Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Falenopsis - Phalaenopsis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Falenopsis - Phalaenopsis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 58>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 17:13
O ljudi, koje krasne orhideje imate.

Anastazija, tvoje u aranžmanu na stolu zaista odlično izgledaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 23:03
Anastazija....prekrasne su, krasan pogled na orhideje i kroz prozor, divno
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 23:04
Moja je otvorila još par cvjetova


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 10:29
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

O ljudi, koje krasne orhideje imate.

Anastazija, tvoje u aranžmanu na stolu zaista odlično izgledaju.



Hvala ti !
Stvarno uživam u njima i krasne su mi ali nisam u potpunosti zadovoljna.
Neznam zašto moje nemaju onako puno grana i cvjetova kao tvoje, stvarno neznam u čemu je fora  Confused.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 10:39

cure prekrasne su vam orhideje, nezna se koja je ljepša Clap

i mene isto zanima kako postići više stapki, ni kod mene nema više od  dvije stapke.....kod jedne deje čim potjera treću stapku ona starija se osuši, tako da tri istovremeno nikako postići
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Puffy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Puffy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 11:08


Minić iz Konzuma - 39.99 kn zajedno s keramičkom posudicom :)
Jedini u kašeti bio s 2 grane :-)

Filip, Valpovo
Odjel za biologiju | Osijek
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 11:15
odlično izgleda
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 11:46
prekrasne su sve odreda
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 12:24

Krasan je !

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 20:05
Divne su sve !!Ja sam večeras kupila još jednu.Nisam joj mogla odoliti,pa se mm ponudio da me počasti :)




a,ova neumorno cvijeta..

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 22:06
Prekrasne dejeClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 22:10
divno
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 23:23

alisa, prekrasne su!
I ja sam gledala ovu ko tvoja nova, baš mi je posebna.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 16:07
Hvala vam curke,i meni se baš svidjela!Anastazija ja sam je prvi put vidjela,mislim da je to neki novi hibrid.Ima ogromne cvjetove a boja uživo još je ljepša.Dobili su ih sada pred Dan žena,puno raznih vrsta hibrida,ali ovih je bilo samo par komada..Ima još jedna isto krupan cvijet,jako krupan a boja je bijela unutra a rubovi su rozi..I sada sam na pola puta da i nju uzmem :D

I nešto mi nije jasno,neke deje imaju jako krupan cvijet,pitam se hoće li on biti takav i sa sledećim cvjetanjem ili je to uticaj hemije?Šta mislite?Kakvo je vaše iskustvo?
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 22:11
rođendanski poklon



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 13:14
Jučer je malo sunca provirilo kroz prozore, pa su se brže-bolje dva pupa otvorila.

Brother Sara Gold, zasada na jednoj stapki jedan cvijet, na drugoj stapki još dva pupa (slabašno, ali nema veze pošto je nedavno cvala: zadnji cvijet se otvorio 27.01. 2013., imala je i mahunu, koja je trajala od 05.02. do 08.03.mahuna se nažalost posušila i otpala

Brother Sara Gold

Everspring King

09.01.2013. Završio sa cvatom. Mirovao kratko i eto ga ponovno. Na stapci ima još tri pupa. Nije raskošan, ali zato često pomalo cvate. Još nije niti boju u potpunost "dobio". Treba mu nekoliko dana da se boja pojača i postane intenzivnija, a tako i točke.. Još je sav "zelenkast".
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 22:11
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 22:32

Cure, prekrasne su vam  smile94!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 17:18
kupila pred neko vrijeme nekoliko phalova na snizenju, ocvalih, polutrulih nikakvih. bili su zarazeni nekim bubama, pa sam ih morala cistit od toga...
nisam nikad imala orhideje pa rekoh idem probat, ove su ionako bile na izmaku. jedna miruje,bila je u stvarno losem stanju, druga pusta korijenje i listove, a treca... treca ima neki pup na vrhu grane koji miruje... ispod toga pusta jedan keiki. pustila je jedan veliki novi list, i sad pusta drugi. na drugoj grani pusta drugi keiki a na dnu pusta novo zracno korijenje. uopce ne znam kaj bi joj rekla
velika gorica
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 18:23
Wolfsbane pa to je krano, uspjela si ih oživiti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.