Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 02:38
Danas sam vidjela rupe voluharice u majušnoj salati. Sutra joj negine pištolj sa kalibromLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 02:42
Ovaj kamen je totalno okružen kaduljom . Anaida da nisi ovo sanjalaWink?
Vrhovi su hrabro odsječeni kod svih 5 kaduljaCry



Hojčeka prepoznaješ li ovu travku kod mog novog kamena. Popunjavam teren oko kamička.Wink


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 02:45
Ovu novu amforu sam uzela za 39 kn u Pevecu.


Procvjetala puzavica iz botaničkog vrta.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 02:49
I najbolji dio mog vrta kamenjar.




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 08:00
sve ti je prekrasno, uredno i bez trave
što se tvog pitanja o pljevljenju niknulog cviječa tiće, malo sačekaj, korov obično u dva dana naraste dvostruko od cvijeća-ako neznaš drugačije- ja se toga držim---i naravno kad brzam uvijek počupam i cvijećeConfused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 12:03
Ma svaka čast -------ali šta ti bi bolan kad polupa one ćupovesmile96
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 21:52
Evo, mamaa ti je rekla za korov, a kamenjar ... smrcko jesi li zaboravila kad si došla na teren poslije zime - kako si bila tužna, a vidi ove ljepote.
Tvoje će biti lijepo i po ljeti, a naše ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 23:18
Kamenjar je prekrasan! Clap
Tikvice i krastavce možeš zaštititi slamom ili sijenom postavljenim oko biljke Wink
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 23:30
Kamenjar je stvarno super. Bit će i ostalo, ali treba vremena, a mi smo svi nestrpljivi (što se cvijeća tiće).
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 01:27
O baš vam hvala na pohvalama. Baš se trudimo, jer oboje uživamo u tome. Želimo da naš pedalj bude raj u kojem je sva maštovitost jednog rakaLOL i "ribetine"("MM")LOL i to radimo za sebe. Ja sam prelijena da bi to zbog drugih radila, ali volim zaviriti u tuđi vrt i diviti se i škicat ideju. Mada teže trenutno ide kopiranje drugih vrtova. Ovo što nastaje je ono što u ovom momentu se najbolje da uraditi. Ponekad se pitam kud je mene ovo zapalo, ali da je drugačije možda se nebi toliko trudila.


I da Silvek danas je gotovo sve od cvijeća zamalčareno. MM je psovao kad je drugi put morao ići na javnu česmuLOLLOL(toliko ima za zaliti), da sam odlučila na malčarenje. Svi gledaju kao da samo s Marsa pali što radimo, ali jedan stari čovjek je objasnio da se nekad tako radio i nazvao steljom malč. Znači koristimo tehniku izumrlih naroda.LOL Taj gospodin se samo divi našem radu i baš mi je simpa, da nam moralnu podršku. 

Znate gospoje ili morate imati zgodnu susjedu ili stariju osobu da vas hvali, pa da vidite kako mužeki rade kao sa torpedima stragaLOLLOLLOLLOLLOL

Kod mene je obojeWink

Niho to sam pištoljem za voluharice pucala u ćupove, dobar sam strelacWink

Danas sam opet stavila otrov za voluharicu, vrag proždrljivi sve izrova, a krtice mi zbrisale kod susjeda. Izgleda ne vole radove. Možda navale po ljeti.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 02:05
Pao je sanduk i posađen sav.smile213A ja izgorena kao paprika. Sad više ne ličim na Latinoamerikance , ubrzo ću bitismile171.

Prvo postavljanje najlona za  očuvanje vlage.







Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 02:08
Stavljanje granja i lišća na dno. Drenaža i očuvanje vlage.




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 02:12
Dezinfekcija sa krečom. Nasipanje 150 litara humusne zemlje.




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 02:14
Na humus je finiširano eko sterilni stajnjak i obična zemlja, i sve je posađeno. Sada treba čekati što će nići i kako će napredovati.



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 02:17
Idem spavat, aime što me opečene ruke bole (od sunca).Cry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 11:49
I ja kaduljicama prikratila cveteke (htjela sam napisati glave, ali si preokrutno tada djelujem...). Mislim da su ti onako pobijelili baš radi vjetra i sunca - mlade je listeke opeklo sunčeko, kao i tvoje vrijedne ručice... A tvoj kamenjar je predivan!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 13:13
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Idem spavat, aime što me opečene ruke bole (od sunca).Cry
smile220
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 13:33
pa smrckica kad si prije izgorila? Confused od sad kremica za sunčanje i mackati prije radova vani smile161
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 15:32
pa sa ovim ćupovima me mamiš nenormalno baš su krasni
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 15:51
Smrckice, koliko si ti dana bila gore valjda 15 kad si to sve uspjela napraviti.
Ma sve ti je predivno, kamenjar super, a pištoljem pazi da ne pogodiš kojeg susjeda, kad si već umorna na kraju dana-smile51
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,268 sekundi.