Bilo ih je za kupiti u baumaxu ali nikakve za 59kn a to mi ipak bilo previše.Ajde da je komad biljke ali kak veli Niho picmuljak
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 21:59
same ljepotice kod tebe, a ja nikako da ih uživo vidim, baš sam nesretna
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 07:23
Ovo mi je jako lijepo - a što je to?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 07:39
Anaida to ti je lisjak ili astrantia po stranjski, ima ih više boja
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 08:02
Hana našetala sam se tvojim ogromnim vrtom. Kod tebe svega od egzotike do poznatih vrsta, a voće i povrće da ne spominjem. Ma kad sve to stigneš?!.
Sve pohvale.Clap
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 08:20
hvala Lana2, ma ne stignem ali zato slikam samo kaj se lijepo vidi od ove kiše smo već svi ludi,nikaj se ne može raditi pada svakih par sati doslovno
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 12:13
koje divne šetnje u tvojem vrtu uprkos kiši ! htjela sam i ja pitat za ovo lila kaj je pitala Anaida - ali sam znam kaj je ali ovo??
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 12:44
U kakvom sam zaostatku bila! Puno mi je promaknulo, skroz od kupovine na placu, pa do danas. Pa kam si metnula slike tih "običnih"? Ja kod tebe vidim samo egzotične ljepotice.
Znaš Hana, sad su najavili od drugog tjedna sušno razdoblje. Pak sam si mislila da ti malo odeš na more a ja bum došla k tebi...zalijevati Big%20smile.
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 13:29
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

U kakvom sam zaostatku bila! Puno mi je promaknulo, skroz od kupovine na placu, pa do danas. Pa kam si metnula slike tih "običnih"? Ja kod tebe vidim samo egzotične ljepotice.
Znaš Hana, sad su najavili od drugog tjedna sušno razdoblje. Pak sam si mislila da ti malo odeš na more a ja bum došla k tebi...zalijevati Big%20smile.
 
 
 
idem i ja s tobom ja ti znam di je to da ne zalutaš i tuđi vrt
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 13:45
Vidiš Hana kakve imaš prijateljice. Mi bi se tu dragovoljno žrtvovale samo radi tvoje ugode LOL.
Tija, kad je uspijem istjerati, ovaj...nagovoriti na odmor, mi bumo se sve dogovorile Wink.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 14:05
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

 
 
 
sve je lijepo, ali me zaista žarko zanima šta je ovo????Confused baš je krasno, ali ja nikad vidjela ništa sličnoEmbarrassed
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:40
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

U kakvom sam zaostatku bila! Puno mi je promaknulo, skroz od kupovine na placu, pa do danas. Pa kam si metnula slike tih "običnih"? Ja kod tebe vidim samo egzotične ljepotice.
Znaš Hana, sad su najavili od drugog tjedna sušno razdoblje. Pak sam si mislila da ti malo odeš na more a ja bum došla k tebi...zalijevati Big%20smile.
 
 
 
idem i ja s tobom ja ti znam di je to da ne zalutaš i tuđi vrt
 
 
cure moje drage Big%20smile ma morete vi dojti i kad sam ja doma pa se vi primite posla a ja budem si zamislila da sam na godišnjem
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:41
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

koje divne šetnje u tvojem vrtu uprkos kiši ! htjela sam i ja pitat za ovo lila kaj je pitala Anaida - ali sam znam kaj je ali ovo??
 
to ti je digitalis feruginea od Bake Bee, valjda sam dobro napisala
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:43
Mama ovo kaj pitaš su ti digitalis feruginea i astrantia ili lisjak po naški i hvala na posjeti
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 16:15
Vidjela sam brahikomu - jesi li zadovoljna s njom? Ona bi trebala izdržati puno sunca i dati puno cvjetova, i ne tražiti nešto posebno. Je li takva? Koje su veličine cvjetovi? Možeš li uslikati cijelu biljku? (puno pitanja Embarrassed )
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 16:52
Semira zadovoljna sam ali ne drži baš jako sunce.Lani mi je ocvala u mjesec dana. Cvjetovi su mali,ko na slici,oko centimetar ali ih ima stvarno puno. Kad se rascvate cijela poslikam ju.Ovo je tek prvi cvjetić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 150>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.