Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 354355356357358 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 10:19
Sjedim jutros vani u svom vrtu i pijem kavu jer za čudo božje i kod nas je još toplo, mada kažu da je i to gotovo Unhappy , gledam svoj otužni i ocvali cvijetnjak i sjetim se tebe i tvog cvijeća u ovo doba prošlih godina Smile...I imala sam pravo,bingo Big smile,  opet nam daruješ praznik za oči...Očigledno ovo je tvoje vrijeme da nas uveseljavaš...Prekrasno je sve kao i obično ali izdvajam leonotis , priznajem meni posve nepoznat cvijetak...Veliki pozdrav iz Zagorja Hug!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 11:22
Draga Lantana, često sam mislila na tvoj vrt od tvog zadnjeg javljanja i čekala da kod tebe padne kiša da se tvoj vrt razbudi, i evo dočekali smo i tvoje slike. Nadam se da ćeš nam sada češće slikati i stavljati slike. Anemone su ostavile dojam na mene predivno rascvale.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 11:33
I ja sam šetala i čekala slike.Ne bi rekla da je kod tebe jesen,sve ti još cvjeta,prekrasne su boje.Uživala sam kao i uvijek.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 19:47
prekrasne slikice bujnoga vrta ,lijepo je šetati starim stazamasmile169
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 23:43
Milice, veselje je obostrano LOL

Dadinice
, hvala i bit će još, kad se ulovim fotoaparata nikad stati.

Miska, masline su ove godine podbacile, urod je prepolovljen od lani radi nekog svrdlaša, ali kako ja imam samo 6 maslina onda i nisam na velikom gubitku, bit će 3-4 litre ulja.

SlavujVK, nikad dosta cijeća i slika, ja nekad kad sam umorna na poslu onda samo pogledam slike cvijeća i odmah mi je bolje. Danas je nastavak.

Nisa, Mali Kaktus, Moon bit će još puno slika, vrt je pun  cvijeća, a i more i sunce su tu.

Aralija, baš sam se nasmijala na tvoju primjedbu kako se ministru ne sviđa što je sezona gotova, bome je on dobio resor koji nam još za sada donekle ide.  Bit će još slika da ti srce ispuni toplinom mediterana.

Toni hvala na posjeti.

Korijenko, kod mene je pravo bablje ljeto, znaš da nisam znala da kažete ulika za maslinu, eto čovjek uči dok je živ. Imam ih 6 i nisu baš rodile ovu godinu, ali volim ih zato što su uvijek lijepe zelene, ove moje su oblice i dobre su za jelo. Ja ih naberem kad su crne i malo ih posušim u pečnici i tako se mogu jesti.

Ivna draga baš mi je drago da si pogodila bingo, a znaš već da se ja probudim u jesen, a i ponekad mi se čini da je vrt najljepši u jesen. Što se tiće leonotisa, ja sam vjerojatno lani prosula njegovo sjeme u pitar gdje je adam i nešto izraslo pored njega, ja sam mislila da je trava, ali kako mene trava upozorava kad klone da treba zaliti je sam je ostavila, kad ono nekidan procvjetao leonotis, u godinu je narasao više od matične biljke od koje sam uzela sjeme, pa ako hoćeš... Wink

Smail, anemone su doista prekrase, imam i roza, ali bijele su moj favorit. Cvijet jeseni.

Camellia, u mom vrtu je jedina listopadna biljka forzicija, i jedino se po njoj vidi da je jesen. Vrijeme je bilo više nego idealno.

Blue sky evo još malo starim stazama

Obečala sam nastavak, pa evo na srednjoj razini vrta je cvjetni zid i povrtnjak. Na cvjetnom zid je apsolutna kraljica podranea, koja je ovu godinu doslovno poludila, narasle su joj grane i do 4 metra, neznam kud ću s njom ako ovako nastavi rasti, cvjeta u slapovima









