Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
erutrina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 66
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erutrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 11:20
 Svaki trenutak u tvom dvristu za mene je zadovoljstvo i sreca, prelepe slike a jos lepse cvece- nema toga sto Leoni procvetati nece, od srca joj zelim puno- puno srece -( znas da ne umem da budem kratka  )smile78
ako
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 14:31
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Beti,hvala ti sto si svratila.

Mozda sam prosli put svratila,al' ovoga puta sam sa namerom dosla da ti capim ovu gumu dok nisi kod kuce



Kako je fantasticna...samo jos fale Uskrsnja jaja i poneki cokoladni zeka...istopila sam se gledajuci je
Bog ti je dao zlatne ruke a i pregrst ljubavi za biljke i ljude...neka zauvek tako bude
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 20:59
Leona konačno i u tvoj vrt stiglo ptoljeće, prekrasno je draga, a sad će biti svakom danom sve više ljepote pa ću naravno navraćati i uživatiThumbs%20Up
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 06:38
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Prekrasno dvorište,a sigurna sam da će cvjetne gredice samo rasti kao i kod svih nas.Mjesta imaš dovoljno.Proljeće je kod tebe već uzelo maha.


Jeste Camelia,samo jos da otopli a prolece je uzelo maha,gredica ima dovoljno samo da iz njih iscvetaju biljke ali ja bih jos nego mm ne da da mu orem po dvoristusmile156,hvala ti na posetiHug
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:10
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

predivno je kod tebe ,slike su ti lijepe a cvijece je posebna prica ,jednom rijecju predivno 


Hvala Kamenjar,prolece je kucnulo pa ce mo da uzivamo u nasim lepim basticama.smile78
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:12
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

ljepo si to posložila  i imaš preljepe proljetniceClap


Pa kao i svi cvetoljupci,trudimo se a ono nam uzvraca svojom lepotom,i zato zajedno uzivamo,hvala na posetismile78
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:14
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

ma to proljeće je prešlo preko mog vrta i otišlo kod tebe,predivno,predivno,hm moram razmislit kako si uspjela da ga namamiš u tvoj vrtsmile72


smile156pa draga Sarajka,Zijo je umesao prste,samo toliko da znas.smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:16
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

smile227  Koja cvijetna raskoš kod tebe draga Leona!!!!!
Obožavam panoramske slike vrtova. Tvoj je za 10!!!smile79


Ih Tikvic,EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed  ko mi to kaze,kod tebe se izgubim u raskosu i lepoti,ali hvala pohvale prijaju.smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:17
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Krasne proljetne slikice


Hvala draga moonHug i drago mi je sto te vidim.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:19
Originalno poslano od člana Wanessa Wanessa napisao:

Leona, tvoja basta prkosi vremenu,a biljke se dobro drze bez obzira na ove nagle promene vremena...Naravno ,to je zbog prevelike ljubavi i paznje koje im pruzas!


Vanesa,hvala,a sigurno znam da je to isto i kod tebe samo neces da to podelis sa nama,hajde budi drug.smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:20
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Beti,hvala ti sto si svratila.

Mozda sam prosli put svratila,al' ovoga puta sam sa namerom dosla da ti capim ovu gumu dok nisi kod kuce



Kako je fantasticna...samo jos fale Uskrsnja jaja i poneki cokoladni zeka...istopila sam se gledajuci je
Bog ti je dao zlatne ruke a i pregrst ljubavi za biljke i ljude...neka zauvek tako bude

Beti ocekujem jaja i cokoladne zekeLOLLOLLOL,a ovoga ima i za tebe koliko hoces.Wink
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:21
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Leona konačno i u tvoj vrt stiglo ptoljeće, prekrasno je draga, a sad će biti svakom danom sve više ljepote pa ću naravno navraćati i uživatiThumbs%20Up

Samo ti svrati jer mi je zadovoljstvo kad te vidimHugsmile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:23
Jos malo proletnica


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:24





Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:26
Jeste korov,ali meni je lepLOL





Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:28
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:31
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:34
Originalno poslano od člana erutrina erutrina napisao:

 Svaki trenutak u tvom dvristu za mene je zadovoljstvo i sreca, prelepe slike a jos lepse cvece- nema toga sto Leoni procvetati nece, od srca joj zelim puno- puno srece -( znas da ne umem da budem kratka  )smile78


Draga moja nije ni potrebno da budes ''sira''jer i sa ovim sve si rekla to je sasvim dovoljno,veliko hvala

smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 06:36
Bice dzema sokica...Big%20smile BRESKVA








Na vrh
erutrina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 66
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erutrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 09:03
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Bice dzema sokica...Big%20smile BRESKVA








  samo javi kadWinkWink
ako
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.