Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sarita - upoznavanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sarita - upoznavanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 172>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 17:21
nema me neko vrijeme, a kod tebe eksplozija radova!
jedan ljepši od drugih.
ona solnica za svaki dan kako ti kažeš mi je predivna u svojoj jednostavnosti, a opet je sve tamo gdje treba biti. Izbor motiva također odličan.

stol sa đurđicama opet odličan, đurđice posložene ritmički u krug i taman ima mjesta da se u sredinu stavi vaza sa cvijećem ili nešto drugo.

kutijica za unuku od prijateljice isto divna, izbor motiva odličan, nisam još vidjela atakvu salvetu, ali vjerujem da joj svi sad zavide na kutijici.

motivi na zadnjoj kutijici i albumiću za slike su mi prekrasni i kao i sve ostalo odlično si to napravila, ali si me prevarila jer sam mislila da je onaj novčanik mali za sitniš, kad ono albumić za slikice.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 21:48
ovaj drzac za olovke sam sebi poklonila.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 22:40
Pa i neka si, zašto uvijek lijepe stvari poklanjati drugima. Baš će biti ukras na stolu
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 23:23
Stvarno lipo sarita-kad su se meni svidili veliki cvjetovi...eeeee, to je onda stvarno nešto super.
Jako mi se sviđa osnovna boja...u kombinaciji sa svim ostalim, naravno!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 01:07
 Love%20You ....mmmmm, jako lijepo, odlična kompozicija motiva i boja, a sam oblik silno zanimljiv i neobičan, podsjeća me na jednu malu zipku za bebe koju sam davno, davno imala....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 15:21
Sve lijepo uklopljeno,bravo moja draga.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 19:09
ova salveta pruza jako puno mogucnosti pa sam je evo iskoristila za korice kucnog tel.imenika.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 19:13
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 19:29
jako sam u zaostatku u tvojoj galeriji......i mada vas sve krajičkom oka pratim u friško ne stignem pojedinačno napisati po par riječi....
ovaj rokovnik ti je predobarsmile58.......ta salveta mi je baš onako nekako profinjena i savršeno si ju smjestila na rokovniksmile71.......ukrast ću ti ideju,časna pionirskaWink.......
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 22:47
rokovnik je vrlo elegantan i djeluje tajanstveno, mora da je pun tajni
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 15:55
Dok sam bila na GO bila si jako marljiva, radovi su ti fantasticni, kao i uvijek, bravo smile169
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 14:28
drage moje hvala puno na pohvalama.smile78
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 14:30
sutra odose,pa sam pozurila da vam ih pokazem
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 16:07
joj sarice što su ti medeni poslužavnici, mimozice su baš bajkovitesmile79
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 19:08
opet sam iznenađena hrpom prekrasnih radova,
držač za olovke mi je odličan izbor motiva i boja sve se zajendo stopilo u jednu prekrasnu cjelinu.

rokovnik predivan i slažem se s nadom, kao da je pogodila moje misli pomalo mistično i tajanstveno djeluje.

a poslužavnici u istom odličnom revijalnom tonu, odlični.
možda da je malo manji leptirić u uglu bilo bi mi bolje, ali i ovako je sve odlično.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 21:54
Vidjela sam ovu salvetu i odmah sam pomislila da bi bila dobra za neki rokovnik ili tako nešto, baš kao što si ti napravila.

Tacne krasne, meni je ipak malkice ljepša ona sa ružicama.
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 00:10
Savrsen je rokovnik! a bas sam se mislila s cim da presvucem jedan svoj gadni rokovnik..A reci mi jesi podlogu ispod salvete premazala bijelim akrilom?I preko si stavila lak da se ne guli?
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 08:46
drage moje,hvala na posjeti i komentarimaHeart Massho,radila sam upravo tako kako si napisala.Kad uredis rokovnok pokazi nam.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 15:04
kompletic za ulje i ocat.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 15:13
jako volim mimoze,sve da prije par dana sam ih imala u vazi.....istina bile su već suhe ali i tkve su mi lijepe......jalo si lijepo sredila tacne,posebno ovu s mimozama.....smile89
a bočice su preslatke,pravi mini šećersmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 172>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.