Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 51>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 08:58
 
Curke drage, ne znam zbilja do čega bi bilo, ali evo ja sam svoj opet dovela do kraja bez greške i to ne jednu turu nego dvije.. Bilo je i kupusa i kelja i svašta nešto. Ispočetka mi se isto činilo da će jedan biti sluzav, no nije, oba su u sasvim normalnom tekućem stanju. Ako se ne varam ovdje u ovom članku gore doktorica Oon spominje kako je ipak bolje stavljati više dijelova povrća  jer će imati ljepši miris ( po povrću naravno ) i možda tu i tamo poneki dijelić voća... Ja sam radila i jedan i drugi i primjetila sam također da je povrtni ipak malčice bolji. EmbarrassedTongue




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 09:09
I moja dva su u redu, iako nisu prebistri, to povezujem s time da sam stavila i banane, ali ne samo koru, pa imaju onaj jedan kremasti štih. Treći, koji je povrtni, još pjeni, morala sam dodati šećer, jer je smrdio i produžiti mu mjesec dana.

Ovaj tjedan planiram prvi puta prihranjivati s njima povrće, dok se malo prosuši zemlja od ove silne kiše. Cvijeće možda još i danas.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 09:10
Meni je jedan gotov i ispao je super. A jedan je dosta gust, makar sam radila sve isto,nema veze, vidjet ću što će biti s njim. Kako čuvate gotove enzime? Čini mi se da on i dalje oslobađa plin i da bi ga trebalo samo malo zatvoriti, ne skroz.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 09:11
Moji su skroz zatvoreni, ne ispuštaju više ništa, potpuno su mirni. Iako, povremeno ih provjerim, čisto sigurnosti radi. Smile

Ima li tko kakvu slikicu gotovog enzima? Čisto da se vidi tekstura i gustoća, pa da si možemo malo usporediti? Embarrassed Znam da ima na početku teme... moj je slićan monsterinom s početka teme, samo malo blijeđi.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 09:19
 Enzim ne mora baš nužno biti bistar, ispočetka, tj. mladi enzim nije ni jedan bistar, tek se kasnije počne bistriti (nešto slično kao kod vina).Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 09:21
A šefice od enzima, tu si! Hug  Negdje mi je ostalo da će se pročistiti i razbistriti, ali više nisam mogla naći ovdje na temi, ima puno stranica. Onda, je li se može zalijevati dok se ne razbistri? 
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 09:57
 Heeeeej Bugi  smile84  Tu sam, svugdje me ima... naravno da možeš početi zalijevati...zapravo moram sad nešto bubnuti zbog čega ćete se svi smijati...( uostalom znate mene ...LOL )  Dok krenem sve redom zalijevati, moj enzim se ni ne stigne razbistriti, bude već potrošen... hehehheehehe


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 10:28
radila sam samo s voćem. jel to ok?
da li enzim pomaže kod crnih ušiju na voćkama?
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 11:14
možda griješim,ali mislim da razne beštijice (uši) vole enzim.od kad polijevam cvijeće-pa i sobno imam više nametnika.možda im se sviđa.sve od njega raste.za sada jako raste lisna masa,a manje pupovi
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Dragica20 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Svibanj 2014
Lokacija: Sisak
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dragica20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 18:38
hvala na dobrodošlici i naravno krećem sa novom turom Big smile i ni slučajno neću stavljati zelje jer mislim da je sluzavo od njega Angry  
Javim za mjesec dana da li se oporavila ova sluzava tura u koju sam dodala šećera Wink
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 21:03
 Marsha, zašto ne bi bilo u redu, ako je dobar ( nije sluzav ) sve je Ok. Ja sam špricala uši na mojim novim ružama i kad sam već pomislila da od toga nema ništa, nakon nekoliko dana kad sam išla provjeriti nije bilo ni jedne uši.. Ajči ovo je odgovor i za tebe...WinkTongue


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 21:04
 
Dragice griješiš, moje sve ture su se sastojale od zelja i kelja, ni jedna nije pokvarena..Smile Govorim ti iz iskustva jer je ovo moj ne znam koji po redu enzim..( 5-6, tako nekako ).


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 22:21
Kad je enzim gotov u kojem se omjeru razrjeđuje za čišćenje, za polijevanje cvijeća, povrća...?
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 22:24
 Petit 1dcl na 10l vode ispočetka, kasnije možeš dodati i 2-3 dcl na istu količinu vode..Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 22:29
o, ovo je bilo brzinski .
thanks!!
Mladi luk mi ima sfrkano lišće, tj. kratak bijeli dio i onda lišće svako na svoju stranu. Šta mu je i hoće li mu enzim pomoći?
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 22:32
 
Probaj, ne znam, ne mogu ti reći jer ja svoj luk još nisam špricala, ali zato jesam češnjak taj je ko šuma Striborova..LOL




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 22:34
Probati ću pa ćemo vidjeti.
pozdrav
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 22:40
 Tonguesmile186


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Dragica20 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Svibanj 2014
Lokacija: Sisak
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Dragica20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 23:09
hvala Monstera na tvom iskustvu, onda je nešto drugo pošlo krivo Confused. Nema druge nego krenuti na novu turu LOL
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2014 u 23:13
 Hugsmile84 Ne znam stvarno do čega je, ali ja sam gotovo u svakom enzimu imala ili zelje ili kelj i ni jedan se nije pokvario..


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.