Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 48>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 18:28
haha maredelmare dok si ti pisala ja sam već kavu popila i smile62
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 18:54
U cvjetnom polju gdje sunašce sja
s taticom patkica šetati zna
i vidjela u cvjetnom polju
da crven raste mak.
I upita patkica taticu tad
da li ću doseći crvene makove kad?


A ti si ih ubrala i smjestila na pravo mjesto!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 19:48
...eto, da ne budem uvijek zadnja, odmah reagiram na ove predivne, meni najljepše makove.... obožavam ovu salvetu i taman si ju posložila da bljesne, a sotille je ispao znalački dobro, nježan i diskretan ali dovoljno vidljiv i sjajno je potcrtao ukupni dojam... prelijepo smile71 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 19:55
Predivan proljetni sat.
Sve mi je savršeno!smile120
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:21
maredelmare, ma pusti ovu kavopiju mare-n. nek piše prva, vidiš da joj je bilo hitnosmile156
valjda joj to nije od mog sata tako djelovalo na probavuConfused
OTOK hvala ti za pjesmicu smile78, Primavera, Felina drago mi je da vam se sviđa Embarrassed
 
puse svima!
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:28
ma kad sm vidjela  koliko je sati odmah mi proradio instinktsmile142........da ja kavopija??..........e našla se pravaLOLLOL
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 22:27
Ja pijem kavu jednom na dan....počnem ujutro, završim uvečer
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 22:43
Jako mi se sviđa romantični komplet i htjela bi prokomentirati motiv , mislim da se radi o cvijetu koji je zaštičen kao autohtona biljka , a zove se KOCKAVICA uspijeva u vlažnim i sjenovitim šumskim predjelima kontinentalne Hrvatske.Ako moja teorija i nije točna ,tvoj kompletić je prekrasan pa kako god da se cvijetić zove
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 22:55
smile91sat ti je jednostavan,  jednostavno odlican, jos jedanput kao primjer, da je manje uvijek vise smile141smile106
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 01:32
Nada ja sad ponovo gledala sat, vidila tu salvetu u Chemacovom katalogu-oni je zovu "makovi" i ja sam zaključila da su makovi...al sad kad gledam...vidim i žute boje listova, također i boje cvijetova u sredini...ne odgovaraju baš makovima...hm...mislim da smo se i Chemaco i ja malo zezli...
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 09:41
Uz onakav prekrasan sat,nikada nećeš nigdje kasniti,jer ćeš ga stalno željeti gledati i znati točno vrijeme.Jako lijepo.Smile
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 12:56
predivan,predivan sat.okvir je super
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 13:18
Svratih i ostadoh paf ali do kraja, ma gdje nadje te salvete s makovima, ako ima u Pozegi molim te kupi mi paket.
Sto da kazem predivan sat, a ja mojega sa djurdjicma ukrasila a ovo je fantazija, moram te prekrstiti umjesto Anastazija zovi se Fantazija. stvarno je nesto prelijepo.
Suuuuuuuppppppppppppeeeeeerrrr,
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 19:21
moram krenuti od zadnjeg komentara...
TB ovo da bi se trebala, umjesto Anastazija, zvati Fantazija je najbolji kompliment koji sam ikada dobila. da mi je to kakav muški rekao ozbiljno bi razmislila....smile89
salvete s makovima na žalost kod mene nisam nigdje vidjela za kupiti. iz Chemaca je i dobila sam samo jednu.
Maredelmare, ako oni u Chemacu kažu da su makovi onda su makovi. nismo mi tu da puno mislimo nego da mackamoBig%20smile
 
Nada-m mislim da si u pravu što se kockavice tiče i njene zaštićenosti. a šapnut ću ti (psssst!) da uspjeva i kod moje mame u vrtu... htjela ju je još malo dodatno zaštititi pa ju je iz šume preselila u dvorište LOL
 
hvala curice svima na posjeti i na pohvalama! smile79
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 20:19
stvarno si vrijedna,još se divim onom kompletu a ti već izlećeš sa satom!predobar je,prekrasan motiv,boje,okvir,izrada ama baš sve!Thumbs%20Up
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 20:27
Sat je predivan, pravo osvježenje! Motiv fenomenalan!Pravi proljetni

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 00:52
drago mi je da je kockavica zaštičena u dvorištu, jako lijepi i nježan cvijetić
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 20:05

super izvedba sata!

ANĐELKA
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 22:35
Dobrooo, od sad ću se trudit da ne mislim, ili, bolje rečeno- da mislim manje nego što inače mislim
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 22:04

dragi prijatelji dobili su prinovu prije skoro tri mjeseca, ali kako ne živimo u istom gradu prva posjeta njima i njihovoj bebi morala je sačekati povoljan trenutak. i tako smo ja i dragi jučer išli upoznati našeg novog malog prijatelja... pa da mu ne dođemo praznih ruku ponijeli smo par stvarčica koje sam ja radila par dana prije nego se uopće rodio.... jednu baby blue kutijicu, origami papučice (za koji svi znate tko je glavni krivac) s čarapicama i jedan partihlek kojeg (al sam ponosnaSmile) sam sama osmislila - medu "skinula" sa salvete koja je korištena za kutijicu, oblik iskrojila pomoću jedne male tacne i sama izvezla. slikicu samog partihleka ću staviti i u moju drugu galeriju jer tamo zapravo i pripada a ovdje dolazi u kompletu sa ostalim... 

 
 
bočne strane kutijice
 
papučice solo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.