Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 79>
Korisnik
Poruka
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 07:40
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

ovaj tanjur je poklon sestri za rođendan



 
Nemam riječismile39smile39smile39
meni je super u životu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 08:30
Čekamo to tvoje "baš mi nekako ne ide"... uzet ću slobodan vikend da naparim oči na tvojim novim radovima!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 09:28
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Čekamo to tvoje "baš mi nekako ne ide"... uzet ću slobodan vikend da naparim oči na tvojim novim radovima!


ha ha ha pusa
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 09:31
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

za sada sam sa tanjurima gotova, dok me opet ne ulovi. Sad nešto smišljam ali baš mi nešto ne ide.
 
A ne može uvijek ići, meni ne ide po dva-tri dana a onda me nešto uhvati i počnem tri rada odjednom raditi, jedno bojam, drugo šmirglam, na trećem lijepim...E onda sam sama sebi ko luda...
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 12:06
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

za sada sam sa tanjurima gotova, dok me opet ne ulovi. Sad nešto smišljam ali baš mi nešto ne ide.

 

A ne može uvijek ići, meni ne ide po dva-tri dana a onda me nešto uhvati i počnem tri rada odjednom raditi, jedno bojam, drugo šmirglam, na trećem lijepim...E onda sam sama sebi ko luda...

ili nešto počneš pa to radiš danas, pa drugi dio za 5 dana pa opet pauza od tjedan dana - tako nešto upravo mi se događa
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 20:53
mogu li ja biti malo tvoja sestra? ovaj me je tanjur baš oduševio!!! bravo!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 22:34
dogovorit ćemo se, bit će nas puno i jako jako veselo            
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 22:52
Čipkasti tanjur je predivan. Zarazila si i mene. Danas sam si u Ofertisimi kupila jednog da probam! Obratim se za savjet ako zatreba. Wink

P.S. Cure, ja sam joj sestra!!! LOL
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 23:09
Krenili tebe ovi pjati, ne zna se koji je bolji. smile55
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:58
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:


Čipkasti tanjur je predivan. Zarazila si i mene. Danas sam si u Ofertisimi kupila jednog da probam! Obratim se za savjet ako zatreba. [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />P.S. Cure, ja sam joj sestra!!! [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


čekamo vikend - uradak
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 13:00
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Krenili tebe ovi pjati, ne zna se koji je bolji. [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot112.gif" height="66" width="66" align="absmiddle" alt="smile55" />


e moja dori, taman krenuli ali nema više ovih tanjura. Sad čekam četvrtaste da se pojave negdje, ali gdje???????????
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 16:14
Četvrtastih tanjura (kao kod anđelke na slikama) po 8 kn ima u Ofertisimi u Zapruđu! Ja ih tržila! Wink
Javi ako treba da ti ih donesem i koliko komada!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 16:11
hvala , pogledat ću i u Tratinskoj mada ne vjerujem da ih u tom malom dućanu imaju
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 17:01
radovi više nego odlični, a ovaj tanjur za "sestru" uh nema te ocijene koja bi odgovarala za ovakav tanjur. smile120
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 17:48
Bome Gogsi, od kad me nema više tako često ti si se zaista raspištoljila, ajme svega lijepoga su vidjele moje oke, majstorice stakla, sve ti je više nego slatko....
http://www.ljeto.info
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 20:22
krasni tanjuri Star
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 12:49
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

krasni tanjuri [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley10.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Star" />


hvala Duda, a što je s tobom ? - samo škicaš
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 15:10
kaj se tiče tanjura rekla sam da bi mi bilo žao išta stavljat u njih,a na zidovima više nema mjesta tako da njih ne radimWink..sad trenutno se zabavljam pripremom apartmana jer sa lavom sve tri puta traje duže ili je neizvedivo..trenutno pokušavam nešto sama smisliti da pored ulaza na zidu mi je ružna glupa kutija sa osiguračima od elektre, pa sam ju mislila nečim kamuflirati ,kad završim stavim ju po moji hobiji ..pozdrav..a škicam kad lave ne gleda jer oće i ona tipkati
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 17:34
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

kaj se tiče tanjura rekla sam da bi mi bilo žao išta stavljat u njih,a na zidovima više nema mjesta tako da njih ne radim[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />..sad trenutno se zabavljam pripremom apartmana jer sa lavom sve tri puta traje duže ili je neizvedivo..trenutno pokušavam nešto sama smisliti da pored ulaza na zidu mi je ružna glupa kutija sa osiguračima od elektre, pa sam ju mislila nečim kamuflirati ,kad završim stavim ju po moji hobiji ..pozdrav..a škicam kad lave ne gleda jer oće i ona tipkati


zašto pod hobi, pa to možeš staviti i na svoju temu. Kad si spomenula kutiju sa strujom meni je pala ne pamet neka slika sa zmijom ha ha, kao ne diraj - opasno po život.A što se tiče apartmana jel to znači već sezona počinje s Uskrsom? ili dolaziš kući (mislim u Zagreb)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 19:11
to je drvena i keramička ploča i to ništa nije u decoupagu..gotova sam sa "krinkom"..samo trebam probušit zid za vide ..meni je na kraju ok bar se ne vidi glupa siva kutija..dolazim tek za Božić..i imaš pravo  sezona mi pomalo počinje sa Uskrsom... juupiii
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 79>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.