Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 43>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 21:50
Lijepe slike Ivančice i ne mora uvijek biti cvijeće Wink
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 09:27
Ja volim "snježne"slike,ali isto iz topline svoga doma,a kod mene puše bura brrrrr.........smile65
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 10:03
Ivna, i Sljeme je jučer tako izgledalo, šteta što ga nisam slikala...
 
A tebe nije briga što će snijeg uskoro i tvoj vrt zabijeliti, ti si kupila dovoljno drva za grijanje...koliko ono metara? 20? smile167
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 10:33
Otkad nisam bila u tvom vrtu ...opet sam se divila pasiflori,predivna je
a one zadnje slike su divne,ne radujem se snjegu ali vise ga volim od kise i blata.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 20:33
Nasmijali su me komentari na ovaj (pre)rani snijeg...Uglavnom svi smo se složili da ga je lijepo (meni osobno ni tad Wink) gledati jedino kroz prozor, odatle je i slikano LOL...
Kao što sam već i rekla vani baš i nemam što slikati, danas su poslijednje dalije izvađene iz zemlje, još moram neko grmlje zaštiti i to je to, nije baš lijep pogled po mom vrtu...Većinu toga sam unijela, nešto više u kuću a manje u podrum...Ove godine malo eksperimentiram tako da mi je kuća krcata biljem (većinom stubište).Evo malo slikica, samo da steknete dojam kako to izgleda Wink .

nerinu sam unijela u kuću misleći, e sad je gotova, ali jok, cvijeta i dalje Big%20smile, jedino što sam ju se načekala






s ovom bijelom mirticom me muž neki dan iznenadio


a donio mi i ovo


moj projekt stablašice lantane ne cvate više narančasto već crveeeeno


jedan od mojih abutilčeka


pun je pupića


sjećate se roštilja Wink, čist se dobro osjećaju biljčice i unutra


morala sam i ove mališane negdje smjestiti


gornji dio hodnika


pa malo donji dio


ima cveteka i na srednjem podestu ali ipak nešto manje LOL


ovako izgleda astericus koji mi je cijelo ljeto prekrasno cvao


možda bi joj trebalo šišanje Wink, ha?


I to je to zasad smile184!

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 23:00
Prekrasan terapijski kutak, na kraju šetnje sam se malo  
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 23:01
smile227 koliko spremljenih cvijetova ,prava ljepota smile64
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 00:22
Bila sam ti u posjeti ! Ako se ne varam , malo se vidi i ona stolica koju si "obradila" ! Cvijece i sve ostalo je prekrasno ! Sad sam se nagledala i Ivancice pa idem malo dallje ......    smile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 01:12
Predivne biljčicesmile99

Pa dobro di živiš Ivna, kad je tu već snijeg. I koja je to nadmorska visina?smilie_girl_094.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 08:56
brrrrrrr, nevolim snijeg ni na kompu vidjeti, brrrrrr odma mi je zima!zar je već pao snijeg, strašnoThumbs%20Down najglavnije je da si ti pospremila cvijeće na sigurno, imaš jedan cvijet koji je moja tiha patnja, naime šarenolisna begonija na srednjem podestu, ja sam je imala godinama ali mi je usahla sad više neznam ni zašto ali više nikada nisam naišla na nju, prelijepa ti je  razgovarati ćemo na proljeće o njojClap
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 09:00
Gornji dio hodnika me oduševio. Koja gužva!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 09:18
gužvaaaaaaaaaaaaa Big%20smile ooo znam kako ti je LOL samo ja imam manje mjesta pa je frkovito LOL
opet moram pohvaliti lavandu stablašicu jer mi je baš simpa Thumbs%20Up
astericus može i vani ostati jel daaa? reci da može LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 15:15
Moon, hvala na posjeti smile78,
Anči, to je otprilike polovica spremljenih cveteka, ostali su u podrumu i ostalim prostorijama Wink,
Gute, hvala na posjeti Heart! Da, imaš pravo to je ta stolica (cijela se vidi u mom dnevniku Wink),
Šmrckice, ja živim podno gore Ivančice, nije to velka gora al eto zabijelila se Confused, za mene svakako prerano Wacko...
Antonija,tiha patnja ti na proljeće više neće biti patnja već radost, pobrinit ćemo se već nekako Wink.
Semira , meni gužva zna često biti frutrirajuća LOL...
Konte, frkovito je i kod mene, vjeruj ,ali te dijelove ne slikam Approve, astericus može ostati vani ali kod Lantane Wink smile96!
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 15:34
prekrašno! biljke zimuju s puno ljubavi,vidi se to! ClapClapClap za tebe!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 16:52
Krasna ti je džungla , moja lavanda stablašica se ovog ljeta uništila Cry!
smile78
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 16:55
smile64
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:15
U kući prepuno i u roštilju je stiskavica,baš su se lipo razrasle,a lavanda je postala prava rokericaWink
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:23
Lijepe si darove od muža dobila Clap. vidim da si se dobro pripremila za zimu, čak si i maslinu u kuću spremila, moji u VŽ je imaju vani, mora biti na južnoj strani i u zavjetrini, prošle zime su se malo grane smrzle, ali su te grane porezali i opet je potjerala nove. Samo da znaš kad postane prevelika WinkLOL
život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:30
Da li su ti u gornjem dijelu hodnika na slikici u tri tegle ruselije, ono ogromno zeleno, ako je ,majko mila, daj mi probaj zapelcati,ako imaš volje za pelcanje, ili ako imaš meko srce  smile86 jer moje se zapalilo i na njih a ama baš nigdje ih nisam vidjela za kupiti!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:38
Draga Ivna , hvala na putokazu , idem odmah potraziti stolicu ! Ti si na kavici s tolikim odusevljenjem pricala o njoj , da ju ja moram vidjeti u cjelini !   smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.