Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 78>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 22:01

Fuj snijeg fuj, fuj. Kad mi Božić nije bio bijeli, onda mi snijega ni ne treba.

Ja nestrpljivo očekujem slikice bez snijega LOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 11:31
uf,uf nije ga baš trebalo,ali nadajmo se da nije previše naškodio biljčicama Stern%20Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 12:16
....na taraci u gradu nije loše stanje....ali ne znam što je na otoku....Ouch
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 23:37
...mislim da je danas bio prvi dan proljeća, ne kalendarskog......
 ....na taraci sam izmjerila 20 C na suncu...bio je divan dan...
 
.....cijeli sam dan bila vanka, ujutro do banke, porezne uprave, a popodne na taraci...
 
....posijala sam još sjemenaka i presadila neke biljčice - pikirala.....neke starije nagradila novim stanom - pitarom...
 
....happy jer sam našla dicentru - srdašca, uzela sam astilbe, a ne znam o njima ništa....da li idu u polusjenu ?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 23:30
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 23:31
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 23:31
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 23:33
...bakopa je bila na frizuri, dobila nove zemlje i prihrane, a danas otvorila jedan cvjetić....k'o da i nije bila u snježnoj avanturi....
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 00:07
Proljeće je stiglo, vidi se po slikama, a i osjeća se u zraku. 
život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 07:56
lijepo, i da astilbe idu u polusjenu ili čak sjenu
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 08:51
Predivno, kao što je rekla lantana - točno se osjeti proljeće u zraku, još malo i mi ćemo u kratke rukave.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 13:30
...uzela sam dvije boje astilbe i namjeravam ih staviti na otok u sjeverni cvjetnjak, tamo sunce dođe popodne a ima i stabala jedino je problem što je zemlja puna žila a čitam na netu da astilbe ne vole da njihov korijen dodiruje korijen stabala ?????????Confused 
 
....piše da su visoke, znači trebala bi ih staviti u zadnji red do ograde???
 
Hoće li dogodine udariti iz podanaka i što bude s njima zimi?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 13:32
Danas pada kiša, a neka natopi zemlju na otoku....već je bura bila isušila površinu.....vanka je toplo, proljeće je tu.....čitam da je klimatološki prvi dan proljeća 1.3......pa tako je i bilo.....
...
 
1.3.1980. smo MM i ja službeno izašli na prvi , kako danas kažu, spoj.....kako smo to mi zvali!??
...u đir u Grad pa u kafeteriju "Cvijeta"......
 
 
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 13:56
Manči čestitam lijepu obljetnicu tebi i tm, valjda ćete i danas na kavu barem, a usput isprazni pp, jer sam ti nešto napisala, ali evo biljke, koje sam kupila za tebe.
 
 
Aliuma nije bilo, Tigridiu ti šaljem, a ovo drugo ako želiš, bez obaveze.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 14:35
Hvala, Triša , hvala....predivno.....tigrasti ljiljan - super, a to dvoje i ne znam što je....ali super izgleda !!!!!!!!smile126
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 14:45
Manči čestitam na obljetnici!!! To je zavidan staž!!!
 
Imam i jednu molbu...hajd drugi puta kada stavljaš slike cvijeća stavljaj i imena...ja ih još uvijek ne poznajem sve....
 
Eh da i ako ti treba nešto kupiti od cvijeća ili lukovica samo pošalji pp, možda je kod nas veći izbor.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 15:18
...hvala, proljeće...večeras bi složila paket sa limunima , da li ti treba još nešto sa juga??
 
.....zadnje slike su :  stablo mimoze, carević -zumbul   boja breskve i lilasto-rozi i  zadnja je bakopa ofucana......jedva čekam da se zazeleni....divne su mi te  bakope i vrlo izdržljive.....
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 15:25

Proljeće znaš da ovi limuni koje ti Manči šalje imaju ekstra vitamina C u sebi, zato jer će biti poslani iz ljubavi.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 15:35
Manči znači da ti pošaljem sve troje, ako sam dobro razumijela.
Isprazni pp i pošalji mi adresu, da ti mogu sutra stavit na poštu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 15:46
....Triša,poslala sam ti pp....
 
 
Tija....tko zna što će sve u limunima  stić  kad su dani od obljetnica.....
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.