Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by Maris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by Maris

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 102>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 09:37
Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:



Maris ovo je predino,koji je ovo cvit?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 10:12
Voće, cvijeće, povrće.... sve ljepše od ljepšeg!
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:41
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

lijepo je bilo prošetati kroz tvoj vrt....[IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />




Hvala draga .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:43
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

[IMG]smileys/emot0.gif" align="absmiddle" alt="smile39" />  [IMG]smileys/emot0.gif" align="absmiddle" alt="smile39" />   [IMG]smileys/emot0.gif" align="absmiddle" alt="smile39" />   ubit ćeš me[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />   [IMG]smileys/emot134.gif" align="absmiddle" alt="smile79" />





Bit će toga još .
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:45
Baš ne zanima kakvi bu ti orijentalci..moji su odbili do kraja otvoriti cvjetoveConfused..ajde bar da tebi cvatu kako spadaThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:45
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:


Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:



[IMG]http://i379.photobucket.com/albums/oo240/SuperNina327/DSC05360-1.jpg" />
Maris ovo je predino,koji je ovo cvit?


Ismena,iznenadila me svojom ljepotom .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:47
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Voće, cvijeće, povrće.... sve ljepše od ljepšeg!


Hvala .
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:47
Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:



Ismena,iznenadila me svojom ljepotom .

Stvarno je predivna smile169
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:49
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

Slažem se s Teom, nabijaš nam komplekse [IMG]http://www.svijetbiljaka.com/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />


Ni na kraj pameti .
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:58
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Baš ne zanima kakvi bu ti orijentalci..moji su odbili do kraja otvoriti cvjetove[IMG]smileys/smiley5.gif" align="absmiddle" alt="Confused" />..ajde bar da tebi cvatu kako spada[IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />





Koji bi bio razlog ne otvaranja cvjetova do kraja?
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 14:04
Premalo topline ili sunca i ako ima malo mjesta u tegli.Kad skupe hranu ih razdvajam pa ćemo vidjeti šta je.Ako i sljedeće godine ne budu otvarali cvjetove kak spada bum ih smile232
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 20:39
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Premalo topline ili sunca i ako ima malo mjesta u tegli.Kad skupe hranu ih razdvajam pa ćemo vidjeti šta je.Ako i sljedeće godine ne budu otvarali cvjetove kak spada bum ih [IMG]smileys/11tuctuc%5b1%5d.gif" align="absmiddle" alt="smile232" />





Ma nečeš,ti to samo tako kažeš
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 20:48
Maris, Ismena je predivan, neobican cvijet, i crveni ljiljani su krasni.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 21:03
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:





Maris, Ismena je predivan, neobican cvijet, i crveni ljiljani su krasni.


Ismena me je iznenadila svojom ljepotom .
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 21:12
jaaaaaaaaaao Ismena -himenocalis festalis,prekrasna je......CryCryCryCryCry ja nažalost neću vidjeti moju kako cvate,jer mi je pas prekrenuo cvjetar i prekinuo stapku punu pupova.....a izgleda kao iz bajke,prekrasna ti je ismena
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 21:39
Originalno poslano od člana flover flover napisao:

jaaaaaaaaaao Ismena -himenocalis festalis,prekrasna je......[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" /> ja nažalost neću vidjeti moju kako cvate,jer mi je pas prekrenuo cvjetar i prekinuo stapku punu pupova.....a izgleda kao iz bajke,prekrasna ti je ismena


Hvala draga ,baš mi je žao tvoje.
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:11
Maris gdje si nabavila tu prekrasnu Ismenu?
Lipik
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:17
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

Maris gdje si nabavila tu prekrasnu Ismenu?


Kupila sam je u poljoapoteci u Zagrebu(Branimirova tržnica)
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:18
Hvala draga, prekrasno cvijeće imaš...
Lipik
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:23
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

Hvala draga, prekrasno cvijeće imaš... [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />


Hvala .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 102>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.