Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by Maris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by Maris

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 102>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:19
...i dok sam ja vrijedna na vrtu.....



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:23
MM i Mk su se zanimali s ovim...

Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:25
.....a ja sam njih počastila s ovim....   



Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:30
nešto malo s terase...





















Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:34
procvijetao i bijeli hibi

jeh



Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:43
...i za kraj ,mojim ocvalim adeniumima ,pojavljuju se novi pupovi











Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:44
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Ajmeeeee[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" /> cvijet do cvijeta...
Bravo za vrijednicu[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />


Hvala, srčeko si
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:47
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Prošetah, vidjeh, oduševih se, samo[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot112.gif" height="66" width="66" align="absmiddle" alt="smile55" />


Hvala Aralija .
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 06:02
evo moja jutarnja kava započela kod tebe, prvo sam se divila ljiljanu i cvijeću, onda malo voću, pa se mislila koliko je to posla, a onda si me onim slikama klope tak nasmijala, do suza. Za tako nešto, moj bi MM dušu prodao. LOL
Baš si lijepo poslikala adeniume, meni se pola pupova posušilo i otpalo, ali sad nastavlja dalje. Nisam još ziher koliko da ga zalijevam, ali držim se onog- kad se zemlja prosuši- zalijem.
nesmijem ni hibiće izostaviti, divni du, a pogotovo ova zadnja fotka bijelog.


belica,zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 07:49
hibiskusi me zadivili,prekrasni su...za sve tvoje cvijeće smile57
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 09:02
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

evo moja jutarnja kava započela kod tebe, prvo sam se divila ljiljanu i cvijeću, onda malo voću, pa se mislila koliko je to posla, a onda si me onim slikama klope tak nasmijala, do suza. Za tako nešto, moj bi MM dušu prodao. [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />Baš si lijepo poslikala adeniume, meni se pola pupova posušilo i otpalo, ali sad nastavlja dalje. Nisam još ziher koliko da ga zalijevam, ali držim se onog- kad se zemlja prosuši- zalijem.nesmijem ni hibiće izostaviti, divni du, a pogotovo ova zadnja fotka bijelog.






Dan si mi uljepšala i hvala ti na tome
.Što se tiče adeniuma moji su izgleda prošli tu fazu prilagodbe,pa su odlučili ponovno propupati ,nitko sretniji od mene Pojačala sam zaljevanje jer sam pročitala da ih kad zatopli treba zaljevati kao močvarne biljke,do tada sam im dozirala svaku kap,a sad ih zaljevam opuštenije.Ništa se ne suši,listovi ne žute,pupovi izlaze i novi listići,bit će da su zadovoljni.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 09:03
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

hibiskusi me zadivili,prekrasni su...za sve tvoje cvijeće [IMG]smileys/emot114.gif" align="absmiddle" alt="smile57" />





Hvala draga .
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 09:12
??? a super da si tu informaciju samnom podijelila, nisam to nigdje pročitala, a čitala sam po svukud o njima. Uh bolje da i nisam na nekim stranicama, kakvih sam sve vidjela . smile90sam.

Meni lišće ne otpada, amo su pupovi otišli pa pa. ali neki su i ostali.
Drago mi je da sam ti dan ulijepšala.
belica,zagreb
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 09:52
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

??? a super da si tu informaciju samnom podijelila, nisam to nigdje pročitala, a čitala sam po svukud o njima. Uh bolje da i nisam na nekim stranicama, kakvih sam sve vidjela . [IMG]smileys/emot144.gif" align="absmiddle" alt="smile90" />sam. Meni lišće ne otpada, amo su pupovi otišli pa pa. ali neki su i ostali.Drago mi je da sam ti dan ulijepšala.





Na temi Pustinjska ruža-adenium,Andina je napisala o uvjetima i zaljevanju ,str.121
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 09:59
za stanovnike vrta, ali i za učesnike u vrtu!
Lipik
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 10:06
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

[IMG]smileys/emot25.gif" align="middle" /> za stanovnike vrta, ali i za učesnike u vrtu!


I za drage posjetitelje puno .
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 11:34
Baš je ljepo vidjeti kako ti adeniumi napredujuHeartUživala sam u fotkama.Želim tebi i adeniumima da se što dulje družiteHug
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 11:45
sviđa mi se "šumica" s lončanicamaClap sukulenti u cvatu predivni, a ono na tanjuru za prste polizatsmile50
hibiskusi izgledaju lijepo i zdravoThumbs%20Up
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 11:48
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:


Baš je ljepo vidjeti kako ti adeniumi napreduju[IMG]smileys/smiley27.gif" align="absmiddle" alt="Heart" />Uživala sam u fotkama.Želim tebi i adeniumima da se što dulje družite[IMG]smileys/smiley31.gif" align="absmiddle" alt="Hug" />








Hvala ti na ovakvoj lijepoj želji,potrudićemo se .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 11:50
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

sviđa mi se "šumica" s lončanicama[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" /> sukulenti u cvatu predivni, a ono na tanjuru za prste polizat[IMG]smileys/emot108.gif" align="absmiddle" alt="smile50" />hibiskusi izgledaju lijepo i zdravo[IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />





Hvala Mari .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 102>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.