Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 11:46
Kiša pada već treći dan, a vjetar joj pomaže "brati" moje kruškice, breskvice, jabuke Crying%20or%20Very%20sad
Nekim biljčicama i prija ovo vrijeme, pa su se u vrtu razbujale kolonije kamilice



a svu zemlju na kolskom prilaznom putu zauzele su mladice hajdučke trave Very%20Happy



Čovjek bi mogao pomisliti da "čuju" moju želju da imam što više ljekovitog bilja u vrtu! Rolling%20Eyes
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 11:47
Kiša ne smeta ni mom sedumu Hermeliki Very%20Happy


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 11:48
Razbujao se i moj hibić u žardinjeri! Na dnu dole izvirilo je i par hosta Shocked
Ovo je baš pravo čudo, jer sve sam gomolje iz te žardinjere ispraznila, i u potpuno čistu žardinjeru stavila novu kupovnu zemlju, odakle sad hoste tu??? Rolling%20Eyes


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 11:50
Ispod (najsočnije) kruške pojavilo se puno mladica Shocked
Što ću sad s njima??? Trebaju li nekome, možda bi se dok su još tako mlade mogle slati?


Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 11:53
šteta za kruške! valjda će ostati koja da te osladi. a drugima stvarno paše, kamilica kao mala šuma borova, hibiskus predivan, a ove hoste su baš slatke. našle su ipak načina da prežive, sjajno! ja bih rado koju kruškicu, ali bojim se da je sada kasno za presađivanje. možda ako bude koja ujesen kad stane vegetacija i korjenje se smiri pred zimu...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 12:01
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

šteta za kruške! valjda će ostati koja da te osladi. a drugima stvarno paše, kamilica kao mala šuma borova, hibiskus predivan, a ove hoste su baš slatke. našle su ipak načina da prežive, sjajno! ja bih rado koju kruškicu, ali bojim se da je sada kasno za presađivanje. možda ako bude koja ujesen kad stane vegetacija i korjenje se smiri pred zimu...
Dogovoreno! Kad stigneš na pitu Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 12:20
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:


Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

šteta za kruške! valjda će ostati koja da te osladi. a drugima stvarno paše, kamilica kao mala šuma borova, hibiskus predivan, a ove hoste su baš slatke. našle su ipak načina da prežive, sjajno! ja bih rado koju kruškicu, ali bojim se da je sada kasno za presađivanje. možda ako bude koja ujesen kad stane vegetacija i korjenje se smiri pred zimu...
Dogovoreno! Kad stigneš na pitu [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


dogovoreno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 14:20
Kako je kamilica nježna i fina i sve ostalo ima tako blistavo zelenu boju kao da je proliće na samom početkuSmile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 14:26
hibi bas divno napreduje,ja nemam srece sa jim,sijala sam i nista.i ja volim haj.travu,a jedan dio mog dvorista pun je kamilice
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 15:00
Misty, i kod mene kiša, vjetar, prava jesen. Valja nam jpš sutra izdržati, a za dalje najavljuju sunčeko!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 20:41
I kad pada kiša neke biljke bujaju i lijepo ih je gledati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 20:44
O pa ti si budeš čajeka kuhalaClap
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:03
Joj i meni je kiša omela planove .
 
Umjesto na pecanje u prirodi ja sam imala veliko spremanje kuče.
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:10
Kiša očito ne smeta tvom cvijeću kad tako dobro izgleda. Sve je bujnije i zelenije.
Sutra je novi dan.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 09:32
Mira imaš pravo, kamilica ima tako fine listiće, izgleda kao čipka! Smile

gioiaa hibić se baš razbaškario, možda će čak i cvasti ovu godinu, a jedva čekam da vidim kakve je boje LOL

Anaida čudno je počelo ovo ljeto, ali evo jutros sunce proviruje kroz oblake Wink

Triša nekim biljkama zbilja prija puno vode, a jutros sve blista u svim nijansama zelenog, prelijepo! LOL

mali kaktus počela ja već brati cvjetiće Wink

anči i to se nekad mora Unhappy

lucy draga, gdje god mi pogled padne, sve do brežuljka kojeg gledam s balkona, sve buja i blista! Thumbs%20Up
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 10:17
ako budeš dolazila u Kt ponesi kruškicu, tko zna kakvo je vlažno vrijeme možda se primi
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 13:47
Kamilica mi je baš prekrasna, tako nježna i zelena! I hibić super izgleda! Nego kak "straža" napreduje?? Baš sam nestrpljiva!! smile202
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 07:11
Mari rado ću ti i to donijeti Smile

springy i mene je iznenadila kamilica, baš je kao najfinija čipka, k tome je i samoinicijativno doselila! A straža, samo su dva stražara "poginula", ostali su uspravni kao vojnici pred kraljevskim dvorcem u Londonu! Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 10:20
Danas sam konačno obavila potpunu inspekciju vrta. U voćnjaku je šteta manja nego sam mislila jer sam većinu kruškica iz trave danas doručkovala, iako su malene bile su ukusne i sočne!
Špinat, mrkvice i selen progutala je zemlja, kao da ih nije ni bilo Cry
Na jasminu su ostale samo grane zapletene uz žicu i tek tu i tamo pokoji listić Unhappy

Čini se da sam baš nemilosrdo podrezala moju hortenziju, ili sam to uradila prekasno pa iako je bujno proolistala, još ne pokazuje znakove da će cvjetati, a gotovo u svakoj grančici, među najmlađim listićima su one ružne bube s malim kliještima na stražnjici Unhappy



Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 10:34
Misty, znači ovo loše vrime ipak je napravilo šteteUnhappyHortenzija možda i procvita samo malo kasnije,to se i meni znalo događatiLOLKod nas je toliko puvala bura da sam skoro obolila na živce od straha za cviće i povrće,ali hvala Bogu,nema štete,samo mi je bacilo sa parapeta prozora viseću begoniju(sva sreća nije se puno oštetila)a onda sam se ja rastrkala i pokupila pitare u kuću i na mjesta zaklonjena od bureWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.