Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 89>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 20:18

OBAVIJEST

pripremila sam pakete sa salvetama za slanje za:
1. SUNCERI
2.NINOCHKA
3.KACHA
 
SALJEM PREKO FIRME-DAKLE PREPORUCENO,AKO NISTE KUCI OSTAVITI CE VAM PAPIR POSTAR
 
ZA BUBAMARU SAM UZELA
 
ZA PROLJECE KUHAM KAVU U SUBOTU
 
HIPPY CEKAM DA MI JAVI ADRESU ZA SLANJE
 
POSLANE JUCER SALVETE SU ISLE ISTO PREPORUKOM. MOLIM PODIZITE SALVETICE DA SE NE VRACAJU.
 
PROSIM LEPO POVRATNU INFORMACJU KADA STIGNU
 
AKO JE MENI NETKO SLAO OBAVIJESTAVAM DA DO DANAS NISAM DOBILA
 
ETO OVO PISEM VELIKIM SLOVIMA DA SE LAKO NAJDETE VI KOJI PRIMATE I AKO SAM KOJI POST PRESKOCILA JAVITE SE, NIJE NAMIJERNO, PUNO VAS JE.
PREPORUKOM SALJEM JER JE PUNO SALVETA PO SVAKOJ KOVERTI I STRAH ME JE
 
SUSEDU IZ DUGAVA ISTO TAKO OCEKUJEM Z APREGLED SALVETA
 
 
SVE VAS VOLI URLAVICA JASSI!!!!!
 
ajmo sad ostali salvete na gotovs!!!!!!!!!!!
 
smile115
 
smile78smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 20:25
Jassi... moje salvetice bi ti trebale stići sutra!!Smile
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 21:22
cim dojdu ja ti javim draga-hvala tismile58
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 21:56
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Kaća ako je ostalo još nešto ovih salveta sa ružama molim te ostavi mi šaljem ti pp!!!
hvala
 

posalji adresu na pp,hoces sve sa ruzama ili samo određene...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 22:04
jao krivo sam ti ime napisala....sorry kaćaEmbarrassed
neg ne znam koliko sam ti ja ruza narucila, no dodaj ak sam kaj preskocila....sad sam nasla kutiju s okvirima i mam ih vidim u ruzama....isusek ja opce ne spavam viseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....sam lijepim i farbam...i dete vodim u vrtic i delam...i zderem ,,,,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 22:27
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ok,ostavi mi adresu na PPWink


Shashka, sorry, orhideju i tri anđelice ne trebaš...anđelice sam dobila danas ( zaboravih ) a orhideju pusti za druge... smile219.Imala sam goste pa sam bila nesuvisla...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 22:30
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


















Kaća, jesi li mi već zaljepila kovertu??? Ako nisi daj mi dodaj, prvu i četvrtu ružu i one tulipane, koje god imaš...Tulipane voli moja majka pa ću joj napraviti za rođkas nešto...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 23:54
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

jao krivo sam ti ime napisala....sorry kaćaEmbarrassed
neg ne znam koliko sam ti ja ruza narucila, no dodaj ak sam kaj preskocila....sad sam nasla kutiju s okvirima i mam ih vidim u ruzama....isusek ja opce ne spavam viseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....sam lijepim i farbam...i dete vodim u vrtic i delam...i zderem ,,,,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dodala sam ti zute i roze ruze,sad imas sve cetiri.ruzice sa salica su zgodne za okvirice,ja san ih stavljala na vjesalice i skroz je zgodno ispalo.ti ces se draga skroz iscrpit,molaj malo...Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 23:57
sunce prvu sam ti vec spremila,bila je na spisku,cetvrta i obje sa tulipanima dodaneSmile
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 09:17
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

sunce prvu sam ti vec spremila,bila je na spisku,cetvrta i obje sa tulipanima dodaneSmile


smile79 ma suuuuper!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 10:00
jassi - ja sam ti susjeda - Ninochka!!! ne moras slati salvete :) doci cu po njih :) hihihi :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 10:56
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Pardon Shasha, predzadnju i zadnju?


