Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kamelia - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kamelia - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 47>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 15:20
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Krasno


moon-hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 15:22
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Majko mojasmile181jel ovo fatamorgana???????????




nije fatarmogana ove godine je velik skoro dva metra,ali ga je dosta vjetar potrgao.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 15:23
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Malo samsmile199i naravnosmile141


Jaco-
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 15:25
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Ni pod prijetnjom batina ne bih znala izdvojiti najljepše..... vrt ti je čaroban, eksplodirao u svim mogućim bojama i nijansama.
A opojni miris ruža i oleandera... mmmmmmmmsmile71


Hvala ti draga moja na tako lijepim riječima
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 15:28
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Lantane, ruže, oleanderi, ne znam šta ljepše cvjeta, a i zavidnu kolekciju imaš. Lijepo je popiti kavu u tvom vrtu jutros Tongue


Hvala ti na posjeti i na tako lijepim komplimentima.A jutarnja kava je najbolja u vrtu,jer je vrt pun mirisa ruža,lavande,ljiljana...
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 15:30
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Malo sam navratila i šetala i  mogu reći samo smile141za ruže. Koje boje.


Drago mi je da si prošetala mojim vrtom i nadam se da ćeš i dalje biti moj gost
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 15:34
Originalno poslano od člana acer69 acer69 napisao:


Prelijepe ruže i krasni oleandri.smile55
 
Ipak, sam malo više gledala šarenolisnog kromperka.Divan je!!!Thumbs Up


Hvala ti na komplimentu ,a šareni krumpirko je bio već dugo na mom popisu, zahvaljujem se Jaci što ga imam.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 15:45
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

ostavljam ti pozdrav,jucer smo te pominjale pa sam odlucila prosetat po tvom vrtu,predivno ti je sve sto sam do sad vidla..nastavit cu setnju ovih dana


Nadam da ste lijepo pričale o meni .Čula sam da vam je bilo super na kavi,samo nemojte Jacu previše razmaziti
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 16:12
Malo hibiskusa






































Iochroma australis








ananas ljiljan





cyperus papirus






albicija









beloperone


















Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 17:43
Vidi   vidi  kad se kameliju spominje ona izbaci još lipše slike !!! A samo da znaš da smo te i u nedilju spominjali... e pa dragićka moja ja očekujem još lipše slike za spominjanje x2 !!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 19:10
sve ti je božanstveno al me oduševio cyperus papirussmile56
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 22:31
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Vidi   vidi  kad se kameliju spominje ona izbaci još lipše slike !!! A samo da znaš da smo te i u nedilju spominjali... e pa dragićka moja ja očekujem još lipše slike za spominjanje x2 !!!!


Nemojte me cure previše spominjati ,jer nemam toliko slika
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 22:33
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

sve ti je božanstveno al me oduševio cyperus papirussmile56


niho,hvala ti i mene je cyperus oduševio,uživo je još ljepši.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 22:54
Hibiskusi san snova....kako su samo rascvetani i kako lepe boje,bravo i sve ostalo je lepo...ali samoj sebi bih sad udarila samar zbog ovoga ,kako nisam znala sta je pa se tako nisam trudila ni da ga odrzim u zivotu,zato sad CryLOL  nesto prelepo...





Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2013 u 07:37
Ah,koliko lepote kod tebe...lijanderi,ruže,lantane,hibiskusismile64ma,svaka biljka pleni svojom raskošnom krošnjom i cvetovima...božanstveno!
The impossible is often the untried.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 08:41


Nemojte me cure previše spominjati ,jer nemam toliko slika [/QUOTE]

Draga znam da imaš i slikica a i što pokazati!!! Dakle kamelia .. što se čeka??? Sidaj za kompić i stavljaj
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 08:43
predivni hibiskusi smile120
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 12:32
Draga moja Kamelija prekrasne biljke u tvom vrtu.  Uzgojila si pravu kolekciju hibija, ruža, ljiljana, hemerokalisa, oleandera i još puno predivnih biljaka...Dupli sljez je prekrasan, skupljaj sjemenke.. Moje je cvijeće ove godine jadno jer sam ja povređena i na poštedi sam i ne mogu se dovoljno brinuti o njemu. Nadam se da će izdržati još neko vrijeme kad budem mogla normalno funkcionirati...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 13:02
kamelia koliko raznolikog bilja, cvijeća ima kod tebe... odmah mi je adrenalin porastao LOL
prekrasno ti je, sigurno uživaš u šetnji i pogledu
samo me zanima kad spavaš Wink
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 13:30
Draga Kamelija stalno pratim tvoj cvijetnjak i sve promjene u njemu, kad si napisala  malo hibiskusa nasmijala si me jer imaš prekrasnu kolekciju hibića i jedva čekam da procvate anans ljiljan, nadam se da ćeš ga slikati i pokazati.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.