Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 63>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 00:13

Drage moje tete salvete - beskrajno hvala na ovakvim lijepim riječima, imam osjećaj da ću poletjeti......

Tara - ma radi ti i sa istim motivima, nema uopće problema. Ionako svaka od nas uvijek ima neku svoju viziju i napravi uvijek nešto baš svoje.
 
Razmišljala sam danas što napraviti s tetom Lizom kako ju je Gogs nazvala....i jednostavno nisam mogla odoljeti. Jedan dio vas je bio "za" drugi protiv i u meni je prevagnuo onaj mali vragec da to ipak napravim. Moram priznati da se meni sviđa - definitivno mi je drago da sam ipak tako napravila.
U svakom slučaju hvala vam najljepša na savjetima i mišljenju koje jako volim čuti.
 
Radila sam još jednu sliku s 2K i dogodilo mi se nešto potpuno nepredviđeno....danas sam kupovala uljane boje za utrljavanje u provjerenom dućanu i nisam uopće gledala kada sam birala, bila mi je bitna nijansa lila boje i umjesto uljane kupila sam boju na bazi vode!!!! Kupila sam dvije nijanse....sva sreća jedna je uljana! Prvo sam na papiriću probavala nijanse i već tu sam trebala skužiti jer mi je ova na bazi vode bila neobično rijetka, no nije mi palo niti na pamet tako nešto. Naravno, više mi se svidjela "vodena" i UPSSSSS.....pozamašni dio sam već bila namazala kada sam skužila što piše na tubici. Probavala sam svašta, i terpentinom čistiti, trljati....prsti su mi bridili od trljanja...Nešto se dalo spasiti, ali ja nisam zadovoljna. Ujutro ću je na danjem svijetlu poslikati da ju vidite....sada bih je najradije bacila kroz prozor koliko sam ljuta!
 
Ali idemo dalje! Svi griješimo i treba to prihvatiti.
Pogledajte kako teta Liza sada izgleda:
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 00:20
pun pogodak Jani..2k samo taki,cak se i Lisa,nekako drugacije snijesi,dopada joj se.smile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 00:22
Klara - nisam ti odgovorila:
Prvi si dobro skužila, ova druga dva su rađeni u kutijama - manji je Tuperware posudica koju sam dobila na nekoj prezentaciji i nikada ju nisam za ništa koristila iz jednostavnog razloga što je premalena za bilo što osim npr. ribanog limuna. Druga je posuda za neku klopicu koju je moja kuma kupila sebi za gablec i vrijedno meni spremila jer zna da "sve trebam" (hehehe - ovo vam je sigurno poznato, zar ne?)
 
Curke koje želite onog malog "čupavog" - pošaljite mi svoj mail u pp (one s kojima se nisam dopisivala) da vam pošaljem slikicu. On je u biti u boji, ali kako ja imam samo c-b printer baš mi je pasao ovakav kakav je - dovoljno mi je bilo samo kontur-pastom ocrtati srčeko. Čak mi je ljepši nego onaj u boji kojega imam.
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 00:26
Maris - u pravu si, slika tete Lize je jako tamna, ne vara te komp! I baš zbog tog prevelikog kontrasta između podloge i nje nisam mogla odoljeti ne napraviti 2K da to malo ublažim. Razmišljala sam čak o varijantama da kontur-pastom malo obilježim taj prijelaz, da stavim male gipsane ornamentiće, da stavim skroz neke "vitice" ili nešto četvrto.....no na kraju je meni ispalo čisto ok.
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 00:33
Ma tko je to već vidio novu sliku nego moja SaraHeart - noćna ptica kao i ja! Drago mi je da ti se sviđa teta Liza u novom izdanju.
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 01:16
Ispalo je fantastično Jani.
Pukotine su lijepe ,tanke, diskretne .Boja koju si utrljavala u pukotine je pogođena na stotu. Ničeg nit previše,nit premalo.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 07:58
Pa dobro se uklopio 2k. Bila si u pravu.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 09:32

Curke moje - upravo pišem svoj 1000.-ti post!

