Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34353637>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 10:27
-Draga Leonice hvala ti što ti se sviđa moj cvijet, doista je tako nježna i predivna bebica, ne mari što ti se neće sviđati drugo cvijeće jer ona je jednostavno predivna.

-Niho smile79hvala ti.
-Sunce jednostavno me uvijek obraduješ kada navratiš u moj vrt, poslije svega što si prošla još uvijek ima u tebi vedrine, hvala ti.smile84si.



Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 11:09
Smail, lijep ti je poklon cvijet, ali nema šanse pored slatkice, preslatka  beba smile79
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 09:31
Draga Nisa smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 19:08
Ma bila sam opetLOL   ...zbog najlepseg cveticasmile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 02:52
Joj draga kako je predivan tvoj ružičasti cvjetić Heart
Veselim se skupa sa tobom! Uživaj u svojoj unučici!

smile79
Rijeka

Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 21:00
Budući da nema baš nekakvih događanja kod mene, želim da ostane zapamćena slika moje prve Lantane koju sam dobila od naše Karmen.

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 21:02
Tirgidida žuta, također dar od Karmen, hvala ti draga.

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 21:55
predivna ti je lantana, kad kažeš prve sigurno iza nje slijede i druge boje Wink , tako kreće zaraza
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 22:05
Prekrasni darovi!
Bravo za našu Karmen!!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 06:56
Lepo ...ali sta je ovo pored lantane,prvi put vidim,kako mali cvetic.Tongue
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 09:02

EN, Dadinice smile79

Leona, ovo pored lantane je celozija ili pijetlova krijesta.smile78
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 14:54
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:


Leona, ovo pored lantane je celozija ili pijetlova krijesta.smile78


Ne mogu verovati da si potvrdila u sta sam sumnjala ali nisam verovala jer nesto tako vidim prvi put,odakle u saksiji i odakle takva boja pa nizak pa toliko ucvetao...ma bas si me sa tim odusevila,ali nemoj da ne odgovoris na ovolika pitanjaLOLLOLLOL
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 21:47
Draga Leona, podsjetila si me na mog znatiželjnog unuka, ovako i on postavlja puno pitanja. Celoziju sam kupila u Lidlu, ove celozije su niskog rasta i zaista izgleda predivno, malo sam ju zanemarila i ostavila u teglici u kojoj sam kupila sa malo zemlje, nisam imala vremena presaditi  je u vrt, jako mi je žao što nije trajnica i ne znam da li će sjemenke biti za sijanje na proljeće, cvijetovi su joj uvijek isti kako sam i kupila, traje već skoro dva mjeseca. Nadam se da si zadovoljna sa iscrpnim odgovorom.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 23:36
Ovo je prvi puta da vidim bijelu lantanu ! Ja imam zutu i pink koja mijenja boje u narandjasto i crveno , ali tvoja bijela premasuje sve !
                                                          
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2013 u 10:07
Draga gute, lantanu mi je poklonila naša Karmen, i baš mi je prekrasna.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 07:58

lantana ti je prelijepa  tako nježna, čuvaj je može i nama zatrebati, ali ni za ostalo nemam rijeći sve tako lijepo odmor za očismile79

Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 08:27

Draga Fany, veliki pozdrav od mene, naravno čuvam lantanu i njegujem je kao nešto posebno.smile79

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 08:54
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

-Draga moja Sarice ( B ) drago mi je da si bila u ophodnji kod mene, ove godine sam opet slabo aktivna sa svojom temom ali vidjet ćeš zašto nemam vremena, moju malu pomagačicu si upoznala ali imam ja još jedan mali cvijetak.
Miska, Niho, Gioiaa, Klaudija8, Moon, Josipa, stalno švrljam po vašim vrtovima jer nemam baš puno toga za pokazati kod sebe, ali evo vam na dar jedan mali cvjetić od mene, koji zaokuplja svu moju pažnju ovog ljeta.

 
 
ovo je najljepši cvjetak u tvojoj baštismile79
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 10:26
Fany, smile79.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 21:04
Ah te bebe smile170 !!!
Samo uživaj u svakom trenutku, jer vrijeme tako brzo prolazi !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34353637>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,230 sekundi.