Ukrasni slak se popeo na maslinu, baš su lijep par


Osim podranee ispod zida cvjetaju lantane, anemone, žuta, plumbago, budleja






















Budleja je narasla prelo tri metra, donje grane sam otkinula i sad je kao stablo


Ovom stazom idemo do gornjeg vrta i kamenjara, a taj dio sutra




život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 00:13
Došla sam do stazice i sad čekam sutrašnji nastavak, prekrasno
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 00:24
I ja jedva čekam nastavak!
Draga Lantana, hvala što si nas počastila slikama. Teško je bilo što izdvajati, al anemone, podranea, ma sve, cijela kompozicija, sve uspravno i puzajuće, je prekrasno! Sad ti cvijeće uživa, i mi u njegovim slikicama!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 09:54
kako su se anemone raširilesmile64 grm lantane je prekrasan, neka si ostavila malo većismile57 penjačica je lijepa (podranea) kako se već zoveClap
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 10:18
 - Ah, ljepote! Jedva čekam nastavak!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 10:54
Čekam..., a u međuvremenu uživam u ljepoti!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 11:39
Lijepo ti nas Lantana doziraš po vrtovima, ostajem kod prekrasnih anemona, ne samo bijele i roze su ti veličanstvene. Podranea sa pogledom na more je predivna.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 16:47
I ja cekam ulaz u gornji dio vrta i kamenjar!Prekrasno! smile39
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 18:35
Nisam mogla odmah pisati,gledala sam par puta,ovo je neverovatno,lepo veliko bezbroj biljaka raznovrsnost i deluje tako divlje  a lepo,padronea je za pricu,anemone,bugenvilea.....ali srazlogom nosis ime Lantana....
bozanstvene su,iskreno bilo je pravo uzivanje u tvom vrtuSmile
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 18:30
očaravajuće nema štasmile94, najljepši su mi vrtovi sa kosinama,
najviše ti zavidim što lantane ne moraš unositi u kuću ..
ja imam tri male na balkonu pa ne mogu načistiti koliko im se cvijet osipa
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 23:13
Drage moje, evo danas je i meni jedan jubilej, 5 godina na CIF-u. Upoznala sam ovdje puno krasnih ljudi, bila kod njih i oni kod mene, to je jedno posebno prijateljstvo, imam puno cvijeća koje sam dobila od forumaša, koje me uvijek na njih podsjeća, podjelila sam i ja cvijeća i sjemenja i to mi je uvijek predstavljalo zadovoljstvo. Ovdje sam puno naučila i hvala svima dragi moji cvjetni prijatelji smile79

Na dan Svih svetih misli su negdje drugdje, vraćaju nas u prošlost i sa sjetom u srcu sjećamo se svih onih trenutaka koje smo proveli s našim najmilijima kojih više nema.

Za naše najmilije neka gori ova virtualna svijeća



Na ovom linku možete zapaliti virtualnu svijeću zahvalnosti za one kojima ne možete otići na groblje i zapaliti svijeću.




život je more
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 23:41
draga Lantana,
čestitam ti tvojih 5 godina na CIF-u,
čestitam ti na svakoj stranici i svakoj slici tvoje prekrasne teme.
šetnja tvojim vrtom je za mene uživanje i hvala ti na tome.

Posebno ti hvala za upaljenu svijeću,
hvala ti što si se sjetila da je sutra dan Svih Svetih i da na nekom lijepom mjestu još uvijek žive naši dragi koje u ovoj stresnoj svakodnevnici i uz "uvozne" običaje, često zaboravimo.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2013 u 00:35
Predivni su tvoji rascvjetani vrtovi. Užitak za oči i dušu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 14:32

Kao i uvijek i sad sam stvarno uživala u tvojim slikama.
Obožavam onaj dio tvog vrta sa terasom i kamenim zidom, a oduševila me i slika masline u cvatu  LOL !

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 15:29
Javljam ti se,sa srcem puno ljubavi prema tebi,tvojoj familiji i prekrasnom tvojem cvijeću.Sretna sam što sam te upoznala,uživala u svakom trenutku.Vidjeti tvoje cvijeće,tvoj prekrasni Brač,za mene je putovanje u bajku.
Čestitam ti na 5-godišnjici ,sa tobom i vrijeme leti.
Hug
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:24
Prekrasna Podranea, anemone, lantana, jednostavno sve. Užitak za oči i dušu kak veli anabistrica.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 354355356357358 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.