Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 111>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 22:49
Lora draga,listam stranice tvog vrta da provjerim kako ti je vrt i tvoje zdrastveno stanje...U vrtu ima još nešto cvijeća i puno lišća kao i kod mene...Čitam ozdravila si i krenula čistiti lišće i onda opet imaš problema...To lišće je moglo komotno čekati, jer drugi dan je vjerovatno bilo skoro isto...Nema veze, ti nam se hitno oporavi i da si u četvrtak spremna za kavicu...smile179
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 23:19
Baš mi je drago da su ti Antiša i Zvjezdana uljepšali dom.Hug
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 10:41
Lora naša, predivne darove si dobila od curki, sve u prigodnim bojama, vjerujem da se je radovao i TM, pa tko i ne bi da dobije takve ljepotice....
Nadam se da ćeš u četvrtak biti Ok a što se lišća tiče nema veze ako malo ostane tu će preko zime čeprkati ptičice i tažiti kukce......Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 14:25
Svaka čast i darovateljicama i primateljici, prekrasni su i anturium i božićna zvijezda Clap
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 14:34
Potpisujem Smrckin post.
 
Lijepi pozdrav Lorasmile133
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 21:40
Lorice dugo nema....brzo ozdravi!!! HugVeliki pozdrav za tebe i Miškeca! smile79
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 02:23
Javila sam se tako da znaš da i ja mislim na tebe i naravno želim ti brzo ozdravljenje.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 00:47
Lora draga što te još nema?Javi se malo da znamo da si bolje i da ćemo uskoro na novu kavicu...Ako trebaš nešto, samo javi,eto mene za čas...smile221smile78
sutra je novi dan
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 11:05
Lora, brzo ozdravi smile79
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 11:37
Lora, zanemari lišće i čuvaj zdravlje. Uživaj u svom kućnom bilju. Poklonjeni primjerci su zbilja prelijepi!ClapClapClap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 15:21
Za brzi povratak.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 19:06
nedostaješ nam, forum je pust smile79
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 16:59
I ja pitam: gdje si Lora, pa slikni svoju terasicu da ne zaboravimo kako izgleda!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 20:47
Cimi, tu sam stalno, ali nemam što slikati sada, sve je u jadnom stanju.
Čekam da malo zatopli, pa da barem terasu malo oživim. Dosta mi je toga pomrzlo, a ne znam još da li će se agapantusi uspjeti održati. To će mi biti najgore, jer ostalo se sve da nadoknaditi. Imali su cca 10 godina i činiii veliki grm... pun cvjetova svake godine.


Jedino se za sada dobro drže kućne biljke, pa će one najprve kad zatopli van na terasu-

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 22:37
Lora draga...tvoj/moj agapantus se prilično dobro drži u podrumu i ako tvoji ne prežive, spremna sam ga poslati u matično dvorište samo da mi ne budeš žalosna smile75 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 23:21
Hvala Konti, baš si zlatna..MM je danas razgovarao sa suprugom njegove prijateljice/nažalost pokojne / koja nam ga je dala. Obećao mu je da ako ne bude niš od njih da će nam dati nove. Kako vidiš uvijek se nadje dobra duša kao ti. Još jednom puno hvala.


Osim toga meni će biti posebno zadovoljstvo da ga vidim kod tebe u dobrom stanju.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 18:17
Danas sam bila u vrtu u namjeri da malo nešto poprčkam, medjutim zemlja je još smrznuta cca 2 - 3 cm, pa sam odustala-
No kako je bilo lijepo sunčano napravila sam nekoliko slikica biljaka koje su za divno čudo jako dobro izdržale zimu. Od ostalih neke su potpuno smrzle , dok su neke u jadnomn stanju i trebat će im vremena da se oporave.
Pa evo da te sitnice podijelim s vama







Hoya da li je prepoznaješ



A ti Konti





Ariuma mi je krcat vrt



Prekrasne zimske boje seduma



I solanum se dobro drži u garaži


pa i abutillon/ na proljeće ćemo ga orezati pa će biti bolji/



Kućne su dobro, te ću vam jedan drugi dan poslikati




Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 18:43
Ovaj sedum ti je prekrasan, izgleda kao da je sav u cvatu.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 18:48
Lora, tješim sebe, a time i tebe.: Ja sam par godina spremala agapantuse u podrum i nisam imala cvijeta, a kolegica koja stanuje na barem 3-5°C nižim temperaturama (Drenova) svake godine ima agapantuse sa ofurenim lišćem od leda i ljeti joj predivno cvjetaju.
 
Alstromerie su ti već krenule - moje ni makac. Ali, za njih se ne bojim!
 
Bit će to predivno dvorište na proljeće - ako i bude štete - tu smo!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 18:48
Lijepog li cvijeća.Ne žalosti se,ima dosta biljaka koje se dobro drže ,a još sad kad krenu topliji dani...bit če svašta lijepog kod tebe .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.