Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 358359360361362 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 23:30
krasne ružice
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 10:44
Prekrasno ,posebno narančasta ruža .
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2012 u 00:37
sve najbolje ti želim
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2012 u 15:03
ma super su mi te kameneprirodne "žardinjere" - odlična ideja i još bolja izvedba ClapThumbs%20Up
a ovaj dogovor oko cikasica je jako dobro osmišljen i nadam se da će upaliti Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2012 u 19:57
Otok ruže su ti woow!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2012 u 21:44
Vidi se da ružama paše osvježenje, prekrasne su ti.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 11:02
 Prekrasne ružice, hvala bogu da je konačno malo to sunce jenjalo, pa je sad sve polako počelo uživati ... Još sad nek nam jesen bude duuuga, topla i lijepa...

smile113
belica,zagreb
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 11:17
 Što reći, a da ne zvuči kao otrcana fraza!!!
 Što izdvojiti, kad je sve  tako lijepo!!!
 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 21:42
Svaka čast na suhozidu! A tvoji pitari ko kameleoni. Nema šanse da ih vidiš. Stazica sa sukulentima je predivna.
Sutra je novi dan.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 09:10
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:



PS tebii Lantani je zajedničko da svaka od vas ima brata jel tvoj brat neoženjen, pa mogao bi doći u obzir kao kandidat za udaju u Primorje


Zakasnila si Mari, ništa od ovog biznisa LOL
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 09:12
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Užitak je gledati tvoje slike i čitati tvoje postove !!  Ali čitavši tvoje postove (bratov podvig s cikasicama) prisjetim se svojih neuspjeha !!  Jutros sam pipala svoje cikasice, (naučila od malog kaktusa ) jer izgledaju polumrtvo, i u jednu su mi upali prsti, mekana kao zrela smokva !! Jel ostao koji gomoljić na velikoj cikasici, neću i ne mogu odustati od njih !!

smile219

A ruže su nagrada za sav tvoj trud !!  Prelije su ti !!


Posadili smo 20 gomolja, 14 ih ima lišće. To su bratove, nisu moje. Ne znam da li je sve podijelio, možda nešto nađem i za tebe.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 09:14
Hvala vam svima na posjeti i lijepim riječima. Nakon žege i suše, palo je i nešto kiše, vrt je ipak malo oživio, ponovno nešto cvjeta.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 11:39
Valjda je naka telepatija, jučer sam bila u tvom vrtu(bila sam i prije ali ne od početka jer sam relativno kratko na forumu) i stigla do 110 stranice večeras slijedi nastavak zelim ga vidjeti od stvaranja do danas. Ono što sam vidjela oduševilo me jer sam i ja rođena otočanka pa znam što je kamen koji inače mene oduševljava. Da podvučem viđeno me oduševilo (2008-2009 g.) a napose opaske sina i one vrećice na štipalicama .Wink Uh moram pohvaliti i mamin vrt iz tog razdoblja.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 14:00
Aralija, hvala ti, stvarno si si dala truda.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 14:40
Evo još malo slika mojih gromača.

Najprije jedna slika kako je to izgledalo prije.



Sada je sve drugačije, naravno da nije savršeno, ali je sve mojih ruku djelo, u svakojm slučaju barem je urednije nego prije.



Još mi ni sada nije jasno gdje je zapravo bilo sve to silno kamenje, ali trebalo ga je ili nekako posložiti ili odvesti.

Već sam vam rekla da je sve počelo s namjerom da nekako smjestim svoje sukulente i oslobodim dvorište. Ovo je bio početak.

 

A onda je slijedio nastavak







Malo, pomalo, došla je na red i crnika, obrasla u drač i travu







Malo sam ukrasila otpiljenu suhu granu, stakalca se baš lijepo presijavaju na suncu



Nekuda se mora i hodati



Pogled s brda prema susjedima



I to ja za sad to



Ali tu nije kraj, ima još toga što treba urediti



I baš se veselim, jer danas stiže zemlja, pa kreće i "pošumljavanje krša".


Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 14:47

Ti si stvarno neumorna, ali nemoj pretjerati - čuvaj zdravlje i kičmu !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 15:06
...kada samo pomsilim da si gotovo svaki kamen imala u rukama...svaka ti čast, predivno si uredilaClapClapClap
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 16:59
smile57
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 17:54
smile169     Prelijepo !!  Otok, sve više i više ti se divim !!  Iz svakog kamena koji si imala u rukama, iz svakog kalića koji si stavila da uljepša kamenje, iz svakog pedlja novo napravljenog suhozida  izvire samo more ljubavi prema svemu što te okružuje, ljubav prema životu !!  Draga moja, blagoslovljene ti bile ruke !!  
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 17:59
smile141Otok, ogroman posao, super osmišljen...ti si superžena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 358359360361362 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.