Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 347348349350351 381>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2014 u 22:27
 Na njihovom mjestu od srama bi se smile51 Ali baš to njima nešto znači, njima ni smile52ne zna za sram, a kamoli lice....Evil SmilePig




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 20:11
curke ne tracajte komsije LOL salim se,slazem se sa vama.moja mama bratovoj lijenoj zeni vec 30 godina daje sjeme od krastavica,paradajza,mahuna.zenska ostarila,ali nece sebi da sujemeni,sto i bi kad ima od koga dobiti.znaci kriva je moja mama sto joj dozvolila.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 21:28
Heeej, Pustolovka!? Kako zdravlje?  Da li je bilo ovako:smile173?
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 15:17
Rose,isla na ultrazvuk i posto je stanje isto manje vise,potrebna operacija.trebam se naruciti valja preci preko te odluke.Big smile 
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 17:27
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 17:30
 
  Evo me opet..moram vas malo cimati.....smile96Ovo je Wheel Hoe ručna sijačica.....kad saznam malo više info o ovom proizvodu budem vam donijela  info ovdje...naravno koga bude zanimao ovaj korisni strojček...LOL Trenutno čekam povratne info...


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 18:11
Joj monstera past ces na guzu kad cujes cijenu, vec sam se ja raspitalaTongue
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 18:19
 Koja je cijena, molim te reci mi....smile58




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 18:22
Ja danas bila u shopinguTongue
Medu svim sjemenjem sam se raspametila i kupila i sta treba i sta neSmile
Vrtni centar Kalia-sad se zove Flora ima akciju na sjeme do isteka zaliha...Sjeme je Sjemenarne Ljubljana-3,5kn, osim egzoticnih vrsta koje su po 5kn...
Isto tako ima tulipana po 5,5kn...
Kad to rasprodaju kaze zena da ce dobiti talijansko sjeme, ovo od Ljubljane je sigurno kvalitetnije ali izgleda da je ta sjemenarna propala..
Sjeme nije staro i ispravno je, pa eto ko je u blizini neka navrati

Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 18:29
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 Koja je cijena, molim te reci mi....smile58






Ako se dobro sjecam odgovora u mailu, a 99% sam sigurna...
ta firma ima weel hoe s nastavcima i tu sijacicu..
Weel hoe je oko 1300kn, a sijacica mislim 1900kn...nemoj me drzzati za rijec..
Uglavnom puno, ja sam se lijepo zahvalila al to je meni preskupoEmbarrassed
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 18:36
 
Ajooooojjj........Thumbs Down Ouch kako god ne da je puno, nego previše...ne znam da li je možda to ista ta firma..nije baš pametno reklamirati..idem u pp....Embarrassed




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 21:18
..pozdrafček moje dame...vidim ja da sjemenska groznica uzela maha...i samoj mi je tako..lijepih stvarčica se nabavilo vidim...ja sam toliko nestrpljiva da sam preko ruku 100 puta premetala paketiće i odvajam, dodajem..i sad na kraju kad trebam donijeti konačnu odluku o izboru što sijati...ja zapela..puno dobrih stvari sam nabavila a malkice mi premali vrtek spram mojih ogromnih želja...uh..Tantalove su to muke..:)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 21:26
Hehe,slatke muke :-)
I moja svekrva zanijemila kad sam donijela punu vrecicu sjemenja :-)
I na kraju kaze a gdje ces ti to sve staviti ??
Hehehe
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 22:03
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

..pozdrafček moje dame...vidim ja da sjemenska groznica uzela maha...i samoj mi je tako..lijepih stvarčica se nabavilo vidim...ja sam toliko nestrpljiva da sam preko ruku 100 puta premetala paketiće i odvajam, dodajem..i sad na kraju kad trebam donijeti konačnu odluku o izboru što sijati...ja zapela..puno dobrih stvari sam nabavila a malkice mi premali vrtek spram mojih ogromnih želja...uh..Tantalove su to muke..:)

 Tek da znaš samo kakve su onda moje muke......smile96smile42 Stvarno nemam pameti.....ja ne znam što ja nisam doma doteglila....imam dojam da su me ljudi u poljapoteci gledali kao da je prošla neka pošast i sve poharala  tamo...smile42smile42




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 07:36
Curke, vidim da ste vrijedne i da ste "počistile" većinu sjemenki s polica Wink LOL
Nažalost, spadam u one s malim vrtom, tako da je kod mene samo kombinacija više vrsta rajčice (10 i ne znam kako ću ih i gdje smjestiti?!), gredičica jagoda, jedan-dva patišona i krastavci. 
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 09:11
 Ne smijem više ništa reći jer ću  
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 16:10


               

    I ovo je super stvarčica ! SmileClapClapClapClapThumbs Up
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 16:34
Slažem se, no u mom slućaju ne trebam ni običnu, a kamoli super motiku Tongue . Mali povrtnjak + malčiranje = vrt bez motike Thumbs Up Embarrassed 
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 19:54
sviđa mi se ta motika,ali pogledajte malo,on kopa već okopano tlo,rahlo.samo premeće zemlju.baš bi ga voljela vidjeti kad se zatravi pa ne možeš ni motikom.
po tome trebalo bi svakih par dana malo proći s tom motikom.to štima,ali treba imati vremena za to,a neznam ni koliko je to dobro kad je suša.stalno čačkanje po zemlji ju samo još više isušuje.
ja sam za dobru staru motiku i eventualno onaj ''bicikl''za između redova
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 20:01
Imala sam slicnu motivicu kao na video sa zubcima,i ro je nula bodova nista od toga,to bi kao sto ti kazes zemlja trebala biti rahla i okopana a onda mi to i ne treba...polazem nade u well hoe pa cemo vidjeti...
Inace meni je cesnjak sav u travi pa samo cekam da se osusi da ga ocistim :-)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 347348349350351 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.