Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 86>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 11:58
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

[QUOTE=anđelka]E sad!!!!!! Molim pomoć Phone%20Shockergdje je greška? Zašto mi 2k ispada tako neuredno? Da li je problem u uljanoj boji ili nečem drugom ili u mojoj neurednosti?
 
 
Anđelka....sotille je jako osjetljiv na vodu. Kao prvo pričekaj dok se dobro osuši druga faza. ako treba neka i kako kažu prespava. Kad staviš uljanu boju i utrljaš isključivo višak briši sa suhom krpom, papirom...nipošto nesmije biti ništa vlažno, jer na tom mjestu će se oštetiti sotile i nastat će packe. To sam shvatila na svojim pogreškama...možda pomogne i tebiWink
 
Hvala na pomoći! Jedino me muči to što kažu ako ddruga faza dugo stoji da su pukotine manje, a ja baš ne bi jako male pukotine!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 12:15
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

[QUOTE=anđelka]E sad!!!!!! Molim pomoć Phone%20Shockergdje je greška? Zašto mi 2k ispada tako neuredno? Da li je problem u uljanoj boji ili nečem drugom ili u mojoj neurednosti?
 
 
Anđelka....sotille je jako osjetljiv na vodu. Kao prvo pričekaj dok se dobro osuši druga faza. ako treba neka i kako kažu prespava. Kad staviš uljanu boju i utrljaš isključivo višak briši sa suhom krpom, papirom...nipošto nesmije biti ništa vlažno, jer na tom mjestu će se oštetiti sotile i nastat će packe. To sam shvatila na svojim pogreškama...možda pomogne i tebiWink
 
Hvala na pomoći! Jedino me muči to što kažu ako ddruga faza dugo stoji da su pukotine manje, a ja baš ne bi jako male pukotine!
 
Hm...mislim da dužina stajanja nema veze...nego količina nanosa...manji nanos druge faze, manje pukotine, veći veće. Mislim da o tome ovisi...dubina pukotine.Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 12:25
 
Hvala Lula smile79! Hvala Kaća smile79!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 12:43
Slažem se s Kaćom i mislim da te "packe" stvarno daju pravi štih...konačno, ako je neki predmet raspucan trebalo bi značiti da je "star" i podložan svim utjecajima oko sebe...meni se jako svidjaju oba rada, a naročito kutija s instrumentima Hots%20for%20youHots%20for%20you
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:30
Lijepi tanjuri,čak mi je onaj razbacani,mrvicu ljepši od maslina,a kutijica,prekrasna,baš je slatka sa tim instrumentima,a i malo je drukčiji oblik kutije do sad viđenog..smile141
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:58
anđelka zaboravila sam ti napomenut da se sijenilo ne vidi ako je podloga svijetla,tako da je to mozda razlog sto ti se nije vidjelo..ja sam koristila sjenila u kamenu,smeđe i maslina zeleno..Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 19:19
Cure moja hvala vam svima!smile79
ANĐELKA
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:12
lijepa je kutijica i tanjuri ali i posuda za cvijeće mi je suuuuuper Clap
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 23:19
odlična kutijica,a tanjuri su posebni
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 19:25
Napokon sam dovršila i jednu bocu
t22
 
t21
 
 
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:08
kako je dobra ova boca ovako nakrivljena. ovaj zid od cigle mi je predobar! mislim da sam to vidjela na nekoj salveti sa nekim dječjim motivom, spiderman ili one ninja kornjače. jesam u pravu?
fenomenalna boca!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:08
Prelijepi tanjuri i muzička kutijica. Reci da li je tanjur stakleni ili porculanski?
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:47
fora ti je boca
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 22:41
slobodno radi uljanom bojom kako god želiš, samo je odmah briši, odnosno, istrljavaj sve dok površinski ne obrišeš višak uljane boje, a pukotine zapuniš...zbog toga što se uljana boja ipoak dosta brzo suši,ne kao akrilna, ali se suši, mažem malene djeliće, utrljavam i i glancam suhom pamučnom krpicoms ve dok ne izbrišem višak boje sa površine...
kako je i  lula rekla, ne mokrim, nipošto...
ali ono što ti je napravilo mrlje koje te smetaju, nije tvoja neurednost, nije tvoja uljana boja, već to da ti nije na tom mjestu bio ravnomjerno nanesen 2k u oba sloja...
vjeruj mi, to sam shvatila na vlastitoj pogrešci...
i što je najgore...kada se naiđe na takav dio, uljana se nemože sasvim i do kraja obrisati...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:24
Malo sm ljubomorna kako su ti one zdjelice ili tanjuri dobro ispali onaj sa maslinama  i onaj sa frezijom i začinskim biljkama,ma stvarno krasno i nesvakidašnje,lijepo,lijepo složeno,,,
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 10:59
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Prelijepi tanjuri i muzička kutijica. Reci da li je tanjur stakleni ili porculanski?
 
Staklene zdjelice iz ofertisime
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 10:59
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

kako je dobra ova boca ovako nakrivljena. ovaj zid od cigle mi je predobar! mislim da sam to vidjela na nekoj salveti sa nekim dječjim motivom, spiderman ili one ninja kornjače. jesam u pravu?
fenomenalna boca!
 
Jesi, u pravu si!
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 11:01
Hvala Tinaw, hvala Mnataša1, hvala Maslinasmile79
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 11:03
boca je prepredobra,krasno si iskombinirala motivesmile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 19:53
Ovo je nađeno u arhivi
 
t20
 
t20
 
t17
 
t18
 
 
 
 
 
 
 
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.