Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Triša piše dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Triša piše dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 40>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 18:54
Zasadila sam ti santoline. Neka rastu do slijedeće kavice (bilo u dvoje ili skupne smile142  )  
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 22:19
Hvala ti draga, ma može kava kad god hoćeš, moramo vidjeti malo s drugima, pa mogli bi onako za prvi dan proljeća - subota je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 23:47
Ti si se lijepo naradila danasClap
Joj moram opet reći,oduševljavaju me svaki puta nanovo te tvoje viseće policesmile211tebi i TMsmile79
jedva čekam da se "rascvatu" te police,koja će to ljepota bitismile39
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 08:49
Da i ja to jedva čekam, ali ide sporo, no izviruju muskari, narcisići bi trebali procvjetati, tu još ima svakakvih lukovica - ni sama ne znam kakvih.
Tvoje su anemone vani plave - baš sam sretnica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 15:41
moja 1 anemonica procvetala,i izgleda mi bas usamljeno ,jedva cekam da se sve rascveta
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 21:24
Gio super jedva čekam moje.
 
Danas sam dvorištu posvetila samo nekoliko jutarnjih sati, jer smo poslije ručka mm i ja otišli do Senja na kavu i malo prošetati, jer je dan bio predivan.
Rado bih ja bila u svom dvorištu, ali morala sam danas ipak učiniti i njemu za ljubav nešto.
 
Dakle u dvorištu nije bilo puno aktivnosti, osim što sam posijala purpurnu mislim da je to pupavica, koju sam dobila od kat.ree. Posijala još nešto sitno, pa stavila neke lukovice u zemlju, sve malo zalila i pregledala.
ini mi se da mi je otišla jedina lantana, isto tako moje žute margerite većinom smrzle, ali jedna je ostala u podrumu, pa je ok.
 
Da još sam napravila jedan mali vrtić "kaktusnjak" za Vanju, kojega ću maziti i paziti dok ne bude prilika za poslati ga u Split.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 07:39
Dobro jutro Triša, ma ti si sunce od ženice-forumašice  smile120fala ti šta mi spremaš cvijetni vrt. 
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 08:53
Draga Triša, vidim da si jučer udovoljavala mužu a ja imam sreću da on voli biti samo par metara od garaže i onda je najsretniji. Kada bi ja htjela nekamo ići onda je najbolji izbor naš vozni park i cross road ,  ali samo Embarrassedšuma bez puta !!! Šetnje su za nas , sva sreća, izgubljeno vrijeme...
voljela bi da jedan put navratite u naš skromni dom i vrt , ovaj tjedan , ako ne bude kiše planiramo orati i saditi ... pusaOuch

Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 09:08
Triso ponekad nije lose ni prosetati
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 09:26
Ma hvala vam cure, ma ja obožavam šetati, ali mora svaki put biti drugo mjesto, a mm je svejedno gdje samo da mu nos dodiruje more.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 16:59
Uh prijala bi mi jedna šetnja uz more.Šetaj Triša i za nas kontinentalce.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 17:39
ne cudim mu se,meni stalno nedostaje taj miris
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 20:11

E pa baš sam tužna. Sada sam išla pročitati poruke. Moja šogorica živi u Splitu i sada smo nju i šogora ispratili. Da sam ovo pročitala ranije Vanja je sutra mogla imati tvoj mali vrt!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 21:26
Hoya ne budi tužna biti će još putovanja za Split, hvala ti smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 22:35
Mislim da će naša djeca ići z Uskrs, pa ću lako poslati po njima, a do tada ćemo još nešto naći za upotpuniti vrtić.
Sad se brinem da bude što ljepši, da joj se barem ukorijeni sve, jer nešto je samo upiknuto, a nešto je s korijenom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 05:26
Triša, ča su santoline, ja svako toliko voajerski zavirim u tvoj raj N Kozale!!!?? Se jadiš???
p.S. na smemo previše tu ćakulat aš će nas admin!!!! PSSSS( ali će nas teško razumet )
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 08:29
Jako lijepi vrtić za Vanju, baš je sretnica što će dobiti tako lijepe biljčiceTongue
meni je super u životu
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 10:47
Hvala Esmeralda, hvala Hoya, hvala Triša ipak ne znam čime sam to zaslužilaLOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 14:23
Pa moja vanja kakvo je to pitanje, to si ti Vanja iz Splita, vanja sa foruma, vanja na kavi, vanja u mom dvorištu, vanja u mom dnevniku, vanja tu stalno prisutna, ljubazna i draga, pa naravno da si to zaslužila draga moja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 15:57
uh šta ću dobronamjerno dignuti nosinu od ponosa i pohvala koje sam dobila
smile99smile169smile58Triša ovo je sve za tebe



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.