Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Silvestrina cvjetna priča
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Silvestrina cvjetna priča

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 57>
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 15:37
Originalno poslano od člana Silvestra Silvestra napisao:

Tko se ne zna veseliti malim stvarima i čarobnoj ljepoti kojom ovaj svjet uljepšava cvjeće ne zna zapravo živjeti...

                                           





smile128smile149smile58
vjenčić na vratima je naj smile120od svih mogućih varijantiClap

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 15:40
još htjedoh pohvaliti ukrasni keljBig%20smileClap ali nije stalo u porukuWink
kako je dobar i zdravClap posebno ljubičasti mi se sviđaThumbs%20Up šareni puzavac također, ja sam posadila ove kasne jeseni reznice pa se nadam uspjehuBig%20smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 17:27
ukrasni kelj je preljep
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 20:27
Kelj je prelijep,a i puzavica zaista dekorativno djeluje na tom zidu,dali ti  raspoređuješ grančice kako će rasti ili one same prave tako divan raspored
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 21:41
On puzi sam i prihvaća se svojim korjenčičima za podlogu...ako mi nešto krivo krene ja odrežem i pustim da puzi samo onaj dio koji ide u smjeru kamo ja želim...isto tako može i visiti preko zida gdje kad dostigne određenu dužinu bude lijep ako se ga pokrati na dužinu koju želite..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:26
Krasan vijenac od bršljana i imele Clap
Moj bršljan visi preko zida, ali sad je već podivljao pa smo ga rezali šišalicom.
život je more
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2011 u 20:34
Sretani blagoslovljen Božić svima želim uz svoja dva naj draža cvjetka Jelenom i Silvijem koje sam uklopila u svoju kreaciju čestitke.Naravno tu je i dragi Isusek koji nas sve čuva i pazi i ljubi...
                                 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2011 u 21:11
Draga Silvestra, neka ti Božić donese mir i spokoj i nadu da tamo negdje srest ćete se opet.
Sretan i blagoslovljen Božić! smile154
život je more
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 10:54
  Sretan i blagoslovljen Božić i obilje božije radosti tebi i tvojim najmilijim.
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 21:59
Lantana
Tikvić
i ja Vama šaljem obilje Božjeg blagoslova,i nadam se da ćemo se svi tamo negdje gdje je dragi Bog odredio jednoga dana sresti sa svojim najmilijima draga moja Lantana.Kad ta nada ne bi postojala u nama mnogi od nas ne bi izdržali teške kušnje koje je Bog stavio pred one koji to mogu izdržati.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2011 u 09:19
Sretni praznici
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2011 u 10:01
smile79Bez riječi.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2011 u 15:53
Draga Silvestra,od smile84 želim Tebi i Tvojima sreću,zdravlje,puno puno cvijeća i novih osmjeha....Sretan Božić smile79
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2011 u 21:09
Gioiaa
Bako
Tea Naj radije bih Vas sve poljubila za Božić ali mi je to nemoguće...pa Vam samo kažem da Vas volim svim srcem i želim Vam da uvjek budete sretne i da se znate radovati malim stvarima jer su nam velike nedostižne...ali to ste već pokazale jer se znate radovati i malome cvjetku...
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2011 u 23:19
Sitnice čine velike stvari tako da radovanjem i uživanjem u malim stvarima zapravo uživamo u životu smile79 Samo Vam želim da budete svoje i tako ćete biti istinski sretne....
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2011 u 23:39
Teško je ponekad biti svoj i ono što zapravo jesmo...jer nas život nemilice bićuje sa svih strana...ja se bojim kad mi je lijepo...jer uvjek kad mi je bilo lijepo nakon toga se nešto loše dogodilo...
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 00:50
Draga @SilvestraHeart
U namjeri da odem u carstvo snova, opazim tvoje upise i vrtim film tamo gdje opako boli i boli, ali nitko da tu bol umanjiThumbs%20Down nije to gumb kojeg stisnš i kreneš dalje, to je gumb koji se nikad dok živiš ne gasi.Stern%20Smile Neka ti bebolina donese svu radost ovog svijeta, neka ti taj osmijeh vrati osmijeh tvog Silvija, neka ti ta bebolinica bude putokaz u svjetliju budućnost, živi za njuEmbarrassed
Ne želim te sažaljevati, želim s tobom podjeliti sve ono što sam iskusila, teške momente s kojima treba znat nastaviti, tako gdje su prekinuti...
Ti to možeš!smile78uz tebe smo... čekamo......Thumbs%20Up 
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 10:15
Draga,kad Bog zatvori vrata otvori prozor...nemoj razmišljati o tome da se događaju loše stvari,pusti nek sve ide svojim tokom i nemoj ni očekivati loše.Čim ih čekaš,time ih i dobivaš.Život ima uspone i padove i to je neka ravnoteža.Kao što je bebolina napisala...uz tebe smosmile79
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 12:15
nikada nemoj očekivati loše uvijek očekuj dobro i doći će dobro ,to ti želim u nadolazećim godinama a uz vjeru to je puno lakše
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 15:26
Sretna ti Nova Godina!



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 57>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.