smile84
Drago mi je da se i vama sviđa, ja sam stvarno zadovoljna.....
Maris, jučer sam našla boju koja je zaista skoro ista kao podloga sličice i baš se super uklopilo
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 09:41
Jel to 2k iz NB-a(imam ga ali ga još nisam isprobala)?Jako mi se sviđaju pukotine.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 18:42
Draga Maris - to je taj! Ja druge nisam niti pokušavala niti kupovala. Ovaj sam kupila prvi i ne pada mi na pamet mijenjati ga. Sve što sam do sada radila s njim je uspjelo od prve......
Sada sam već skužila da ako želim sitne pukotine onda trebam nanijeti 2. fazu u jako tankom namazu, a ako hoću ovako velike i tanke onda je nanos deblji.
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 16:46
Malo  me  nema  a tu s ve  vrvi  od  novih  radova...i  jednostavno  se  nemogu odlučiti  koja  mi  je  bolja.....sjajni  radovi...no  ništa  drugo  nebi  ni  očekivalasmile55
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 17:20
Jani, nema se što reći, sve divno, i ja trebam smisliti imena za apartmane, za jedan imam i motiv i ime, a za dva se još nisam odlučila. Sve ti je krasno, ali komplet za more predivan. smile78
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 08:49

heh, naravno da ovako prekrasne pukotine
nisu previše... Clap   Thumbs%20Up    Thumbs%20Up    Thumbs%20Up    Clap

hvala ti što si otkrila tajnu
kako dobiti takve prekrasne, velike,
a opet tanke i nježne...

nikako da se odvažim isprobati taj 2k...
stoji mi već više mjesec dana zapakiran... Embarrassed


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 08:51
Curke moje - Klara, Kerber, Okić - hvala vam!!!
 
smile80
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 09:02
A sada vam stavljam slikice s meni najljepšom salvetom......čekala sam ju par mjeseci (nikako ju nisam uspjela "uloviti" kada su cure prodavale - konačno sam dočekala i stigla mi je u subotu). Imam dosta ideja što ću s njom raditi, ali kako danas popodne putujem na more uspjela sam napraviti samo ovu podlogu za sat (satni mehanizam još moram kupiti...). Sa ovim slikicama vas pozdravljam do iza praznika slijedeći tjedan:
 
 
i samo jedna sličica da se vide detaljnije pukotine:
 
 
Kada se vratim s mora moram se baciti u potragu odgovarajućeg satnog mehanizma i jedva čekam da ga objesim u svoju kuhinju......
 
Šaljem vam svima veeeeeeeliku pususmile78
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 09:15
Prekrasan sat Jani. Pukotine su savršene,moram isprobati i ja taj lak.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 09:18
ajmeeeee, jaaaaaniiiiiii... smile39
ovo je san snova...
nemam riječi... smile93

znaš li možda tko je proizvođač te salvete
i gdje bi se dala nabaviti?
stvarno je posebna...
ovo je zaista jedna od najljepših koje sam vidjela...

a pukotine... nema ti ravne... Clap

uživaj, djaga, odmori se
i jedva čekam(o) da se vratiš...


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 09:22
Curke - hvala, hvala....
Klara - ne znam tko proizvodi ovu salvetu, ja sam ju na fejsu lovila.....ali fakat "lovila" mjesecima. Jako ju se teško dobije (a i košta.....kom je 7 kn!!!!), to je iz one grupe Nostalgija salveta.....
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 09:39

motiv neopisiv, pukotine prepredoobre, izrada  savršena.....smile141

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 13:12
Hvala ti KerberHeart
 
I da curke - zaboravila sam vam napisati, ovu podlogu za sat sam radila sa zadnjim kapljicama 2. faze. Kao 1. sam koristila drvofix (jer je već izvjesno vrijeme nemam) a za drugu je doslovno bilo struganje s bočice da bi se prekrila cijela površina. I nije bio debeli sloj....tako da u biti sada više niti ja nisam sigurna na koji način se dobiju sitne, a na koji krupne pukotine.....
 
Sada vam još jednom svima šaljem puseHeart i konačno odlazim!
Javim se za tjedan dana....a vi mi budite vrijedne da imam što gledati kada se vratim.....
 
I da znate.......sve ćete mi jaaaaaako nedostajatismile79
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.