Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Galerija bake Tatjane
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Galerija bake Tatjane

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 85>
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 08:47
zahvaljujem se na posjeti i lijepim pohvalama.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 17:48
Kao što reče maslina-ove "isfurane" ruže, ili su božuri...nikad nisam načistu šta je ono
Dobro su smješteni na ovom tanjuru.
Ja, inače, rastvorim tu salvetu, ..ona me zbuni...pa je ostavim za drugu neku prigodu - "pametniji" popušta
Svidio mi se posebno ovaj zadnji tanjur s amarilisom...uff, nisam valjda opet falila vrstu cvića
Je slika mutna, al nazirem ja da je to nešto dobro
E Tatjana, Tatjana...trebaš od mene učit spretnost fotografije i prezentacije, e!
.....vezano za ovu zadnju rečenicu...jel danas sigurno 1.april?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 19:52
Da Mare je 1 april, ali ipak ne slikam dobro. A na tanjuru su amarilisi i već je otišao, i imala sam samo jednu saalvetu za tanjur i stakleni tanjur i ode.
Hvala ti na posjetu i lijepim riječima za moje radova makar bila loša slika.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 13:28

Tatjana, lijepi radovi A SLIKE SVAKAKO LJEPŠE OD MOJIH (ja ih još nemam). A kad ih pošaljem ja ću preuzeti ulogu najgorih tako da nitko neće imati dileme ha, ha smile157

Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 20:54
joj ruze ruze i amarelise m oja slabost
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 08:38
Tanja hvala na komentaru, a ako naidjkem na amarilise
i mislim da sam tio nešto poslala s ružama, ako ne
javi klupiti ću i poslati.
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 10:58
radovi su dobri,...
probaj slikati bez blica na dnevnom svjetlu ili vani dok je sunčano.. bolje će ispasti
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 01:08
Sviđaju mi se tvoje kutije,ali najviše mi se dopao onaj tanjur na stalku. božanstven mi jeThumbs%20Up i molim te, gdje si nabavila stalak za tanjur?
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 10:25
smile89
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 14:51
Stalak sam kupila u fertisimi, ali ih već dugo nemaju.
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 08:15
Bako napokon mi sttiglo blago u ruke,koje si mi poslala, puno puno puno hvala,puno pozdrava i pusa od nas samo nastavi sa ekstra super radovima!!!
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 16:42

Draga Tatjana, puno hvala za salvete, brzo ozdravi. Pisala sam opširnu privatnu poruku, ali mi ne prolazi, neznam zašto. Vjerujem da svi nestrpljivo očekujemo nove radove - nedostaju nam! Pozdrav!

Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 19:35
Draga Tanja, nadam se da si bolje jer nam nedostaju tvoji radovi.
Konačno sam dobila tvoju pošiljku ( bila sam van Zg), nažalost zečeki će čekati slijedeći Uskrs, ali sve ostalo je odlično.
Kako radiš onu zgodnu zdjelicu?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 14:42
radovi su predivni. kutijice sa 21stranice sa đurđicama i ružama su prekrasne! unazad dvije stranice oni tanjuri su savršeni,motivi koje još kod nikog nisam vidila...prekrasno! gdje uzimate salvete sa velikim crvenim amarilisima?
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 00:03
Ruže
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 13:20
Jao, gospodjo Tatjana ... kako Vi divne radove imate Sve je tako precizno i pedantno uradjeno, nemam rijeci, doista. Radovi s ruzama su bozanstveni, bas imate krasan osjecaj za kompoziciju!
Love is all you need!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 20:52
Curice moje najljepša hvala, ali nedostaje mi inspiracija
za nešto napraviti.Moram prvo urediti stan jer izgleda
kao da Huni i Avari bili u posjetu.
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 22:05
Ja se ovde nagledah lepote!Thumbs%20Up

Bravo, Tatjanasmile78
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
color034 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 22 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 126
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje color034 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 22:00
sve mi je super neznam šta bi izdvojila bravo baka tatjanasmile73
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 07:13
kod mene su i Tatari bili, ali kad sve sredimo idemo na kavicu (a tek NB????).Požurimo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.