Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 355356357358359 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:46
Draga Lantana,čestitke tebi,a posebno tvom prekrasnom vrtu,na jubilejusmile120 jer bez njega ni jubileja ne bi biloSmile
Ostala sam bez teksta videvši fantastičan kolaž od tvojih cvetnica složenih po bojama smile94 a tek ove jesenje fotke...lepotice anemone,lantane,bugenvileje,ma,sve me opčinilo svojom lepotomClap Svaka čast !!! Božanstven je tvoj vrt u svim godišnjim dobima!!!smile169 
The impossible is often the untried.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 20:24
čestitam ti jubilej, želim još puno godina da se družimo bar ovdje na cif-u , uživam u slikama tvog vrta , bila si jedna od prvih osoba od kojih sam dobila paket i to se ne zaboravlja smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 20:59
Lantana tvoj vrt mi je jako drag i uvijek čekam nove slike.Anemone su ti divne,obožavam ih.Tvojih 5 godina na CIF-u i toliko stranica samo govore da uvijek imaš što pokazati.Čestitam ti i drago mi je da si to podijelila sa nama.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 21:41
Znaš da volim prošetati po tvom prelijepom vrtu,nisam nikad tamo bila,ali tebe sam upoznala i samo tako draga osoba kao ti može imati ovako prekrasan vrt.Puno biljaka se iz tvog vrta preselilo u moj i kad god ih gledan se sjetim tebe.Čestitam ti na petoj godišnjici i nadam se da ćemo se još dugo godina družiti a vjerujem da ćemo se opet i sresti i popiti kavicu,zar ne!Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 22:14
Draga Lantana dugo nisam bila u tvome vrtu, ustvari nekako sam zapostavila obilaske vrtova...Ne stižem...WinkWinkWink
Došla sam u obilazak baš u pravo vrijeme, baš na tvoju petogodišnjicu članstva na ovom našem forumu..Čestitam ti taj značajan jubilej.ClapClap. Drago mi je da sam te upoznala i da sam bila na tvom prekrasnom Bolu i u tvom prekrasnom vrtu. Bili su to dani za pamćenje
Vrt ti je bujan i rascvjetan, ne znm što mi je ljepše...Podnarea je stvarno kraljica, prekrasna je..Lantane, anemone, naravno bugica, felicija, sve je za petClapClapClap.
Vidijela sam da ti je procvjetala i kraljica noći. Cvijet je predivan. Ja još uvijek čekam moju da procvjeta, nadam se da hoće jednog dana.smile78
sutra je novi dan
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 22:52


LeoNata, ovo bablje ljeto je učinilo svoje i vrt je rascvjetan kao u proljeće.

Mari, lantane su već velike, dobro ih orežem poslije zime, ali bacaju velike grane

Smail i ja se kao i ti divim svaki dan anemonama, posebno su mi drage.

Leona, lantane kod nas mogu doseći visinu i do dva metra, važno je da su u zavjetrini, inače kad su velike imaju trnje sitno i bodljikavo, nemaju baš neki miris, ali cvatu cijelo ljeto kada kod nas ne cvate baš puno cvijeća.

Josipa, istina je da se jako osipaju, a tek kad počnu sjemenke otpadati, zato sam ih ja sve posadila u zemlju.

SlavujVK hvala ti, ovaj forum sam pronašla prije pet godina tražeći ime neke biljke i bio je dan prije Svih svetih, težak i sjetan dan.

Betty hvala ti na lijepim riječima, ovaj CIF sigurno ima zasluga da je vrt sada ovakav.

Anastazija i ja najviše volim tu terasu i taj dio vrta i gosti se oduševe kad dođu u taj apartman.

Belina draga vidiš koliko se već dugo družimo i da nema ovog CIF-a nebi nikad prošetala tvojim lijepim perivojem i jela kod tebe onaj izvrsni štrudel od jabuka (mora da sam gladna kad sam se toga sjetila, a bio je jako dobar Wink)

Nona drago mi je da se sjetiš mene, meni je uvijek bilo zadovoljstvo i poslati i primiti, jer bez obzira koliko cvijeća imamo svaki novi je uvijek posebno veselje, a kad je poklonjen onda i uspomena.

Camellia
nekad mi se čini da nema smisla stavljati slike toliko godina zaredom, ali kad ja gledam te slike vidim uvijek razliku, vrt živi i mjenja se iz dana u dan.

Mali Kaktus svakako ćemo se vidjet, a ovaj put bi mogi malo i u Međimurje Wink

Jagoda evo nekad se čini kako 5 godina brzo prođe, drago mi je da smo se upoznale, baš nam je bilo lijepo. Ne brini ni ja ne stižem u obilaske, a onda nakon duže vremena mi je veći užitak.

Moon, Dadinica, Dijana, Miska, Anabistrica, Carol 
hvala vam na posjeti i na čestitkama na "jubileju" .

Kako sam i obečala danas ću nastaviti prema kamenjaru i najgornjem vrtu, ali u drugi post, jedan mi se već pobrisao. smile79


 


život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:28
Ovim polukružnim stepenicama idem na najgornji vrt (ja se umorim dok samo obiđem sve ove razine), na lijevo je padao tren i tu sam napravila kamenjar, a gore je vrt koji je prema kreiran prema želji MM, kako je on Slavonac bilo je važno da ima što kositi, pa je posijao travu i normalno ruže crvene i bijele, a onda smo još posadili ukrasne grmove, penjačice, bugenviliu i svašta nešto...



