Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 39>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 06:27
Pozdrav čuvarici, tebi i tvojim vrijednim ručicama. A fotić je "čist u redu" i molim te slikaj dalje jer sam je uvijek uživala u tvom vrtu!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 17:57
predivne penjačice, a ona kombinacija bijelih i crvenih ruža
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 21:51
Očito je da sam ja kampanjac, pa evo mene nakon nekog vremena...naravno, to ne znači da ne pratim promjene u vašim vrtovima...kod mene u vrtu nema velikih promjena, ali evo najsvježijih fotkica...


Ova mi je slika posebno lijepo uspjela...(hvalite me usta moja)















Prošli tjedan, u gostima mi je bila draga prijateljica, a kao prava zaljubljenica u cvijeće, znala je žena što treba donijeti ...ako netko ima iskustva s tom vrstom, molim kratke instrukcije...













Šećer uvijek ostavim za kraj...najljepši cvijet u mom vrtu (sorry, ne mogu si pomoći)




Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 08:04
ma jeste secer ,saljem za secer
krumpirko ti je prekrasan
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 08:31
Jedna slika ljepša od druge, a krumpirko smile227
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 09:08
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:


Ova mi je slika posebno lijepo uspjela...(hvalite me usta moja)  

 
A što fali ostalima? Prekrasne su, čiste i jasne. Vrt ti je predivan bujan i maštovit. A "šećer" je baš šečer. I samo se hvali, a za kampanjstvo ne brini ima nas više takvih.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 09:09
Ma sve su slike lipe,a sadržaj na njimasmile93,a taj šećerić na kraju,pogled ljubavi,vjernosti i pravog ljubimcasmile79
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 09:35
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Ma sve su slike lipe,a sadržaj na njimasmile93,a taj šećerić na kraju,pogled ljubavi,vjernosti i pravog ljubimcasmile79
Potpisujem! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 09:41
dado, pesica se kao prava manekenka postavila Thumbs%20Up
krumpirko ti ima lijepu, bujnu krošnju kao pravo drvo Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 15:12
lijepa fotka krasnog crvenog oleandra pravi je uvod u tvoj divan vrt.
Kao cjelina vrt je zaista impozantan i veličinom i bujnošću i urednošću.
A prekrasne biljke poput krumpirka, hoste, hortenzije i drugih sam još više naglašavaju i ističu njegov sklad.Clap
lijepi pozdrav
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 15:24
Predivno Dada!Plama je divna!Jel znaš njeno ime?Ja imam dvije "zimske" palme,ali nisam ih nikad presadila u vrt.Strah me da ne smrznu i ako stoji da podnose minuse do -25..Moje su Tracycarpus fortunei.Ova tvoja bi mogla biti trahy?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 17:06

Šećeriću - pozdrav na početku!

A krumpirko je među ljepšima viđenih ovih dana (ako ne i najljepši)! 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 17:37
Prvo pusa tvojoj/mojoj ljubimici smile78.Došo MM i pita me " a gdje si to slikala Reu" LOLLOLLOL.....
Krumpirko ti je imozantan i preprekrasan. Jel i na 4. slici isto krumpirko, gdje se iza vidi krović... Cvate li ti ove godine žuta truba?
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 22:46
lijepe slike a imaš šta i pokazatiThumbs%20Up
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 06:54
Vrtić je zaista skladan, pozerica na posljednjoj slici je pravi medenjakić a krumpirko i oleander su stvarno da ti se pamet zavrti!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 22:24
Hvala moje curke na lijepim riječima...
kat-rea, imam dva krumpirka, jedan je stabalce, a dugi je grm. Pozdrav mužu, baš je ispalo simpatično...rekla sam da su jako slične...
alisa, ne znam sigurno, ali mislim da je ono Washingtonia Robusta, ako nije, a netko zna kakva je to palma, molim da mi napiše (da znam kako ću s njom).
I na kraju, dobila sam lantanu na stabalcu! JUPI!!!Slike stavim sutra.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 19:57
jedna prazna poruka...nešto sam krivo stisnula
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 19:58
Moj djelić neba




















I na kraju, moja nova lantana...


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 20:08
Dada, tvoj dijelić neba je prekrasan Clap! Reci mi molim te lantanu si ti odgojila kao stablašicu ili je takva kupljena? ja sam se upustila u takav projekt ali mi sporo ide Confused...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:18
kako mi se svidja taj tvoj djelic neba
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.