Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 48>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:37
Hvala ti rosa Tongue... recimo da mi nedostaje par imena Embarrassed Embarrassed..ako znate kako se zovu,molim vas napisite Tongue Tongue!! 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 22:15
Lijepo cvijeće Dzo Clap, znala sam da ćeš i u novom dvorištu napraviti mali cvjetni vrt, ono sivo je jako agresivno u vrtu, širi se ko ludo i sve guši oko sebe, ako staviš u vrt, ograniči ga kamenjem ili nečim, iako i to sve preraste.
život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 22:27
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Lijepo cvijeće Dzo Clap, znala sam da ćeš i u novom dvorištu napraviti mali cvjetni vrt, ono sivo je jako agresivno u vrtu, širi se ko ludo i sve guši oko sebe, ako staviš u vrt, ograniči ga kamenjem ili nečim, iako i to sve preraste.

 

Hm,zanimljivo...mozda je onda bolje da ga ostavim u saksiji...mada bi mi dobro dosao u jednom dijelu vrta ali ako je tako tesko zaustaviti ga razmislit cu dva puta prije nesgo sto ga presadim Tongue!! Hvala ti najljepsa!! A ima tu jos par novosti ali trebam prebaciti slike..drugi put..Wink..laku noc draga moja!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 20:32
Kupila sam ih prosle godine i samo jedan nije prezivio hladnu zimu Smile..





Bilo je vise vrsta Erice,ali su propale..tako da sam ih povadila i na njihovo mjesto posijala ostalo cvijece ali slike od jedne koja je ostala Wink



Jasmin bas lijepo napreduje..ni ove godine nije procvjetao..inace cvijeta u o ovom periodu ali izgleda da mu treba 2 godine da bi se pojavio i cvijet..



Sve zaboravim kako se zove..



Ovaj je stigao iz planine Wink



Kaktusi Big%20smile











Prezivio je zimu i sad izbacuje nove listice Tongue



I da ne zaboravim Big%20smile







Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 20:39
Onaj crveni pakujac je prekrasan,a i sve ostalo cvijeće,a i smile71kaktusi su divni.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 21:29
uh,uh,uh neznam šta ću prije gledati,prekrasno,i ja sam prošle jeseni kupila 5-6 erica misleći da je to vrijesak i sve sem jedne su se smrzle,naravno to sam tek pročitala na forumu da je mala razlika između te dvije biljke ali da erica ne podnosi hladnoću
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 22:03
Hebe su baš super, a što ti je ovo...

život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 22:18
Pa draga moja koliko mali bebica ima taj tvoj kaktussmile39-neka neka -vidjećemo se mi uskoro smile144
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 00:05
Predivne biljčice
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 11:45
prekrasno draga, šteta što si bacila erice, mogla si ih samo lijepo pošišati,
bile bi presretne i lijepo se razrasle i oporavile.
I mene zanima ona biljka kao i Lantanu, zaista je neobično lijepa.
lijepi pozdrav
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 12:02
biljke "s planine" su lijepe i zahvalne,za vrt i za u tegle
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 12:26
Dzomba prošetala sam tvojim vrtom,sve je prekrasnoThumbs%20UpPrimjetila sam da imaš zavidan broj i vrsta kaktusa i sukulenti i sve je lipše od lipšegEmbarrassedZa tvoje cviće jedan velikismile55
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 18:28
Dzoi, nisam bila neko vrijeme kod tebe, a znam da tvoje novosti ne smijem propustiti, kaktusi i sukulenti pravi su ljepotani.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 21:18
Thumbs%20UpClapClapClapZa sve!Big%20smile
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 22:00
@Lantana...vjeruj mi da evo vec 2 dana trazim po knjigama ime ove biljke....negdje sam vidjela i sad nemogu da se sjetim gdje Smile...prosle godine u oktobru mjesecu je i cvjetala,sitni bijeli cvijetici Smile!!

@Niho..samo zapisuj ljepoto,tu sam Tongue!!

@Smrcko...hvala ti na posjeti Big%20smile !!

@Retriver Sara...eh draga moja da sam znala nebi ih vadila ali eto i danas sam nesto naucila Big%20smile ali na mjestu gdje su bile erice,trebalo bi izrasti prelijepo cvijece(sjeme je od Iris Tongue)!!A javim vam za ime cvijeta!!

@Mari,5510...u planini sam cesto ali ovdje su biljke zasticene tako da samo "ponekad" Embarrassed nesto zaluta i u mom dvoristu Tongue!!

@Mira 021... Drago mi je da ti se svidjaju moji kaktusi Big%20smile..kao sto si i sama vidjela,oni su mi najdrazi Wink !!

@Trisa...ah draga moja,moje cvijece te voli vidjeti ovdje i zato moras cesce navracati Big%20smile... sad si me nadmasila kad su u pitanju kaktusi/sukulenti Big%20smile  ali eto ako ima" nesto" sto nemas Big%20smile-javi mi Wink!!

@Baka...volim te vidjeti u mom dvoristu Big%20smile.. bas mi je drago kad si tu !! Tongue


HVALA Vam svima!!!!!!!!

smile79
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 23:11
smile217-sve spremno----------smile96-ma samo da tebe vidim draga moja valjda čemo uskoro.nakanjivam se za Sarajevo ove god. kod familije--možda se potrefimo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 08:24
Evo i mene u posjeti i , nakon što sam uživala kod tebe, idem dalje.... Ali se vratim ubrzo!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 16:54
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile217-sve spremno----------smile96-ma samo da tebe vidim draga moja valjda čemo uskoro.nakanjivam se za Sarajevo ove god. kod familije--možda se potrefimo

 

Ja sam,akobogda,u Bosni zadnje dvije sedmice u septembru pa ako budes u to vrijeme u Sarajevu-vidimo se Tongue...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 16:55
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Evo i mene u posjeti i , nakon što sam uživala kod tebe, idem dalje.... Ali se vratim ubrzo!!

 

Hvala ti Tongue... uvijek je lijepo vidjeti te Wink!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 21:12
Peonie su procvjetale Tongue





A cekam da se otvori i cvijet od Jasminum mesnyi Smile



Jaglac sam presadila u dvoriste i jos uvijek cvijeta..



A ovaj se malo stidi pa se "sakrio" dok sam ga slikavala Big%20smile



Jedni prolaze a drugi cvijetaju...tulipan...






Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.