Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 100>
Korisnik
Poruka
jurica =) View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jurica =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 08:37
smile78volim tvoje radove Marek!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:00
tvoja  bilježnica me tira da odem u dućan po boje u sprejevima ,pa onda za marendu umjesto sendviča ja lipo boju,nema veze sendvići i onako nisu zdravi a možda malo i smršavim,to se zove ugodno s korisnim.
 Dakle da rezimiramo smile41 ovo ne kupite boju!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:06
Mare mare lipa mare cvitu moj......

I ja to radim mami za ročkas......

Tvioja knjigica je baš prekrasna....smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:18
Drage jurica,file i dorina smile79
Ovih dana ću staviti na temu "ukrašavanje čipkom" nekoliko sličica,u fazama kako se radi ovakav rokovnik.....a sad kidam nalijevo u MUP,pa nadesno na tehničkismile199
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:34
prekrasna bilježnica...novo i originalno....
smile141
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 10:14
smile55
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 10:21
fantastična je!smile89smile91 ženo sto mi uradi,jadno moje Heart neće preživit nasatviš li ovako!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 14:51
Mare neumorna si. Fantastičnosmile141.

Je li svaki put moraš novu zavjesu koristiti ili se može za još neki put? Nemoj da ostaneš bez zavjesa Mare.Wink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 15:17
Božica,valisa,rosa,smrcko hvala,hvalasmile79.Ovako preurediti nešto stvarno nije komplicirano,treba samo malo volje,komad zavjese ili čipke i auto lak.
Smrcko ovisi,nekad mogu ponovo koristiti kao na ovom rokovniku a nekad ne mogu.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 18:01
Sjajni radovi sa čipkom! Sviđaju mi se ovi "negativ" efekti! Ajde, ajde...strpljivo iščekujemo tutorial! smile78Tko bi plaćao radionice kad imamo jedni druge na forumu!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 19:42
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 19:46
Prelijepo si ovo napravila!!smile58 Sreća da nemam zavjese s uzorkom, sad bi bile kraće za pola metra!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 20:57
Mare, ja ti nisam od salveta i ništa ne znam raditi, ali sam po preporuci, pregledala tvoju galeriju.
Zaista prekrasni radovi, čestitam
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 20:59
Ma gle ti njih sve su prosle na nekakve cipkiceLOLLOLLOL predivna je ClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 21:55
Draga Mare..nije me bilo nekolicinu dana ovdje , a ti mila napravila takva remek djela...Priča o škrinjici...najbolji triler koji sm u zadnje vrijeme vidjela. na početku kad sam je vidjela onako jadnu , ofucanu...moram priznati da sam se i ja zabrinula, ali svaka ti čast kako si u njoj vidjela sav potencijal...predivna je ...stvarno predivna ta tvoja škirnjica. Još kad kažeš da si 2k radila prvi put...mila ti mora da si se rodila s majstorskom krvi...koja izvire iz tebe. Predivno.
Rokovnik sa čipkom smo potvrđuje moju  misao....smile93
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 22:52
Monna ne bi smetalo( da imaš čipkaste zavjese) sad preko zime skratiti ih iznad radijatorasmile187
Rosa2 imaš pravo baš smo se učipkale nas dvije,ali tvoje je ručni rad i puno vrednije i puno više truda je uloženo u tvoje čipkesmile58
Retriver Sara moram se zahvaliti na posjeti,nas ovdje na salvetama uvijek jako vesele posjete naših cvjećaricasmile78.O tome tko me je "otkucao" i po čijoj si preporuci došla ćemo uživoWink.Nadam se uskoro.Kad malo bolje razmislim mi smo dobra kombinacija,ti pečeš kolače a ja nosim salvete.Svi siti i ruke čisteLOLLOL
Lula draga pa ja sam već bila ozbiljno zabrinuta da te nije nekakva zločesta svinja dohvatila.Hvala za sve lijepe riječi za moju škrinjicu.smile79Radila sam ju s puno gušta.A za krv ne znam jel majstorska ali garantirano je crvena
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 09:05
bilježnica je predivnaaaaaaaaaaa smile141
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 17:20
Hvala Iris smile78
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 13:06

Kao stvorena za današnji dan,škrinjica "Dobro jutro đezeri"

Na žalost ne mogu poslikati (mah,mah Anđelka) efekt koji sam dobila na drvenom dijelu.Mokrom spužvicom i smeđom i zlatnom akrilnom sam dobila izgled zlatno bajcanog drveta na donjem dijelu škrinjice i u unutrašnjosti
 
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 13:27
Mare, pratim te u stopu...
 
Škrinjica je preslatka, naročito mi se sviđa poklopac /gornji dio/ iznutra.smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.