Imam ti ja ovu predzadnju a možda i zadnju [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
Moram provjeriti doma....ionako sam ti obaćala đoranje [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />


Evo provjereno....IMAM IH DOMA
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 11:00
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Pardon Shasha, predzadnju i zadnju?


Imam ti ja ovu predzadnju a možda i zadnju [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
Moram provjeriti doma....ionako sam ti obaćala đoranje [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />


Evo provjereno....IMAM IH DOMA


Čuj, daj mi nint, o kojim se salvetama radi da sjedim više za kompom...toliko sam ih dobila ove dane i naručene i donacije od cura da sam se pogubila...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 11:01
falaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 11:26
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Pardon Shasha, predzadnju i zadnju?


Imam ti ja ovu predzadnju a možda i zadnju [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
Moram provjeriti doma....ionako sam ti obaćala đoranje [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />


Evo provjereno....IMAM IH DOMA [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />
Čuj, daj mi nint, o kojim se salvetama radi da sjedim više za kompom...toliko sam ih dobila ove dane i naručene i donacije od cura da sam se pogubila...


Ma to su one dvije kaj si rekla Shashi da bi htjela....evo ti link

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1202&PN=35

Danas ću ti poslati slikice svojih pa si još izaberi kaj hoćeš
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 11:32
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Pardon Shasha, predzadnju i zadnju?


Imam ti ja ovu predzadnju a možda i zadnju [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
Moram provjeriti doma....ionako sam ti obaćala đoranje [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />


Evo provjereno....IMAM IH DOMA [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />
Čuj, daj mi nint, o kojim se salvetama radi da sjedim više za kompom...toliko sam ih dobila ove dane i naručene i donacije od cura da sam se pogubila...


Ma to su one dvije kaj si rekla Shashi da bi htjela....evo ti link

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1202&PN=35

Danas ću ti poslati slikice svojih pa si još izaberi kaj hoćeš


Ahaaa, super su mi, jedva čekam da mi pošalješ ostale...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:01
ti mama sunce stigle salvete i stigle od AA- falaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:13
Jassi.. baš sam se nasmijala.. nema veze ja sam se prepoznala u AA!!Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:22
joj znas da se vec pomalo gubim....drago mi je kaj si se nasmijala...to volim kad ljude nasmijavam .... kiss kiss AA
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 12:40
Pozdrav tete!
Evo ja sam nova ovdje na forumu a i u ovoj prdivnoj tehnici. Pratim vas vec neko vrijeme pa vam se odlucih i pridruziti. I ja sam spretna sa svojim prsticima i radim svasta pomalo a sad sam se odlucila isporobati i u ovoj tehnici. Do sada sam radila sa papirom, kartonom, staklom i radila svasta pomalo - uglavnom sam sve poklonila a sta imam cu uslikati pa staviti slike. U zadnje vrijeme sam slabo radila zbog manjka vremena no sada krecem u nove pobjede :D . Iz Splita sam, kod mene ima euroshop - bas idem za sat vremena tamo pa cu vam javiti ima li sto staklarije i ostalih interesantnih stvarcica pa za ubuduce bude li kome sto trebalo, lako cemo se dogovoriti. Takodjer imam i prijedlog za salvete - bas sam vidjela u metroa su trenutno na akciji - 20 komada/12ak kn - bozicni motivi , ima ih brdo. MIslim da cu sutra /prekosutra i tamo ici, nakupovat cu ih pa sto bude viska javit cu vam.
E sad, par pitanja sto imam vezano za samu tehniku, nadam se da cete mi pomoci.
1. Moze li se korisititi obicno ljepilo (npr. uhu ili slicno) ili bas mora biti posebno ljepilo za decoupage?
2. Kada se radi na staklu , konkretno na tajnurima, mogu li se ti tanjuri prati tj. kako ih odrzavate? Jasno mi je da se lakiraju i time zastite ali eto ipak pitam :D

Za sada toliko,  pozdrav svima :D
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.