Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 243>
Korisnik
Poruka
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 20:29
stvarno lijepo Triša! Gledam, al nema nikakvih informacija o lupinusima-vučićima, kako oni napreduju? Jel su narasli?
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 20:38
Sve je krasno Triša ali ona slika s balkona je naj...koja ti je ono adresa?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 20:52
adenium na Kozali sam kraj dj.vrtića, preko zaobilaznice gledam groblje i onaj neboder od t-coma.
 
Minimod, lupinusi živi, ali koš jako malecki-ima ih puno  svaki je u svojoj posudici i već su neko vrijeme vani, kad se malo ojačaju naći ću im neko trajno mjesto.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 20:58
znači mogla bi i ja svoje vanka, valjda neće štetit, vidim dapače..Smile
slika vrta odozgora je fantastična, podsjeća me na bazilike....
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 21:50
Divan pogled sa kata .
Sve mi se zavrtjelo u glavi .
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 21:51
Vau kako sam ponosna kad me toliko hvalite, ma taj vrt, to dvorište je takva divna zanimacija za mene da je svaki trenutak proveden tamo kao neka nagrada, dobitak na lotu, šta ja znam, ali strašno me usrećuje.
 
Minimod kod tebe je još i malo toplije, stavi ih van neka se aklimatiziraju.
Ima nade da možda  ove godine procvjeta koji, ako bude sreće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 21:59
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Vau kako sam ponosna kad me toliko hvalite, ma taj vrt, to dvorište je takva divna zanimacija za mene da je svaki trenutak proveden tamo kao neka nagrada, dobitak na lotu, šta ja znam, ali strašno me usrećuje.

Mogu zamisliti kako se osijećašTongueTongueTongue znam toliko i ja biti sretna da ne mogu dočekati da nešto novo sadim a ti stvarno imaš razlog biti sretnaWinkWinkWinkWink




 
Minimod kod tebe je još i malo toplije, stavi ih van neka se aklimatiziraju.
Ima nade da možda  ove godine procvjeta koji, ako bude sreće.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 22:02
Imaš ti impresivnu kolekciju, rado bi ti uzurpirala nešto.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 22:05
Samo kaži šta i tvoje jesmile82
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:16
Hvala ti baš si srce, moram još jednom sve pregledati, da se ne dupliram, i ja sam svoje duplice već obećala, mislim da je tako najpoštenije.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 12:12
Samo ti gledaj i javi se i meni je drago kad dobijem novu biljku.smile151
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 10:22
Dva noviteta u kolekciji kaktus - mali su ali tako slatki
 
 
 
 
Korijenko kerija krenula - super se drži i druga, ali malo je slabija, no obje su žive i zdrave, a jedna ide gore u Skradnik.
 
 
Klematis, koja sam srezala do kraja, preživio vani, krenuo i ima odmah čak 5 pupova
 
 
Turski karanfili - niknulo valjda svako sjeme, sada moram razrijediti
 
 
Lupinusi rastu, a već sam ih ovoliko preselila direktno u vrzt - ovi čekaju prevoz u vikendicu
 
 
Koliko sam cvilila nad ovom mlječikom kad je pred mjesec dana odbacila sve listove, a gle krenula s lišćem i cvijetovima - ma baš me razveselila
 
 
Hoji mjesto izgleda sasvim odgovara - ima i dosta sunca, ne žali se dapače napreduje i baca listove i krakove , kraj nje s desne strane zamija raste, a s lijeve joj je stefanotis, koji ima desetak novih listića, znači i on se oporavlja
 
 
Ovu biljku posebno volim, begonija - neka vrsta . nikad ne znam koja - mislim da je zovu slonovo uho, prekrasna nezahtjevna i evo procvjetala, a iznad nje nova mlada marantica - izgleda da se potpuno snašla.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 10:43
Triša begonija je Begonia Freddie,imam ju i ja.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 10:45
Hvala ti Slavonkice, ma uvijek se pitam kako se zove, a u niti jednoj mojoj knjizi je nemam - glupo, a tako lijepa biljka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 11:11
Sve je lijepo .
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 11:16
Samo ću kratko: Wow !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 11:33
A ja još kraće hvla svima
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 12:35
Triša baš su ti ljepe biljke,a da te pitam za hoju-dobila sam još prošle godine pelcer i rečeno mi je da stavim u vodu da pusti korjene ali još uvijek ništa a sigurno je već 5 mj u vodi. Dal bi ga trebalo u zemlju staviti pa da pusti korjenčiće?
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 13:54
sve je krenulo,juuupi evo nam proljeća..smile99
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 14:10
Ja bi probala, ja nisam svoju stavljala u vodu, već direkt u zemlju, to mi se čini stvarno predugo, obično pust korijenčiće za tri tjedna.
Hvala cure.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.