Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 49>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 22:38
Super ti je kutija! I slažem se s tobom da je došlo vrijeme za izradu ukrasnih predmeta na temu Božića...vrijeme brzo prolazi.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 01:29
ooooooooh....kako je krasna draga Lula, i mene asocira na bečki Božićni sajam, a 3D je...mraaaaaak, puno je tu truda i vremena, ali vrijedilo je, jer  mami uzdahe Hots%20for%20youHots%20for%20youHots%20for%20you
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 17:13
smile78svakoj pusa...hvala baš sam smile184sretna.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 19:12
smile227 prekrasna je kutija!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 22:15
monnasmile78
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 22:13
Nije da sam nešto luda za izradom tanjura, ali eto da se i tu okušam
 
 

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 08:55
smile227smile39 tebi to majstorski ide! Prelijepi su!
Dali su to salvetice?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 09:12
Krasni tanjuri,jako mi se sviđaju ovi zimski motivi.A i crveni tanjur je nekako poseban .Clap
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 09:48
Jako lijepi tanjuri... i slazem se s Mare,i meni je crveni poseban Smile
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 12:23
prekrasni tanjuri..svak na svoj način ..moj favorit je u gornjem desnom kutu sa djevojčicama ..ma baš je cakani..smile91..jedva čekam da dođem gore u zg. al to će biti kad padne snježić za božić..fino ću svog dalmoša negdje kod kuće zabavitsmile118a ja bris smile117kod tebe..a mislim nisam niti pitala valjda me primaš na jednu decop.ćakuluLOL 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 12:45
 
tanjuri su fe-no-me-nal-ni!  Crvena podloa ti je super ispala. Dal i je to baš crvena originalna ili si miješala boje, jer znam da je teško naći baš pravu crvenu? Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 02:03
blink%20blinkblink%20blinkblink%20blink...voljela ili ne tanjure, ovi su ispali preodlično, svaki je poseban na svoj način, a tvoja savršeno mirna ruka i znalačko baratanje bojama i salveticama doista zapanjuje... Moj%20naklonMoj%20naklonMoj%20naklon
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 17:06
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

smile227smile39 tebi to majstorski ide! Prelijepi su!
Dali su to salvetice?
 
Hvala monna....sve redom su salvete.Wink
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 17:07
Mare Illuvia hvala smile78
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 17:08
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

prekrasni tanjuri..svak na svoj način ..moj favorit je u gornjem desnom kutu sa djevojčicama ..ma baš je cakani..smile91..jedva čekam da dođem gore u zg. al to će biti kad padne snježić za božić..fino ću svog dalmoša negdje kod kuće zabavitsmile118a ja bris smile117kod tebe..a mislim nisam niti pitala valjda me primaš na jednu decop.ćakuluLOL 
 
 
Primam te mila i na ćakulu i na decoupiranje ...možeš kod mene i boraviti ...ima mjesta ....ima i društvo za Lave....WinkWink
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 17:09
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
tanjuri su fe-no-me-nal-ni!  Crvena podloa ti je super ispala. Dal i je to baš crvena originalna ili si miješala boje, jer znam da je teško naći baš pravu crvenu? Bravo!
 
Anđelka...to ti je Marabu orijent red...jedina crvena koja je meni baš crvena. jako ju volim...Smile
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 17:12
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

blink%20blinkblink%20blinkblink%20blink...voljela ili ne tanjure, ovi su ispali preodlično, svaki je poseban na svoj način, a tvoja savršeno mirna ruka i znalačko baratanje bojama i salveticama doista zapanjuje... Moj%20naklonMoj%20naklonMoj%20naklon
 
 
Primavera....blago onom tko tebe ima...nemaš ni pojma koliko mi tvoje riječi daju snage, poticaja, želeje za radom i    hvala ti mila što nađeš vremena posjetiti moju galerijicu. Možda zvuči blesavo i možda tome tu nije mjesto, ali jedine adekvatne riječi kojima bih ti se mogla zahvaliti za sve što si ti meni...jednostavno glase. ...voli te Lula.smile78
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 18:53
Lula preslatki su ti ovi tanjurici, ali favorit mi je plavi na curicu i djčaka. Nekako me podsjećaju na baku i djetinjstvo.
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 21:09

Radovi su ti odlićni. Možda što je uskoro Božić pa mi sve više za oko zapnu takvi motivi. Ipak imam jedno pitanje. Kako postižeš 3D efekt???  To na kraju dodaješ boju ili ???????

 

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 09:42
Sasha i Bubi hvala vam...
 
bubi ukoliko me pitaš za onaj prozirni 3d....on se nanese na kraju kad je sve gotovo..tamo gdje nešto želiš istaknuti....moja preporuka je nemoj puno od jednom nego rađe par slojeva na tanje jer se tako se brže suši
a radi se ovom
POTCH 3D EFEKT 80ML
32,00 kn
 
Prozirni lak na vodenoj bazi, 80ml, za postizanje 3D efekta. Nakon što ste predmet ukrasili salvetnom tehnikom, kako posljednji korak nanosi se Potch 3D kako bi naglasili neki detalj. Obilno nanijeti na detalj i ostaviti da se suši 8 sati. Izvrsno za naglašavanje motiva.
 
 
 
Molim moderatore da ovo obrišu ukoliko nije dozvoljeno ( mislim da nebi ispala reklama) ....Hvala
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.