Čubar


Asteri rastu sami, ovaj puzajući mi je posebno drag




Visoki bijeli


Bijeli


U kombinaciji s lantanom






Neuništive gazanije, one cvatu cijelu godinu


Margaretice


Gilardia


I dolazimo na najvišu razinu, gaura i masline


Budleja koja je posađena u srednji vrt je toliko narasla da je već metar u gornjem vrtu


Meni posebno draga abelija


Podranea i žuta (senecio agulantus) koje su posađene u srednji vrt, ali su sve prerasle








Crvene i bijele ruže




Clerodendrum je narasao u pravo malo dvce i ove godine je prvi put cvjetao, a ovo su plodovi nakon što bijeli cvijet ocvjeta


Plod i cvijet


I ništa bez bugenvilie, jer ona je toliko velika i cvate od proljeća do zime


Pogled iz balkona sobe


Za kraj pogled iz moga kreveta


Eto slika ima puno, ali s obzirom da me dugo nije bilo, pa moram potrošiti ovo što sam slikala LOL. Pozdrav svima, dobro spavajte i lijepo sanjajte smile79






život je more
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:53
 smile227 da imam takav pogled iz kreveta, glumila bi da sam bolesna.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:09
 uz ovakav vrt i prekrasne slike, noć će biti lijepa !
...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 01:36
Draga Lantana, tvoj vrt je vrt iz snova, pogled koji puca iz tvog vrta na taj divan krajobraz, je pogled iz snova...nadam se da ću ponijeti nešto sa sobom i uljepšati svoje noćašnje snove
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 08:04
Sinoć sam gledala ove prekrasne prizore dok su jedan za drugim upadali, divila im se i mislila što da napišem, odustala sam jer sam mislila da ću ujutro biti pametnija, ali ni sad nisam dovoljno pametna da nešto napišem, naprosto nemam riječi kojima bih potkrijepila svoje oduševljenje, zato draga moja moj smile128do poda, za ovako nešto mnogi od nas bi prodali i bolju polovicu(naravno ako ih tko hoćeLOL)samo da se dočepaju ovog carstva cvijeća, kamena i morasmile39
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 09:18
Draga Lantana potpisujem svaku Aralijinu riječ!!!!smile141Ljepota tvog vrta može se mjeriti sa ljepotom tvoje duše.Valjda to ida tako , jedno uz drugo!!!
Drago mi je da sam te i osobno upoznala, a biljke iz tvog vrta  svaki dan me na tebe podsjete.
Pozdrav tebi i tvom Mirku!




Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 10:56
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

 smile227 da imam takav pogled iz kreveta, glumila bi da sam bolesna.


Baš sam i ja htjela pitati kako se uopće natjeraš na ustajanje iz kreveta  Smile.
Vjerojatno se pitaš svako jutro jel si već u raju ?!

Ja opet po starom - sve slike su prekrasne, ali ona sa kamenim stepenicama mi je naj,naj  Tongue.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 12:58
Toliko ljepote kod tebe,draga Lantana!Morat cu jos nekoliko krugova da sve vidim
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 13:57
Ovo je vrijedilo čekati! Oduševljena sam tvojim vrtovima, biljkama, kompletnim izgledom.
Posebnu čar daje upravo to što je u nivoima.,Jednom riječju - fenomenalno!

Mislim da ću i ja, kao i Miska, ponoviti šetnju.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 14:37
tko bi spavao kraj tolko divotesmile94
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 16:17
Nima ga lipšeg ,po meni ovo je najlipši vrt !! Sve pohvale ...
Draga sve ti je prekrasno-...ee mora i biti kad se dobra osoba brine o njemu !!! smile57smile64smile57smile64smile55smile79Wink  Adio !!! 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 01:31
Moja draga, ljepoti nikada kraja kada zađem u tvoj vrt! Kako sam sretna da sam sve ovo vidjela uživo!
Čestitam ti na jubileju na 5 godina druženja sa nama i svega što si učinila za nas!
Divna si Hug
Rijeka

Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 08:08
Znaš draga moja, većina ljudi bi htjela na more kad je sezona kupanja, ali ja bih htjela sad,hahha, samo da napunim dušu ovom ljepotom Big smile...Razmišljam što napisati da se bar malo odužim za svu pokazanu ljepotu ali nekak ne nalazim riječi Smile...Ovaj put me oduševila fotka sa najgornje etaže gdje se vidi sva raskoš masline u pozadini a u prvom planu uz svo cvijeće i onaj predivni kamen koji ste ugradili u stepenice (što ću kad kamen obožavam Embarrassed), već sam ja njega hvalila, znam, al niti ovaj put ne mogu odoljeti...Usput, moram ti se pohvaliti, jednom  "davno" si mi poslala malu maslinu, ne znam koja je to vrsta ali ona mi jedina bez problema prezimi ove naše minuse, sve druge koje sam probala posaditi u zemlju;ne ! Hvala ti na njoj od Heart ! I da, sjeme leonotisa bih rado ako ga imaš Wink ...Hug
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 09:01
Draga Lantana, nakon ljetnih žega tvoj vrt ponovno blista. Toliko je sve lijepo da ni sama neznam što bih izdvojila. Podranea me oduševila slapovima cvjetova, bugenvilija je svojom prekrasnom dugotrajnom cvatnjom prava kraljica tvog vrta. Uživala sam u šetnji tvojim predivnim morskim vrtom, zavojitim skalinama i prelijepom pogledu.
Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 355356357358359 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,859 sekundi.