Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2012 u 15:43
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

  sad malo plavog naravno i neizostavno, ako netko zna kako se rješit ta dva vražja korova sa desne strane bila bi jako zahvalna da me prosvjetli
što sam blesasta stisnula krivu sliku, ovo je prava..........
Uploaded with ImageShac
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2012 u 16:31
Aralija - to je sve što cvita trenutno u mene osim ruselije i naravno korova a taj h....i tušt me baca u očaj tribala bi imat stotinu ruku da ga izkorjenim ma ako netko zna bilo kakvo sredstvo spremna sam ga upotrebit. Toliko mi je brige dao da mi ne pada na pamet još i kuvati ga

Ajama - hm biznis; nešto je pošlo od vrućine nešto iz nekih drugih razloga a ono što je ostalo recimo je srednja žalost

Milica - dobila dvije male neukorijenjene reznice na jednoj od Zd kava, ma nije on ni sad veći od pedlja ali valda sad ima korijen a za drugu nisam sigurna

Božica baka - tamo na slici kroz tušt se provlači jedna tanka špaga  isto tako odvratnog invazivnog korova,što je to? znaš li kako s tim na kraj?
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2012 u 17:45
cvijeće ti je lijepo,kao da kod tebe nema suše.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2012 u 19:03
cesalpina je i kod tebe lijepo procvala Clap
krumpirko i ruže su baš lijepe, ali su mi lantanice naj naj.
Ti si nadam se dobro, a i držim fige za krizanteme da ima šta od njih .
belica,zagreb
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2012 u 22:12
Draga Anđo, ( au, al sam službena!) ona špaga od korova je pošast najvećih razmjera i zove se slak (naravno divlji), grom ga spalio!!
E, sad je pitanje otkud on u Dalmaciji?!?
A za njega lijeka nema, osim čupanja i to što dublje možeš.
Ne daj mu da se osjemeni jer ga se nikad nećeš riješiti, inače cvjeta na bijele male trubice.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 08:05
prosetala sam tvojim vrtom,lijepo je kod tebe,jeli ti ceasaplina iz sjemena od ove god tako porasla...meni treba neko drvce da mi pravi hlad u gredicama,pa razmisljam ako tako brzo raste da je i ja posijem 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 08:12
Evo mene u šetnji.Vidim ja da se tu dosta zalijeva kad je sve lijepo.Nadam se da su ti krizanteme preživjele one vrućine i da ti trud nije bio uzaludan.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 08:28
Anđo meni ova tanka nit ne liči na divlji slak ili kako se kod nas zove slatkovina,( pod tim imenom ćeš ga bolje zanti)već mi više liči na piriku koja je sto puta gora od slaka i ne može se tako lako iskorjeniti bez otrova. Slak ti se lako čupa ali ako ostane korjenčić opet niče i puže po zemlji a pirika se teško čupa, probaj pa vidi
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 08:48
smile141za sve biljkice !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 12:11
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Anđo meni ova tanka nit ne liči na divlji slak ili kako se kod nas zove slatkovina,( pod tim imenom ćeš ga bolje zanti)već mi više liči na piriku koja je sto puta gora od slaka i ne može se tako lako iskorjeniti bez otrova. Slak ti se lako čupa ali ako ostane korjenčić opet niče i puže po zemlji a pirika se teško čupa, probaj pa             vidi


E sad sam i ja bolje pogledala (uzela druge oči)! Aralija je u pravu - to jest pirika. Au Anđo, još gore.... slak poplete i podavi biljke, ali pirika ako se udomaći... uh!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 17:57
...lijepe biljke, draga, naročito mi je krasna lantana stablašica, lijepo si je uspjela oblikovati...a što se tiče korova, svi ga imamo i previše no mislim da je najgori slak jer se oko svega zafrče...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2012 u 22:51
saro dobro kazes za slak,bas se kajem sto sam ga sijala ,zafrce mi se oko svega..al pozitivno je to sto mi izrasto u visinu i zafrko se i oko susjedove drace ,sad mi drača lijepa :))
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2012 u 21:42
Kamelia - nema suše dok je vodovoda i dok nema redukcijaHug

Belica - krumpirko me oduševio a ružama i nisam baš nešto zadovoljna
           ove godine.Ma nek su preživile sve nedaće dogodine ce biti valda
              Hug
Dadinica,Aralija - čupam čupam i samo čččuuuuupaaaaaam ali nikad kraja
                         dobitna kombinacija dva invazivna korovaHug

Kamenjar - sijana je u trećem misecu,jeli ona inače tako raste neznam ali
                  ove moje dvi su podivljale i procvitale obe,baš sam sritna zbog
                  njihHug
Camellia - zaliva se draga zaliva, a vidila si koja pržiona je bila.Krizanteme
               se neke dobro drže neke su pošle papa a ima i škarta naravno
                 Hug
Glikica - minjala bi se za one tvoje sa zadnjih slika kojima si me dotuklaHug

R. Sara - znam da svi imaju korova ali žao mi je što nisam slikala prije        
             radne akcije čupanja inače je teško povirovat da tako brzo i toliko
             izrasteHug
                
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2012 u 23:27
Evo me opet sam malo uhvatila vremena pa prošetala kod tebe,baš je lijepo doći ovdje! A za korove,ma gdje ih nema draga,te beštije koliko god se trudila iskorijeniti,uvjek ih ima. Ja imam problema s vodenom pirikom i slakom....
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 19:55
Tritoma  daje prvi cvitURL=http://imageshack.us/photo/my-images/211/fotografija0419m.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 19:58
Amarilis isto malo previše kasni sa cvatnjomURL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/fotografija0418m.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 20:01
 Lipa uspomena na ekipu 051 URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/fotografija0414.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 20:04
Dar od natalije,neznam ime ali je prekrasno stabalce

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 21:20
Tritoma je krasna, uspomena kijepa, ali amarilis je med medeni
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 21:52
Moja tritoma je davno cvjetala,već sam i zaboravila.Amarilis ti je poseban,da li je to običan ili...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.