Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mamin grunt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mamin grunt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 38>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 21:58
hvala dzomba i piramida...međutim sve se suši..zaista nešto strašno ove godine...neznam da li vi to primjećujete kod sebe? sunce nije normalno baš prži ne da grijeConfused

piramida...ja sam ti sirak nabavila jer me frendica zove vješticomLOLWink, a onda mi se dopalo to šta ga više nitko nema i onda sam ga baš svake godine počela sijati - najbolje mi je kad ide neka stara baka i veli a kakva ti je to čudna kuruzaLOLLOLLOLLOL, metlice iskoristim ili za metle ili za ukrase za božićWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 21:59
ovo je pogled u kanal- ne vidi se najbolje, morati ću vam slikati iz bližeg- stalno se svadim s mužem on bi to sve pokosio, a ja baš volim šta je tu "divlje" cvijeće
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 22:04
Povrće ti je prva liga......smile120
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 22:16
hvala ti blankaSmileSmileSmile

evo da završim s brajdama- pogled s dvorišne strane (još nisam stigla napraviti stepenice, valjda bum ovaj tjedan
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 22:16
i pogled s ceste
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 00:46
Bravo Mamita , svega ima krasnog kod tebe. Volim vrtnu akcijusmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 09:40
Ma predivno sve i cvijeće i povrće...ma kako i nebi ,baš si vrijedna i marljiva!
Nažalost suša se osjeti na povrću i cvijeću ,zalijevanje ništa ne pomaže!
Rekli su za danas ili sutra kišu ,pa živimo u nadi ,jer bi to bio spas za sve naše biljkice!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 10:57
hvala cure- no ove godine nije ni trećina onog kako je inače..no bitno da se ima za papati i za zimnicu (poseban naglasak na riječi papati- ja to jakoo volimWinkWinkLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 11:47
jel to sad nova moda, tikvice u kamenjarima? LOL tak da znam da i ja budem u toku Wink bome ima svega u vrteku i cvijetnjaku, a to da se sve počelo sušiti od sunca sam primjetila i kod sebe Confused ali tamo gdje sam postavljala sijeno ili suhu travu je stvar puno bolja...još malo neka izdrže cvijećke pa će valjda i temperature pasti

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 14:25
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

ovo je pogled u kanal- ne vidi se najbolje, morati ću vam slikati iz bližeg- stalno se svadim s mužem on bi to sve pokosio, a ja baš volim šta je tu "divlje" cvijeće


Baš dobro ovako izgleda. TongueTongue Osim...ako nema zmija?! ConfusedConfused
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 15:05
i ovde kod mene je susa,zalivanje bas i ne pomaze puno.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 15:25
konti- pa kaj nisi čula "modni mačak" i "fashinm guru" rekli da je to najnoviji hit...brzo sadi tikviceWinkLOLLOLLOLLOLLOL

pozvana- ja volim šta je tako malo divlje...sve ostalo je uredno i redovito košeno...okućnica je velika...a šta se zmija tiće- s jedne strane mi je pruga, druge cesta (prekoputa prazno), treća strana potok a ovo je moj mali kanalčić...zato uza sve ovo sotalo-dizati frku radi njega mi se ćini nepotrebnimWinkBig%20smile

gioaa- užas ja non stop kukam da to više nije normalno koliko prži...a koliko vode sam već potrošila muka mi je kad se sjetimDead
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 15:40
Kod mene susjeda svaki dan zaliva vrt i super joj je.Ali ona je doma,nigdje ne radi i stigne sve to,a i djeca su na praznicima pa i oni zalivaju.
I mi smo nekad od sirka radili metle,ali kao ukras za božić,to se nisam sjetila,viš dobra ideja
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 16:57
i ja sam sad doma (nezaposlena i u evidenciji zavoda) radimo oko i u kući, bavim se s familijom, dečki mi svaku večer pomažu zaliti cvijeće- a oni uopće ne štede na vodi, svaka biljka dobije barem kanticu (njihova ima 1 l)...povrće i ujutro zalijevam sama...no svejedno se suši
meni je sirak zakon za svašta...nekad ga znam i kao dekoraciju na poklone zalijepiti...ma svuda ga gurnemWinkLOLLOLLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 18:05
Ej pa ovo je stvarno super ...ja bi već iduće godine tu i posadila nešto cvijeća --baš dobrosmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 18:24
niho-misliš na moj kanal?
nemože ništa osjetljivo, par puta godišnje dođe bujica i sve polomiAngry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:29
prošetala sam nekoliko puta ovuda i uvijek zaboravim pohvaliti.....bravo, imaš lijepo uredjeno a bogme i dosta posla
Thumbs%20Up
 
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:36
Super ti je vrt Mama.....i sirak je super....nisam ga vidla od djetinjstva.....smile78
Na vrh
danica41 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danica41 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:37

Mama, samo naprijed!!!!!!!!!!

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 23:34
Ona brajda me oduševila, i na svakom djelu vrta se vidi veliki napredak, kamenjar će isto biti lijep kad cvijeće i tikvice Wink  još malo narastu.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 38>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.