Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 58>
Korisnik
Poruka
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 11:43
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hvala koka, jako mi je to sada lijepo i bas mi je ok za delati
 
sam da prijavim moj drugi pokusaj izljevanja u kalup je neuspio , pa fakat sam g l u p a
 
ajd probaj i treci put
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 11:50
predobro......kutijica ispala unikatna....svidja mi se kao i sve ostalo sto radis....ti si najposebnija u izradi imas samo svoj stil, bravo smile128
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 12:02
hvala....hvala....no napominjem dobar instrutor je tu istosmile72
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 12:03
MA ANĐELEK TI JA BAŠ MRAKIĆ
ma nemrem vjerovat da ti je neuspio pokušao kalupiranja, mi kada radimo sa kalupima ne mjerimo omjer vode i gipsa nego jednostavno zamutiš da ti bude onako neznam kak bi ti rekla gušće od mase za palačinke ( e sad je problem kolko je kod tebe gusta masa za palačinke) onak da ti bude bogata smjesa, a opet dovoljna rijetka da je baciš u kalup, uglavom treba ti biti dosta gusta smjesa ne vodena
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 12:04
e onak nešto kao struktur pasta, možda mrvicu rjeđa
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 12:06
ma luda sam, opet je valjda bilo preriojetko,joj poludim vise, potrosila sam cijelu kutiju one smijese kaj je laksa od gipsa...grrrrrrr  danas probam opet...joj kak sam bijesnaaaaaaaaa
 
andjelak je na jednom okviru iz antikvara s kojeg sam pocupala neko granje i svakaj, bio je zguljen, psam akril prvo deblji, pa papir angeleka pa dvokomponentni lak, a da i kontur prije, a raspukline sam radila s uljanom i sa zlatnim prahom..to je za moju anu-frendicu
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 12:15
super je anđelek!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 12:18
fala lepa koka i moj je favorit
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 12:20
Jassi ovo na anđeleku nije sotille..već onaj drugi, zar ne?
Vidim da su pukotine puno jače
Jako lijepo.... i tebe je primila manija 2K...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 12:33
je mila, i sjetila sam te se kad mi je uljana usla jako u pukotine lica, pa je bilo i mamu i tatu spasavanje sa zlatnim prahom i krpisom i uspjela sam spasiti i svidja mi se
 
hvala majko hippy, zaista pohvala tvoja mi znaci puno puno...hehehe manija je svakak, i sve je kak si rekla...hehehe....neg kakWink
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2009 u 14:07
pa ti si ženo na mlazni pogon, ne stignem ni zapamtiti kaj si sve probala uraditi, otkrij nam tajnu kako ti je uspujelo dan produljiti na 100 sati?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2009 u 23:34
heheeh trudim se.....nekak, jedva, nego napravila sam 20-tak slika na platnu i na paspartu kartonima kao poklon malim uzvanicima na rockasu mog sina-naime sutra ima 4 godine !!!!!smile84,ali slavimo drugu nedjelju, napravila sam dve boce, jedan okvir i jedni krasnu vilu na panju...i zaboravila citac kartice u u redu----glupa sam ko tocak, dakle dok ne dojdem do ureda nikaj od slikaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 00:13
hihihihihi, ja sve vidla uživo!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 09:46
Sretno porođenje i sretan ročkas malom princu (nikada mi neće biti jasno zašto klinci slave a mi smo se mučile, kaj ne!)
Evo tebi draga moja jedan veeeeliki zagrljajHugi još veća pusasmile78
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 11:49
Sretan rođendan tvom prvorođenom i neka ga čuvaju svi anđeli   
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 12:13

sinčiću sretan rođendan Smile

Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 12:21
pusa toniju!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 14:42
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

hihihihihi, ja sve vidla uživo!!


i ja bum..al u nedelju

Malom Tončeku budem u živo čestitala ročkas...ali zato želim MAMI JASSI ovako JAVNO čestitaTi na svemu kaj je napravila za svog malog slavljenika ....a znajući i kaj sve ostalo radi za njega.... JASSI, TI SI ZA MENE MAMA GODINE    
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 20:53
cure svima hvala na zeljama,puno hvala...zaista.....
hippy...ma kaj da ti velim, hvala na rijecima, nakon ovog svega danas- HVALA, malo mi treba moralne odrske....veselim se nedjelji jakoooooooooooooooooooooooo
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 21:15
jassi...najboljoj i najvrijednijom mamy, velika pusa, na danasnji dan mukom izmucena mamycasmile79, tonceku i dalje puno ljubavi smile86
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.