Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 351352353354355 381>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 07:46
Dobro jutro ekipica, vidim da je sinoć bilo veselo. Evo da se i ja pridružim jutarnjom tjelovježbomsmile126
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 08:14
Jutro jutro ti si poranila na jutarnju vježbu a ja evo već razmišljam šta ćusmile50
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 08:21

He,he... imam malog osobnog trenera LOL, ne da majci dugo spavati, a i brine dobro za majčinu liniju Heart

Imam sreće što imam dobar metabolizam i nemam problema sa kilicama, dapače imam problema da nabacim koju. Ne možeš vjerovati, medy, ali i to može biti problem.

Kod mene prvo kavica Embarrassed - znam, znam... jutro treba početi s doručkom... kaj mogu, moja loša navika...


Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 08:38
Ja počinjem dan sa čašom mlake vode u koju iscijedim limun.Pa poslije toga kafa i internet i usput smišljam jelovnik za danas.A što se tiče dječice sin je ranoranioc ali ne ometa mene prije probudi sestru da gledaju crtićeLOL
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 08:49

To sa limunom je dobra stvar, moja prijateljica unutra stavi i žličicu meda. A moj sin i da ostane spavati, moram se rano dići da spremim klince za školu, imaju nastavu samo ujutro, a ne volim da odu bez puse Embarrassed i laganog doručka Big smile

Nekako sa navikla dosta rano leći i rano se probuditi.  

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 09:40
 
Hellooo curke ! Hug Pije li se kava ili je već popijena? EmbarrassedTongue  Ja sam ianče noćna ptica....ali onda ujutro mi treba dizalica....ma idem ponekad i ranije spavati, ali opet mi dođe na isto...LOLLOL Još malo, dok počnu povrtni radovi, nema više spavanja! 




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 09:44

Pije se, pije... ja polako, ali temeljito LOL, ispadne da pijem kavu cijeli dan - ali,istu veliku šalicu smile96

A i radovi će uskoro, jedva čekam. Već sam malo zakržljala Approve

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 09:48

 Uff, tko ne bi zakržljao od ove glupe zime koja se baš otegne..dobro da još nismo ko šišmiši, pa da zbog čestog ili stalnog boravka unutra još ne izgubimo vid....Čisto ono, izađemo van i uplašimo se danje svjetlosti...hahahhaahhaha...smile96 šalim se....malo šale nije na odmet...




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 09:53
Eh, da... već mi opako fali sunce i šetnje s klincima, pa malo vrt, malo cvjetići,... nisam pobornik izbjegavanja kiše, ali otegla nam se viroza i kašljanje i ne znam kad sam zadnji put vidjela dućan... MM sve nabavlja u takvim situacijama Heart
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 09:56

 Ahh kiša, ona uvjek pada kad ne treba,  a kad je stvarno bude trebalo, onda nećemo vidjeti ni kapi....nažalost i vrijeme se urotilo protiv nas...Unhappy  valjda smo tako i zaslužili da nam se sve obija o glavu.....Ja išla provjeriti stanje u mom plasteniku i mogu samo reći  opet je poplavljeno unutra! OuchOuchOuch Taman se bilo lijepo prosušilo i opet iznova...Dead






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 09:58
Da, to je tako, a i sami smo debelo pridonijeli takvoj situaciji, ne uvažavajući prirodu i uzimajući je zdravo za gotovo Ermm
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 10:37
                   Tumačenje pojmova


1.MARIHUANA: trava koja može uzrokovati znatno veću sreću od 
djeteline sa četiri lista


2. SMAK SVIJETA: Događaj koji se, sada već tradicionalno, održava 
svake 3-4 godine


3. KLAUSTROFOBIJA: Strah od zatvorenih prostora. Krenuo si u birc, 
ali te je strah da je zatvoren.


4. UMJETNA INTELIGENCIJA: Plavuša koja se farba u crno


5. ETNO KUĆA: Tipična kuća u Hrvatskoj sa isključenom strujom,
vodom i telefonom zbog neplaćenih računa


6. MUŠKARAC: Biće sposobno odviknuti se od mlijeka, ali ne i od sise

 

7. 13. PLAĆA: Plaća koju dobiješ nakon 20 mjeseci rada kod privatnika


8. EKONOMSKA KRIZA: Kad ti ostane puno mjeseci na kraju para


9. PAS: Mesojed, ali u Hrvatskoj u većini slučajeva kruhojed


10. PITAGORIN TEORIJA NEKRETNINA: Kvadrat u centru jednak je zbroju 
dva kvadrata na periferiji grada


11. SMJENA GENERACIJA: Kada na banderi preko starih osmrtnica 
budu zaljepljene nove.


12. CRKAVICA: Količina novca sa kojom se ne može preživjeti, ali koja 
vam ne dopušta ni da umrete od gladi

 

13. KLUPA ZA REZERVNE IGRAČE: Klupica na groblju koju okupiraju 
bakice za vrijeme zadušnica


14. POVJERENJE: Kada sa službenog puta, nenajavljen dođeš ženi kući


15. MIRIS PENZIONERSKOG STANA: Trideset godina straha od propuha


16. SAHRANA: Konačni trijumf gravitacije


17. SVEĆENIK: Jedina osoba na svijetu koju svi odrasli u župi nazivaju ocem, 
osim njegove djece koja ga zovu stričekom.


18. LOPOV: Osoba koja se ne slaže s trenutnom preraspodjelom materijalnih dobara.


19. UDOVAC: Čovjek koji je preživio brak


              

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 10:59
smile195smile197smile96
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 11:00
Danas je dan za izležavanje u krevetu smile49
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 11:40
Vidim ima ih jos sa djecurlijom kao ja hehhehe.meni se pritisak dize kad s evracaju iz skole valja do ponoci trpiti price,vrisku,krisku Big smile ja volim samocu i mir zatokazem to.Tongue
i da se upisem i ja sam pobornik jutarnjih kafa sto duze to bolje,a naime radi se samo o dvoje soljice kafe.haahahaa

Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 12:16
Monstera, monstera... smile96smile156smile197
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 16:20

              
              Ke,  curke? Ima koga? 




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 17:08
Zarazio me ovaj forum muž će mesmile232svako malo i ja za računaromsmile156
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 17:15

 Pazi samo, jednom kad se navučeš, to je teška ovisnost ! smile96


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 17:22
Cure ako ima slucajno koja da nije na dijeti :-))))
Moze doci k meni na salonjake :-)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 351352353354355 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,781 sekundi.